Palangos labadaros vakaras nušvis kalėdinėmis gerumo spalvomis

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 14

Lapkričio 29 d. 19 val. Palangos koncertų salėje vyks jau tradiciniu tapęs labdaros vakaras. Šiemet renginį inicijuoja net trys skirtingos organizacijos: Palangos viešbučių ir restoranų asociacija, Palangos „Rotary“ bei Palangos moterų „Lions“ klubas, susivienijusios vardan vieno tikslo – padėti stokojantiems pagalbos.
Kaip ir kasmet į iškilmingą renginį susirinks verslo, politikos, meno bei pramogų pasaulio asmenybės. Labdaros vakaro metu surinktos lėšos (bilietai, loterija, aukcionas) bus skiriamos Palangos miesto neįgaliems vaikams, slaugos skyriaus globotiniams, gausioms šeimoms paremti. Likimo nuskriaustiesiems ir stokojantiems pagalbos: nuo kūdikystės iki orios senatvės. Ypatingas dėmesys šiemet skiriamas ir specialiam vaikų darželio projektui „Pojūčių kiemelis“.
„Šis vakaras, tai – ne tik galimybė pasidalinti gerumu, bet ir susitikti metų pabaigoje su bendruomene, kolegomis bei vainikuoti metų darbus, aptarti, palinkėti vieni kitiems gražių artėjančių švenčių”, – teigia Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė. Pasak I. Valaitienės, gražu yra tai, kad organizacinis komitetas – šio renginio ambasadoriai, kurio nariais tampa organizacijų atstovai: prezidentai, valdybų nariai – dosniai dalinasi gerumu ir nenusakoma energija jau tik pradėjus ruoštis šiam vakarui. „Visos įmonės, šių organizacijų nariai, kurie atsiliepia į organizatorių pagalbos šauksmą būti renginio rėmėjais, tampa neatsiejama šio vakaro dalimi, varomąja jėga. Tad netgi organizacinis etapas tampa jau bendruomenės apsijungimo, susitelkimo reikalu, pavyzdžiu kitiems“, – neabejoja I. Valaitienė. Veikli moteris nesistebi, jog labdaringi renginiai yra itin aktualūs prieškalėdiniu laikotarpiu: „Šiuo metu ieškome dovanėlių artimiesiems, stengiamės juos pradžiuginti. Tačiau nepamirškime, kad visada atsiras tokių žmonių, kurie galėtų tik pasvajoti apie dovanėlę po eglute... Didžiausia dovana jiems būtų – nuoširdi pagalba, kuri suteiktų sveikatos ir jėgų gyventi, nes gyvenimas ir yra didžiausia dovana!“

„Gerumo niekada nebūna per daug. Juk paguodos žodžiai skausmą sumažina perpus, pasidalinus džiaugsmu – jis padvigubėja, – įsitikinusi Palangos moterų „Lions“ klubo prezidentė Birutė Simutienė. – Tikiu, jog kartu mes galime padaryti daugiau. Šio renginio epitafija pasirinkome Motinos Teresės žodžius: „Nebūtina daryti žygdarbių, visai užtenka mažų dalykų, atliktų su didele meile".
„Nuolatos dalyvauju labdaros bei paramos renginiuose. Esu įsitikinęs, kad skleidžiama gerumo aura grįžtą šimteriopai“, – neabejoja žinomas pajūrio verslininkas, meno mecenatas bei Palangos „Rotary“ klubo narys Juozas Tubinas.
Lapkričio 29 d. vyksiančio renginio programoje bus galima išvysti atlikėją JURGĄ su grupe, o taip pat Gipsy Jazz stliumi grojančią grupę „Hit kick“. Vakaro metu bus pristatytos net dvi mados kolekcijos – Modestos Šukės vakarinių suknelių bei prekės ženklo „Carolinakmit“ kailinių gaminių. Kaip ir kasmet vyks meno kūrinių aukcionas, labdaringa loterija; visų lauks vaišės ir malonios staigmenos.
Maloniai kviečiame visus, kurie norėtų pasidalinti gerumu, į šį labdaros vakarą.
Vieno asmens parama – 50 Eur (bilieto kaina).
Paramos sąskaita: LT757300010160685414. Paramos gavėjas: Palangos viešbučių ir restoranų asociacija.

Dėl pakvietimų ir registracijos į renginį prašome kreiptis į :
Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentė Ingrida Valaitienė, 8 698 47384
palangavra@gmail.com
Palangos Lions moterų klubo prezidentė Birutė Simutienė, 8 698 32944
birute.simutiene@vmvt.lt
Rotary klubo narys Klaidas Pakutinskas, 8 699 31226 k.pakutinskas@gmail.com

Pagrindiniai renginio rėmėjai :
,,Palangos Koncertų salė’’, viešbutis ,,Vanagupė’’, muzikos klubas ,,Vandenis’’, ,,Amber Food’’.
Visi rėmėjai bus pristatyti renginio metu.

Renginio organizacinis komitetas :
Birutė Simutienė, Judita Sabaliauskienė, Raimonda Mitkuvienė, Ingrida Valaitienė, Gintaras Sičiūnas,
Klaidas Pakutinskas, Ramūnas Pocevičius, Juozas Tubinas, Martinas Kolakauskas, Vesta Žemaitė
Dovydas Bajoras.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Palangos labadaros vakaras nušvis kalėdinėmis gerumo spalvomis

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 14 | Rubrika: Miestas

Lapkričio 29 d. 19 val. Palangos koncertų salėje vyks jau tradiciniu tapęs labdaros vakaras. Šiemet renginį inicijuoja net trys skirtingos organizacijos: Palangos viešbučių ir restoranų asociacija, Palangos „Rotary“ bei Palangos moterų „Lions“ klubas, susivienijusios vardan vieno tikslo – padėti stokojantiems pagalbos.


Šeštadienio vakare palangiškiai ir miesto svečiai traukė link centrinės miesto aikštės, kur su nekantrumu laukė įsižiebsiančios kalėdinės eglės, pradėsiančios visą mėnesį truksiančių šventinių renginių ciklą. Pagrindinis didžiųjų žiemos švenčių simbolis nudžiugino po spektaklio, sulaukto Kalėdų senelio ir įvairių renginių pristatymo. Šiemet...


Prieš didžiąsias metų šventes Palangos senojoje gimnazijoje šurmuliavo tradicinė kalėdinė labdaros mugė „Ištiesk gerumo ranką“, kurios metu gimnazijos bendruomenės – mokinių, tėvų ir mokytojų – surinktos lėšos bus skiriamos kilniam tikslui.


Į „Palangos tilto“ tradicinę Kalėdų gerumo akciją pirmiausia atsiliepė kurorto lopšelis-darželis „Nykštukas“. Jo auklėtoja Raminta Grišonienė trečiadienį mums atnešė pilną dėžę lauktuvių. „Kodėl „nykštukų“ širdelėse tiek daug gerumo?“ – „Palangos tiltas“ pasiteiravo R....


„Palangos tilto“ skelbtoje tradicinėje gerumo akcijoje „Padovanokite vaikams mažą Kalėdų gerumo stebuklą“, kurios metu renkamos dovanos – negendantys maisto produktai ir skanumynai likimo nuskriaustiems vaikams, šią savaitę dosniai ir aktyviai dalyvavo Palangos lopšelio-darželio „Nykštukas“ vaikučiai ir jų auklėtojos. Vaikai...


Vakar vakarop Palangos koncertų salė nušvito mėlyna, balta ir raudona juostomis, Prancūzijos vėliavos spalvomis.


„Palangos tilto“ redakcijos duris, artėjant Kalėdoms, vis dažniau praveria geraširdžiai, žinantys, ką reiškia meilė ir dėmesys kitam, palangiškiai- redakcijoje gausėja Kalėdinių dovanų, paaukotų laikraščio gerumo akcijai „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą.“


Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems, gražiausioms metų šventėms, „Palangos tiltas“ buvo paskelbęs jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą“.


Ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa

Palangos l/d ,,Sigutė” auklėtoja metodininkė Alma Valaitienė, 2011 01 12 | Rubrika: Miestas

Palangos lopšelio - darželio ,,Sigutė“ ,,Boružėlių“ grupės vaikučiai, belaukdami Kalėdinio stebuklo įrodė, kad ir mažoj širdelėj daug gerumo telpa. Jie stengėsi būti geresniais: mažiau pykosi, buvo nuoširdūs, gražiai bendravo, daugiau dirbo, puošė grupę savo pagamintais darbeliais, mokėsi eilėraštukų, dainelių ir žaidimų.


Į gerumo akciją sureaguota: vaikai pasidalino žaislais

„Palangos tilto“ redakcija, 2010 12 20 | Rubrika: Kultūra

Mūsų laikraštyje skelbiama gerumo akcija „Padovanok vaikui mažą Kalėdų stebuklą“ nepraslydo skaitytojams pro akis. Mus maloniai nustebino pasipylusių dovanėlių gausa. Juk Kalėdos labiausiai vaikų laukiama šventė, o jie labiausiai ir suprato tuos mažuosius, kurie dovanėlių galbūt negauna. Juk išaušusį Kalėdų rytmetį mažieji pasitinka nekantraudami ir su plačiomis šypsenomis tyliai...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius