Antanas Vinkus laimėjo mūšį į Seimą Kretingos- Palangos rinkimų apygardoje

Linas JEGELEVIČIUS, 2016 10 23
Konservatoriai - susimąstę

Konservatoriai - susimąstę

9.30 val., dar nesulaukus balsavimo rezultatų iš 5 iš 17 rinkimų apylinkių Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, socialdemokrato Antano Vinkaus persvara prieš Tėvynės Sąjungos- Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatą  Vaidotą Bacevičių buvo apie 1200 balsų.

„Iš esmės kalbant, jau viskas aišku- rinkimų nelaimėjome. Belieka džiaugtis, kad visose Palangos apylinkėse, išskyrus Šventąją (Jūros apylinkė) 30-50 balsų persvara laimėjo V. Bacevičius,“- „Palangos tiltui“ sakė Gediminas Valinevičius, TS-LKD Palangos skyriaus narys.

Beje, TS-LKD daugiamandatinės apygardos sąraše buvęs 67-as, po rinkėjų reitingavimo jis nusmuko į 90-ąją poziciją.

9.30 val. dar nebuvo sulaukti balsavimo duomenys iš dvejų  Palangos apylinkių, bet rezultatai jose jau negalėjo pakeisti rinkimų baigties.

Akivaizdu, kad A. Vinkus už pergalę turi būti dėkingas kretingiškiams, kurie už jį balsavo ryškia persvara.

Pavyzdžiui, Kretingos apylinkėje (duomenys iš jos pirmiausia buvo paskelbti Vyriausios rinkimų komisijos tinklapy www.vrk.lt) už A. Vinkų balsavo 67, 51 procento (arba, nepatvirtintais duomenimis, 452 rinkėjai) nuo dalyvavusiųjų antrajame rinkimų ture, tuo tarpu už V. Bacevičių – tik 30, 24 procento (200 rinkėjų). Iš viso šioje apylinkėje buvo rasti 652  balsavimo biuleteniai. Šioje apylinkėje dalyvavo 38,87 procento teisę balsuoti turinčių rinkėjų.

Nepatvirtintais duomenimis, Šventojoje (Jūros apylinkė) nežymia persvara laimėjo A. Vinkus, kuris gavo 255 balsus, o V. Bacevičius – 233. Kitose Palangos apylinkėse nedidelę balsų persvarą turėjo konservatorius. Pavyzdžiui, Kauno apylinkėje V. Bacevičius gavo 220 balsų, o A. Vinkus – 200.

„Taip, neabejoju, kad mūsų kandidatas laimės. Teliko sulaukti rezultatų iš paskutinių penkių ar šešių apylinkių, mes laimime virš 1000 balsų. Labai dėkingi esame kretingiškiams, kurių balsais buvo „uždengti“ prastesni A. Vinkaus rezultatai Palangoje,“- „Palangos tiltui“ 10 valandą sakė Danas Paluckas, LSDP Palangos skyriaus pirmininkas.

„Be penkių minučių“ A. Vinkaus štabas ir palaikymo komanda pergalę rengėsi pažymėti Vydmantuose, „Virkštininkų dvaro užeigoje.“

 

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Šių metų „Protų mūšį“ laimėjo Palangos m. PK komanda „Palanga".


Kurorto socialdemokratai dar praėjusių metų gale vieningai patvirtino savo kandidatą artėjančiuose Seimo rinkimuose - Svetlaną Grigorian, kuri yra LSDP Palangos skyriaus pirmininkė.


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


Miesto taryboje - manevrai lyg prieš mūšį

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2018 03 29 | Rubrika: Savaitės komentaras

Per trumpą laiką miesto taryboje - antras tarybos narių pasikeitimas. Vakar vykusiame posėdyje daugelio buvo išgirsta netikėta žinia - iš miesto valdžios pasitraukia konservatorius Vaidotas Bacevičius. Atsilaisvinusią vietą taryboje užims po jo Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų rinkimų sąraše buvusi Irena Švanienė.


9.30 val., dar nesulaukus balsavimo rezultatų iš 5 iš 17 rinkimų apylinkių Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, socialdemokrato Antano Vinkaus persvara prieš Tėvynės Sąjungos- Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatą  Vaidotą Bacevičių buvo apie 1200 balsų.  „Iš esmės kalbant, jau viskas aišku- rinkimų...


Lietuvos laisvės sąjunga, vadovaujama buvusio Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko, Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje kelia Janės Narvilienės, buvusios Seimo narės, kandidatūrą.


Atidarytas Antano Vinkaus rinkimų štabas

"Palangos tilto" informacija, 2016 08 22 | Rubrika: Miestas

Vakar Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) Palangos skyriuje (Ganyklų g. 18) buvo atidarytas LSDP kandidato Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje Antano Vinkaus rinkimų štabas.


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Vakar Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių (TS-LKD) demokratų kandidatas Pajūrio rinkimų apygardoje Pranas Žeimys partijos bendražygius, žiniasklaidą pakvietė į savo rinkimų štabo, įsikūrusio Vytauto g. 128a, atidarymą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas