„Bamas“ – gražesnis ir patogesnis

„Bamas“ – gražesnis ir patogesnis

Gina KUBILIŪTĖ, 2012 06 07

 Palangos „Bamo“ rajono gyventojai džiaugiasi gražėjančia aplinka.

Kažkada pamirštas, apgriuvęs, netvarkingas rajonas palangiškiams dabar tik kelia nemalonius prisiminimus. Jie piktinosi, kad kurorto valdžia nesirūpino jų gyvenamąja aplinka. Dabar gyventojai teigia, net šiukšlės labiau renkamos, nei anksčiau.

Pamažu dingsta duobės, žmonės patenkinti, kad įrenginėjami ir dviračių takai. Anot jų, net nėra ko lyginti, kaip rajonas atrodė, kad ir prieš penkerius metus.

Nemažai darbo įdėta remontuojant gatves, šaligatvius, įrenginėjant automobilių stovėjimo aikšteles.

Rajone renovuotos Sodų ir Taikos gatvės, išplėstos automobilių stovėjimo zonos kiemuose, taip pat gatvėse.

Palangos savivaldybės Ūkio ir turto skyriaus vedėjo pavaduotojo Virgilijaus Beržanskio teigimu, šiais metais vyksta intensyvūs remonto darbai.

„Kiemų infrastruktūros atnaujinimas, keičiami šaligatviai, įrenginėjamos automobilių stovėjimo aikštelės, kurių bus netoli šimto, tvarkomi bordiūrai“, – vardijo valdininkas.

Taip pat ruošiami gėlynai, žolynai, įrenginėjama nauja apšvietimo sistema.

Anot V.Beržanskio, tai yra didieji šių metų „Bamo“ rajone organizuojami darbai, kurie greitai bus užbaigti.

Neliks užmiršti ir mažieji. Ties Sodų ir Taikos gatvėmis jiems bus įrengta nauja žaidimų aikštelė. Pagal finansines galimybes, bus bandoma remontuoti ir senąsias.

„Anksčiau tokių stambių tvarkymų išvis nebuvo šiame rajone. Priklausomai, kiek savivaldybė galės skirti lėšų kitais metais – stengsimės ir toliau tvarkyti šį rajoną“, – kalbėjo V.Beržanskis.

Anot jo, jau yra įrengtos kelios automobilių stovėjimo aikštelės, šiuo metu einama arčiau gyvenamųjų namų kiemų, kur taip pat yra stygius, kur palikti automobilius.

„Gyventojų daug, o gatvės yra siauros, neatitinka reikalavimų, nėra kur mašinų statyti. Dabar problemos po truputį sprendžiamos“, – tikino valdininkas.


Jūsų komentaras:

CAPTCHAArtūras 2012-06-09 13:50 (arturioxas@gmail.com / IP: 78.61.242.53)
Šiaip gražu, kad kažkas vyksta. Tik asfaltą keisti ne taip reikia. Niekas nepila naujo asfalto ant seno, juk po kelių metų skylės vėl atsiras dėl nelygaus pagrindo

Jolanta 2012-06-09 11:51 (IP: 195.175.75.142)
Mere mes Jus mylim. Grazinkite musu kurortą ir Palangiskiai visada Jus palaikys.

Marija 2012-06-09 11:49 (IP: 195.175.75.142)
Sarunai mes esame Jums dėkingi už tai kad atsigrezete į parašys žmogų, palangiškį. Esate paprastas ir neissistates. Nebijote rankos paduoti ir slavejai ir darbininkui. Pati savo akimis maciau kaip meras anksti ryte spaudė ranka senyvo amžiaus kiemo slavejai. Ir ją apsikabines kažką kalbejo. Tokie kaip Jus Sarunai zmones ir turi rūpintis miestu ir čia gyvenančiais zmonemis. Ačiū už viska.

Iš pamario 2012-06-08 13:27 (ooaleko@gmail.com / IP: 78.61.9.61)
Kas tiesa, tai tikrai.Tokių didžiulių darbų,tokio tvarkos siekio, tokio grožio kūrimo visoje Palangoje turbūt dar nebuvo."Bamo" rajonas tik mažytis pavyzdys,ko reikia, kad pirmiausia būtų patogu ir gražu žmonėms.Vien už gėlynus,šaligatvius ir aikšteles Meras vertas garbingo ordino.Beje žmonės matė, kaip meras pats vaikščiojo po visą rajoną ir žiūrėjo kur ir ką daryti.Ir-o stebukle,atsirado ir pinigų ir darbai-kaip iš pypkės.Žmonės negali atsidžiaugti ir iš pagarbos nusiima kepurę prieš visus nors kiek prie šito prisidėjusius.

Taip pat skaitykite

Vilos „Anapilis“, kurioje įsikūręs Palangos kurorto muziejus, aplinka jau sutvarkyta. Pernai panašiu laiku prasidėjusių darbų rezultatus jau įvertino ir miesto gyventojai bei svečiai, kurie mielai vaikšto po sukurtą parkelį.


Iš Šiaulių su šeima į Palangą rugsėjo pradžioje atvykęs Kastytis Lazdauskas už tai, kad nesusimokėjo automobilių stovėjimo rinkliavos, gavo baudą. Jis pripažįsta, jog istorija – jau senesnė, tačiau atradęs nuotraukas ir ją prisiminęs, jis parašė atsiliepimą „Palangos tiltui“, norėdamas išsiaiškinti, ar kelio ženklas, kad...


Per pirmą kadenciją miesto savivaldybės Taryboje Arvydas Dočkus, anot jo paties, apsiprato, o antrojoje dabar jaučiąs „malonumą“. „Labai gera žinoti, kad prisidedu prie didžiausio šalies kurorto raidos. Prisipažinsiu, kad pirmoje kadencijoje ne visų sprendimų kelias iki Tarybos – kas slypi jų esmėje– visada būdavo aišku. Dabar labai patogiai...


Pasibaigus aktyviajam kurortiniam sezonui, Palangos daugiabučių namų rajonuose burzgia statybų technika – čia intensyviai tvarkoma gyvenamoji aplinka bei atnaujinamos gatvės. „Vasarą nenorėta pradėti gatvių tvarkymo darbų daugiabučių namų rajonuose, kad nebūtų sukeliama papildomų nepatogumų nei vietos gyventojams, nei jų svečiams. Dabar, pasibaigus aktyviajam...


Šiandien, šeštadienį, amžinojo poilsio naujose Palangos kapinėse atgulė netikėtai užgesęs Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys Giedrius Šatkauskas.


Šių metų gegužės 2 d. baigėsi pajamų bei turto deklaravimo laikas. Kaip informavo Klaipėdos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (KAVMI) Rajonų ir miestų mokesčių mokėtojų skyriaus Palangos poskyrio vedėja Elena Kuznecova, Palangoje pajamas iš viso deklaravo beveik 6 tūkstančiai gyventojų, VMI sulaukė per 484 turto deklaracijų (turtą turėjo deklaruoti 545 mokėtojai), taip...


Palangos vaikų lopšelio-darželio „Gintarėlis“ kolektyvas turi kuo didžiuotis: lapkričio 23 dieną per LITEXPO vykstančią parodą „Mokykla 2012“ buvo apdovanotos mokyklos – Geriausiai tvarkomų mokyklų aplinkos-apžiūros konkurso šių metų nugalėtojos, tarp kurių ir kurorto ikimokyklinio ugdymo įstaiga.


Palangos „Bamo“ rajono gyventojai džiaugiasi gražėjančia aplinka. Kažkada pamirštas, apgriuvęs, netvarki ngas rajonas palangiškiams dabar tik kelia nemalonius prisiminimus. Jie piktinosi, kad kurorto valdžia nesirūpino jų gyvenamąja aplinka. Dabar gyventojai teigia, net šiukšlės labiau renkamos, nei anksčiau.


Apklausą organizuos ne valdžia, o patys gyventojai

Šarūnas VAITKUS, Palangos miesto savivaldybės tarybos narys, 2010 04 24 | Rubrika: Miestas

Palangoje referendumo dėl sutarties su „Litesko“ nutraukimo organizavimas atiduodamas į palangiškių rankas. Miesto gyventojai patys nuspręs, ar reikia surengti žmonių apklausą.


Bangų gatvės gyventojai jaučiasi įkaitais

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 30 | Rubrika: Miestas

Bangų gatvės 4 namo gyventojai kreipėsi į miesto valdžią su prašymu praplatinti įvažiavimą į namo kiemą. Pasak šiame name gyvenančios Miros Vileikienės, dabar įvažiavimas labai siauras, o juo naudojasi net penki daugiabučiai. Palangiškė pasakojo, kad gyventojai nori susitvarkyti kiemo teritoriją, apsodinti medžiais, įrengti gėlynus, vaikų žaidimo aikštelę bei praplėsti aikštelę...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas