Administracijos direktorei – jau gili žiema, sprendimas – tik ant popieriaus

Administracijos direktorei – jau gili žiema, sprendimas – tik ant popieriaus

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2011 12 01

Palangos miesto savivaldybės administracijos sprendimu, nuo gruodžio 1-osios šešiose kurorto gatvėse turėjo būti įvestas vienos krypties eismas. Tačiau „Palangos tilto“ žurnalistai pirmąją žiemos dieną vaikštinėdami po miestą neaptiko nei vieno eismo ribojimą žyminčio ženklo. „Ženklus pastatysime tuomet, kai savivaldybė skirs tam lėšų ir miestą užklos sniegas“, – laikraščiui sakė UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus.

 

Nustatomas vienpusis eismas

Prasidėjusi kalendorinė žiema kol kas ir tėra kalendorinė. Įvairiuose šalies miesteliuose pražystantys kačiukai ar žydinčių aguonų laukai, rodos, jau nestebina. Stebina miesto savivaldybės administracijos direktorės Akvilės Kilijonienės įsakymas, kuriuo nuo gruodžio iki balandžio mėnesio tarp Vytauto ir Ganyklų gatvių įvedamas vienos krypties eismas, centrinėje Vytauto gatvės dalyje draudžiamas automobilių stovėjimas, o automobilių stovėjimui atiduodama Jūratės gatvė, kurioje įprastai eismas draudžiamas. Tą dieną, kai įsigaliojo šis administracijos direktorės įsakymas, A. Kilijonienė telefonu buvo nepasiekiama.

Miesto administracijos direktorės pavaduotojas Bronius Martinkus laikraštį informavo, jog įsakymas pasirašytas ir yra galiojantis.

„Nėra kelio ženklų ribojančių eismą?“ – nusistebėjo B. Martinkus.

Vienos krypties eismas turi būti įvestas tarp Vytauto g. ir Ganyklų g. – Jūratės gatvėje nuo Sinagogos g. link Ganyklų g.; Gintaro gatvėje nuo Ganyklų g. link Vytauto g.; Kastyčio gatvėje nuo Vytauto g. link Ganyklų g.; Bangų gatvėje nuo Ganyklų g. link Vytauto g.

Ribojamas transporto priemonių stovėjimas J. Janonio g. abiejose pusėse; Taikos g. (nuo Sodų g. vakarine kryptimi iki naujai įrengtų automobilių stovėjimo aikštelių abiejose pusėse); Laukų g. abiejose pusėse; Medžiotojų g. abiejose pusėse; Vytauto g. (nuo Kretingos g. iki Druskininkų g. abiejose pusėse).

 

Ženklus pastatys, kai gaus pinigų

K. Skieraus nuomone, keičiant gatvių kryptis, reikės pastatyti apie 50 kelio ženklų.

„Miesto savivaldybei esame pateikę darbų sąmatos kainą. Kelio ženklams pastatyti reikia apie 10 tūkstančių litų. Kol kas šie pinigai mums nėra pervesti, tad darbų nepradėjome. Eismą ribojančius ženklus pastatysime tuomet, kai gausime pinigus ir kurortą užklups žiema. Eismą ribojančius ženklus Kastyčio g., Gintaro g., Žvejų g., Bangų g. palikčiau visam sezonui. Tai būtų praktiška ir žiemos, ir vasaros metu. Vasarą nesusidarytų eismo spūstys, o žiemą automobiliai lengviau prasilenktų“, – sakė K. Skierus.

Eismą ribojantys ženklai pirmą kartą buvo pastatyt šių metų pradžioje, kai dėl gausaus sniego, susiaurėjus miesto gatvėms, tapo sudėtinga važiuoti dviem eismo juostomis. 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Vytauto gatvėje jau metus visi važinėja viena eismo kryptimi. Ir, atrodo, visi jau įprato, netgi ir miesto svečiai, kad taip ir reikia važiuoti. Kai kurie skeptikai prognozavo, jog toks eismas nesibaigs geruoju. Pirmus metus didelių nelaimių buvo išvengta ir prognozės nepasitvirtino. Keletas nelaimių įvyko šios vasaros pradžioje ir tai, galima sakyti, ne dėl eismo, o dėl to, kad...


Mes, Kunigiškių rinkėjai bei gyventojai, sausį apklausos būdu dalyvavome Kunigiškių seniūnaičio rinkimuose. Rinkimai buvo laikomi įvykę, teisėti, nusižengimų nenustatyta.


Artėja pirmasis naujos kadencijos savivaldybės tarybos posėdis, kuris įvyks balandžio 14 dieną 9 valandą Kurhauzo salėje. Pirmąjame posėdyje, kaip numato Vietos savivaldos įstatymas, meras Tarybai teiks ateinančius ketverius metus dirbsiančio mero pavaduotojo ir savivaldybės administracijos direktoriaus kandidatūras.


Savivaldybės administracijos skyriai gyvena įkurtuvių nuotaikomis

Palangos m. savivaldybės informacija, 2014 11 27 | Rubrika: Miestas

Naujosiose Palangos miesto savivaldybės administracijos patalpose Vytauto g. 112 jau jaučiama įkurtuvių nuotaika – nuo praėjusios savaitės čia pradėjo kraustytis iki šiol po visą miestą išsibarstę skyriai. Absoliuti dauguma jų čia persikels iki Naujųjų metų. Paskutinieji į naujus kabinetus įsikels Socialinės rūpybos bei Viešosios tvarkos skyriaus specialistai


Rašant apie politiką, visuomet yra pavojus, kad koks nors interneto drąsuolis „išdergs“ komentaruose ir autorių, ir herojų, bet vargu ar Palangos savivaldybės Taryboje yra tokių sąžiningų, dorų ir visų gerbiamų žmonių kaip Arvydas Dočkus, kurorto Liberalų sąjūdžio pirmininkas.


Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) paskelbė Palangos miesto savivaldybės administracijos 2008-2011 metais vykdytų viešųjų pirkimų tikrinimo ataskaitą. Iš viso patikrinta 12 pirkimų, už daugiau nei 7,5 mln. litų sumą. Tarnyba užfiksavo grubius pažeidimus daugelyje jų. Meras Šarūnas Vaitkus pastebi, kad visi pažeidimai buvo padaryti pirkimus vykdant buvusiai savivaldybės...


Palangos miesto savivaldybės administracijos sprendimu, nuo gruodžio 1-osios šešiose kurorto gatvėse turėjo būti įvestas vienos krypties eismas. Tačiau „Palangos tilto“ žurnalistai pirmąją žiemos dieną vaikštinėdami po miestą neaptiko nei vieno eismo ribojimą žyminčio ženklo. „Ženklus pastatysime tuomet, kai savivaldybė skirs tam lėšų ir miestą...


Užvakar, ketvirtadienį, posėdžiavusi naujos kadencijos Palangos miesto savivaldybės Taryba išsirinko naująją valdžią. Jau anksčiau koalicinę sutartį pasirašę  konservatoriai, liberalcentristai, liberalsąjūdiečiai ir centristai sėkmingai įveikė pirmąjį bendro darbo egzaminą – vieningai balsavo už bendrą kandidatūrą į mero pareigas Šarūną Vaitkų. Jo užkopimas į miesto valdžios Olimpą –...


Metų pradžioje paskelbtos Palangos savivaldybės Kontrolės ir Audito tarnybos ataskaitos dėl vietinės rinkliavos už automobilių stovėjimą apmokestintose vietose, biudžeto vykdymo finansinio teisėtumo ir rinkliavos už išorinę reklamą rinkimo atskleidė daug įvairių pažeidimų. „Palangos tiltas“ paprašė juos pakomentuoti savivaldybės kontrolierę Eleną Kuznecovą.


Užsitęsusi žiemos stichija paralyžiuoja miestą

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 01 05 | Rubrika: Miestas

Ši žiema jau pridrėbė rekordiškai daug sniego, bet ar jos nevaldomi įgeidžiai gali būti pasiteisinimas nesuspėjantiems komunalininkams? Kurorto įmonių, įsikūrusių Medvalakio gatvėje, vadovai piktinasi, kad Vytauto gatvė ir žiemą „blizginama“, o, pavyzdžiui, Medvalakio gatvėje, kurioje įsikūrusios didžiausios miesto statybų ir transporto įmonės, miesto biudžetą papildančios liūto dalimi...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius