Bartų ir Suvalkiečių gatvės pagaliau pakeitė savo veidą, daugelį metų buvusios žvyruotos, šios dvi gatvės tapo modernios.

Bartų ir Suvalkiečių gatvės pagaliau pakeitė savo veidą, daugelį metų buvusios žvyruotos, šios dvi gatvės tapo modernios.

Bartų ir Suvalkiečių gatvės pakeitė savo veidą – išasfaltuotos, apšviestos, įrengti šaligatviai

2017 08 21

Ilgą laiką miesto centrinėje dalyje esančios Bartų ir Suvalkiečių gatvės pagaliau pakeitė savo veidą. Daugelį metų buvusios žvyruotos, šios dvi gatvės tapo modernios – su asfalto danga, šaligatviais, naujais buitinių ir lietaus nuotekų tinklais bei apšvietimu.
Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Staskonienė atkreipė dėmesį, jog ilgą laiką miesto centrinėje dalyje esančios Bartų ir Suvalkiečių gatvės buvo tik žvyruotos dangos, problemų kilo ir dėl nuotekų sistemos – Bartų gatvėje trasos kadaise buvo nutiestos per privačius sklypus. Šių dviejų gatvių veidus keisti pradėta prieš metus, rugsėjį. Suvalkiečių gatvės statybos darbų techninė projektą parengė Savivaldybė, o Bartų gatvės – savo lėšomis patys gyventojai, parengtą projektą jie perdavė Savivaldybei.
Abiejose gatvėse buvo nutiesti lietaus nuotekų tinklai, įrengtas gatvių apšvietimas, nauja asfalto danga, įrengti ir šaligatviai, sustatyti kelio ženklai, atliktas dangų ženklinimas. Bartų gatvėje bendrovė „Palangos vandenys“ nutiesė ir naujus buitinių nuotekų tinklus.
Bartų gatvės ilgis – 122 m, plotis – 8,5 metro. Šios miesto dalies gyventojai ne tik savo lėšomis parengė techninį projektą, bet ir prisidėjo prie nuotekų tinklų įrengimo. Būtent dėl geranoriško visų – Savivaldybės, „Palangos vandenų“ ir vietos gyventojų – bendradarbiavimo, pasak V. Staskonienės, projektą pavyko sklandžiai įgyvendinti. „Bartų gatvėje magistralinius buitinių nuotekų tinklus paklojo UAB „Palangos vandenys“, o atšakas į namus – patys gyventojai“, – sakė administracijos direktoriaus pavaduotoja.
Šiuo metu Bartų gatvėje dedami paskutiniai statybos darbų štrichai. „Darbai kiek užtruko, kadangi vieno gyventojo sklypą juosusi tvora buvo įrengta valstybinėje žemėje. Tačiau bendromis Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos bei Nacionalinės žemės tarnybos ir Savivaldybės pastangomis įtikintas gyventojas tvorą nuardė“, – sakė Savivaldybės administracijos Statybos skyriaus vedėjo pavaduotojas Giedrius Ramonas. Jis atkreipė visų gyventojų dėmesį, jog valstybinėje žemėje negali būti privačių asmenų sklypus juosiančių tvorų bei gyvatvorių.
Suvalkiečių gatvė kiek ilgesnė nei Bartų – jos ilgis siekia 160 metrų, plotis – 5,5 metro.
Pasak Palangos miesto mero Šarūno Vaitkaus, labai svarbu yra ne tik pagerinta miesto infrastruktūra, geresnės vairuotojams suteiktos sąlygos, bet ir pėsčiųjų saugumas. „Nutiesti šaligatviai ir įrengtas gatvių apšvietimas šioje miesto dalyje gyvenantiems palangiškiams leis jaustis saugiau. Tai aktualu kiekvienam, o ypač – vaikus auginančioms šeimoms“, – sakė Š. Vaitkus.

Palangos m. sav., „Palangos tilto“ inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Medžiotojų gatvėje triūsia darbininkai – dar šiais metais bus pakeista šaligatvio atkarpos nuo Ronžės g. iki L. Vaineikio g. šaligatvio danga.


Ilgą laiką miesto centrinėje dalyje esančios Bartų ir Suvalkiečių gatvės pagaliau pakeitė savo veidą. Daugelį metų buvusios žvyruotos, šios dvi gatvės tapo modernios – su asfalto danga, šaligatviais, naujais buitinių ir lietaus nuotekų tinklais bei apšvietimu.


Duobėtos gatvės ir šaligatviai Mes, Kastyčio, Maironio ir Gintaro gatvių gyventojai, reiškiame susirūpinimą dėl minėtų gatvių ir jų šaligatvių būklės. Šių gatvių ir šaligatvių dangos būkle yra labai bloga ir duobėta. Vyresnio amžiaus žmonėms ir miesto svečiams tokios prastos būklės šaligatviais vaikščioti pavojinga, nes gali...


Naująjį sezoną Palangos paplūdimiuose turėtų atsirasti naujovių. Atsižvelgus į miestiečių ir poilsiautojų prašymus, pagaliau žadama įrengti daiktų saugojimo seifus, tad pavykus įgyvendinti idėją, maudytis Baltijoje galėsime daug ramiau.


Šventojoje esanti Jūros gatvė jau netrukus pradės keisti savo veidą – antradienį pasirašyta šios gatvės rekonstrukcijos darbų sutartis su UAB „Žemkasa“. Atnaujinimo darbai gali prasidėti jau liepos mėnesį.


Į Palangą atgabentas pirmasis iš dviejų kurorte įrengti numatytų biokuro katilų

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 03 | Rubrika: Miestas

Į Palangą atkeliavo pirmasis iš dviejų kurorte įrengti numatytų biokuro katilų, kurio galingumas – 5 megavatai. Jis bus įrengtas Klaipėdos plente.


Rekonstruojamos Palangos gatvės kurorto veidą pagražins jau netrukus

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 26 | Rubrika: Miestas

Dviejose populiariose, link jūros vedančiose Palangos gatvėse – Žvejų g. ir Kęstučio g. – intensyviai vyksta rekonstrukcijos darbai. Kelininkų teigimu, dalimi jų darbo rezultatų miestiečiai ir svečiai galės džiaugtis jau po kelių savaičių. „Po to, kai bendromis užsakovo, projektuotojų ir rangovo pastangomis liepos pradžioje pavyko išspręsti didžiąją dalį...


Palangoje tvarkomos miesto gatvės ir daugiabučių kiemai  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 05 22 | Rubrika: Miestas

Palangoje miesto tvarkymo darbai nesustoja – darbininkai intensyviai triūsia Žvejų g. atkarpoje nuo Ganyklų g. iki Vytauto g. Dar šią vasarą rekonstruojamoje dalyje bus pakeisti gatvės ir šaligatvių pagrindai, jų dangų konstrukcijos, įrengti lietaus nuotekų surinkimo šuliniai, gatvės apšvietimo tinklai. „Kad gyventojai patirtų kuo mažiau...


Palangos miesto savivaldybė kreipėsi į Lietuvos kelių direkciją prie susisiekimo ministerijos su prašymu skirti 600 tūkst. Lt. Šventosios miestelio Kalgraužių gatvės rekonstrukcijai. „Oficialaus raštiško patvirtinimo dėl finansavimo dar negavome, tačiau neoficialiai – pinigai bus skirti. Raštiško patvirtinimo turėtumėme sulaukti šį...


Bangų gatvės gyventojai jaučiasi įkaitais

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 09 30 | Rubrika: Miestas

Bangų gatvės 4 namo gyventojai kreipėsi į miesto valdžią su prašymu praplatinti įvažiavimą į namo kiemą. Pasak šiame name gyvenančios Miros Vileikienės, dabar įvažiavimas labai siauras, o juo naudojasi net penki daugiabučiai. Palangiškė pasakojo, kad gyventojai nori susitvarkyti kiemo teritoriją, apsodinti medžiais, įrengti gėlynus, vaikų žaidimo aikštelę bei praplėsti aikštelę...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius