Šimtmečio palangiškiams įteikti kūdikio kraiteliai

"Palangos tilto" informacija, 2018 03 24
Šimtmečio palangiškiams įteikti kūdikio kraiteliai

Antradienį, kovo 20-ąją, Savivaldybėje susirinko neįprastai daug jaunų šeimų su vos mėnesio amžiaus mažyliais – jau tapo tradicija, kad kiekvieną mėnesį Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus pasveikina Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metais gimusius mažuosius palangiškius. Kiekvienam mažyliui įteiktas ir kūdikio kraitelis, kuriame – būtiniausi daiktai, auginant kūdikį pirmaisiais jo gyvenimo mėnesiais. 

Šįkart kūdikio kraiteliai įteikti vasarį gimusiems mažyliams, taip pat daliai gimusiųjų kovą bei sausį. Atsiimti jiems skirtų dovanų atvyko 11 mažylių tėvai tėvų, dalis jų kartu atsinešė ir vaikus.
Šimtmečio kūdikio kraiteliai bus įteikti visiems šiais metais gimsiantiems palangiškiams.
Prieš Palangos miesto bendruomenės vardu įteikdamas simbolines dovanas mažylių susilaukusiems tėvams, meras Š. Vaitkus pasveikino jaunuosius tėvelius bei palinkėjo, kad šimtmečio palangiškiai užaugę gyventų būtent Palangoje ir čia kurtų savo miesto bei šalies ateitį. „Auginkite, mylėkite savo atžalas ir patys būkite mylimi“, – sakė Š. Vaitkus.
Šio susitikimo metu meras ne tik pasveikino jaunuosius tėvelius, bet ir informavo juos apie artimiausiu metu planuojamą priimti Savivaldybės tarybos sprendimą, kuriuo numatoma tėvams, susilaukusiems trečio ir ar paskesnio vaiko, taip pat tėvams. Vienu metu susilaukusiems dviejų ar daugiau vaikų, iš Savivaldybės biudžeto lėšų skirti vienkartinę 366 eurų išmoką.
Meras taip pat pristatė šiuo metu įgyvendinamus bei artimiausiu metu planuojamus įgyvendinti miesto infrastruktūros plėtros projektus – baseino su sveikatingumo centru bei viešąja pirtimi statybą, Kretingos gatvės rekonstrukciją, jau netrukus prasidėsiančias „Marriott“ tinklo viešbučio statybas bei artimiausius „Eglės“ sanatorijos statybų planus, atsakė į palangiškių klausimus apie Šventosios uosto atgaivinimo perspektyvas ir Savivaldybės numatomus veiksmus ir kt.

 

 

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas