Gatvės apklausa

Klausimas: Jau pakvietęs palangiškius į protų mūšį siūlant genialias idėjas Palangai, „Palangos tiltas“ jų ir pats aktyviai ieško, kreipdamasis į šviesius kurorto protus.

– Chm, neįsivaizduoju... Jei „ant smūgio“, Palangai reikia atrakcionų parko europinio lygio – tada visi čia suplūstų. Tokio, kaip Vokietijoje „Hyde Park“. Ne apie karuseles olandų kalbu...

- Lukas Kubilius, klubo „Shodan“ vadovas

– Baseiną su SPA pastatysime, bet į jį kvietimus turėtų gauti – ar už simbolinę kelių eurų kainą – kiekvieno Palangos viešbučio gyventojas, kad viliotumėme svečius vėl sugrįžti į Palangą. Mokėti 20 eurų – ne kiekvieno kišenei. Reikia galvoti, kaip kainas kurorto kavinėse mažinti.

- Justinas Masalskas, verslininkas, aktyvistas

– Mano idėjos: įrengti erdvę, kurioje Lietuvos jaunimas turėtų sąlygas pristatyti savo kūrybinius darbus: sukurtus kino filmus, meno dirbinius, eilėraščių rinkinius, o gal net išleistas knygas; Palangos miestui investuoti lėšas į vaikų plaukimo įgūdžių įgijimą ir lavinimą bei išgarsėti kaip visus miesto vaikus išmokiusiam plaukti miestui; įrengti antrąją Lietuvoj žiemos pramogų areną Palangoje, kuri ne vasaros sezono metu pritrauktų kitą pusę Lietuvos žiemos sporto ir pramogų mėgėjų į Palangą; Palangoje turėti visus metus veikiantį kino teatrą.

- Algirdas Benetis, Palangos senosios gimnazijos IVE klasės mokinys

– Manau, kad vienos Tiškevičių laikų, o vėliau ir smetoniškos Lietuvos tradicijos įgyvendinimas sukeltų šurmulį Palangoje ir už jos: sezono atidarymo metu J. Basanavičiaus gatve karietomis, kaip ir tuomet, vežti, pavyzdžiui, trejetą pliažo „būdelių“. O jas pastačius vandenyje, tegul drąsiausi palangiškiai inscenizuoja aktorius, apsivelka tų laikų maudymosi kostiumus, ir eina jose maudytis... Manau, visi apturėtų daug smagių emocijų, ir žiniasklaida pastebėtų Palangą...

- Aidas Jurkštas, verslininkas, menininkas
Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius