Valteriškės gatvės laukia pokyčiai – netrukus prasidės statybos darbai

"Palangos tilto" informacija, 2019 05 25

Valteriškės gatvės laukia pokyčiai – netrukus prasidės statybos darbaiJau netrukus ims keistis Valteriškės gatvė – ruože nuo Kretingos g. iki Vilimiškės kelio prasidės gatvės statybos darbai. Tai numatančią sutartį Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė su rangovais pasirašė antradienį, gegužės 21 dieną.
Darbus atlikti rangovai įsipareigojo per dvejus metus. Pirmuoju etapu bus tvarkomas Valteriškės g. ruožas nuo Kretingos g. iki Vėžių g. Darbus šiame ruože planuojama atlikti dar šiais metais. Kitąmet rangovai imsis likusio Valteriškės g. ruožo. Atnaujinta gatvė bus sujungta su naujai rekonstruota Kretingos gatve bei jos šaligatviais.
Darbų metu beveik kilometro ilgio gatvės atkarpoje bus pakloti lietaus nuotekų tinklai, įrengtas modernus gatvės apšvietimas su LED šviestuvais, asfalto danga, pėsčiųjų bei dviratininkų takai.
Atnaujinta gatvė taps gerokai patogesnė tiek vairuotojams tiek ir pėstiesiems. Važiuojamoji dalis bus dviejų eismo juostų, 6 metrų pločio, abiejose gatvės pusėse bus pakloti pėsčiųjų ir dviračių takai, kurių plotis – 2,6 metro. Bus įrengtos pėsčiųjų perėjos, kelio ženklai, taip pat bus pasirūpinta mažąja architektūra – įrengti suolai, šiukšlių dėžės, dviračių stovai. Infrastruktūra bus pritaikyta ir neįgaliesiems.
Pasak Palangos miesto savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjo pavaduotojo Giedriaus Ramono, Valteriškės gatvės statybos darbai buvo būtini. „Iki šiol ši žvyro dangos gatvė reikalavo nuolatinės priežiūros bei keldavo daug nepatogumų tiek vietos gyventojams, tiek gatvę prižiūrintiems specialistams – kad nedulkėtų, vasarą gatvę reikėdavo reguliariai laistyti sūryminiu tirpalu, o rudenį, ypač gausiai palijus, šioje gatvėje nuolat išsimušdavo duobės“, – sakė G. Ramonas.
Statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas atkreipė dėmesį, jog Valteriškės gatvės statybos darbų metu gyventojai patirs laikinų nepatogumų, kai kuriuo metu gali būti komplikuotas patekimas automobiliais į namus. „Siekiant gyventojams sukelti kuo mažiau nepatogumų, rangovai apie planuojamus darbus gyventojus informuos iš anksto. Prašome palangiškių supratimo ir kantrybės kol bus vykdomi gatvės statybos darbai“, ¬– kalbėjo G. Ramonas.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Pradedami S. Dariaus ir S. Girėno gatvės atkarpos nuo Klaipėdos pl. iki Sporto g. statybos darbai, dėl jų bus laikinai uždaromas eismas minėta gatvės dalimi. Iki vasaros bus atnaujinta ne tik važiuojamoji dalis bei pėsčiųjų takai, bet ir aplinka – įrengti nauji želdiniai, pasirūpinta mažąja architektūra.


Jau netrukus ims keistis Valteriškės gatvė – ruože nuo Kretingos g. iki Vilimiškės kelio prasidės gatvės statybos darbai. Tai numatančią sutartį Palangos miesto savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė su rangovais pasirašė antradienį, gegužės 21 dieną.  


Rytų kvartale jau netrukus prasidės Priešaušrio gatvės statybos darbai ¬– šią savaitę bus pradėti kloti lietaus nuotekų tinklai. Šiais metais čia planuojama pakloti lietaus nuotekų tinklus, o visus likusius gatvės įrengimo darbus planuojama užbaigti per 2018 metus. Priešaušrio gatvėje bus pakloti ne tik nuotekų tinklai, bet ir sukabeliuoti...


Pagrindinė miesto gatvė – Vytauto g. – netrukus taps draugiškesnė pėstiesiems – šiuo metu intensyviai vyksta atkarpos nuo Bangų g. iki Kastyčio g. šaligatvio remonto darbai. Šaligatvis bus sutvarkytas vakarinėje minėtos Vytauto g. atkarpos pusėje.


Vanagupės gatvėje šiuo metu triūsia darbininkai – atnaujinamas šios gatvės šaligatvis, besitęsiantis nuo Vytauto g. iki Lino tako. Artimiausiuose Savivaldybės planuose, jei viešieji pirkimai vyks sklandžiai – dar šiemet atnaujinti ir dalį važiuojamosios Vanagupės gatvės dangos.


Palangos baseino statybos prasidės jau netrukus – tokią žinią šią savaitę kurorto meras Š. Vaitkus parvežė iš Vilniaus. Istorija kartojasi: kaip ir dėl Kurhauzo bei Koncertų salės finansavimo, Palanga vis dėlto sugebėjo įtikinti Vyriausybę, kad ir baseinas yra ne tik kurorto bendruomenei, plaukti besimokantiems kurorto vaikams, sportininkams, visai Lietuvai...


Kylančioje Palangos koncertų salėje prasidės apdailos darbai

Palangos m. savivaldybės informacija, 2015 06 11 | Rubrika: Miestas

Palangos koncertų salės statybos jau vis labiau dvelkia pabaigtuvėmis: iki rugsėjo 1-osios turi būti baigti visi vidaus apdailos darbai, o spalį, kaip ir buvo numatyta, raktai nuo beveik 4.5 tūkstančių kvadratinių metrų statinio, palangiškiams labiau žinomo kaip Vasaros estrada, turės sužvangėti šeimininkų – Palangos miesto savivaldybės – rankose.


Birželį prasidės Jūros gatvės Šventojoje rekonstrukcija

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 22 | Rubrika: Miestas

Vasarą pasitinkantys šventojiškiai turi kuo pasidžiaugti – birželį ketinama pradėti Jūratės gatvės rekonstrukciją.


Keturiasdešimtmetį skaičiuojanti Palangos vasaros estrada jau rudenį ims neatpažįstamai keistis – pasibaigus vasarai prasidės salės rekonstrukcijos darbai.


Palangos oro uoste vykdomas ES struktūrinių fondų finansuojamas projektas „Tarptautinio Palangos oro uosto degalų bazės modernizavimas- projektavimas“. Kaip pasakojo Palangos oro uosto direktoriaus pavaduotojas Edmundas Vaišnoras, jau pabaigti tvarkyti visi reikalingi dokumentai ir yra pradėti  darbai. „Jau gavome statybos leidimus ir yra pradėti vykdyti statybos darbai. Šiuo metu...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius