Beždžionių tilto gyvavimas tęsis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 17

Pėsčiųjų tiltas, dar vadinamas Beždžionių tiltu, per Šventosios upę sulaukė kapitalinio remonto. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojo Stepono Šepučio, tilto remonto darbai pradėti dar prieš šventinį savaitgalį ir turėtų būti baigti iki Šv. Velykų.

 

Kapitalinis tilto remontas atliekamas jau antrąjį kartą. Prieš keletą metų pėsčiųjų tiltas buvo suremontuotas už 50 tūkst. litų. Panašiai turėtų kainuoti ir dabartinis remontas.

„Įmonės vyrai dirba iš peties ir jau baigia suremontuoti medinę tilto dalį. Vėliau bus paremontuoti kai kurie lynai, laikantys tilto jungiamąsias dalis. Įrenginys bus stabilesnis bei saugesnis ir turėtų laikyti apie penkerius metus“, - sakė S.Šeputis, pridūręs, kad komunalininkai savo jėgomis gali ne tik suremontuoti Beždžionių tiltą, bet ir patį Šventosios molą. 

Pasak Šventosios seniūno Eugenijaus Čilinsko, miestelio simbolis buvo nesaugus, nes supuvusios lentos pradėjo lūžinėti. Anot jo, konstatuota, kad svyruojantis tiltas kelia grėsmę ir jį reikia uždaryti. Yra parengtas naujojo tilto statybos projektas, kuriam įgyvendinti reikėtų apie 2 mln. litų, tačiau tokioms statyboms nėra pinigų. Tad tenka senojo pėsčiųjų tilto gyvavimo metus pratęsti, nes Šventoji neįsivaizduojama be šio, daugiau kaip keturias dešimtis metų tarnavusio, simbolio.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Ką daryti, kai netenkina atlikti remonto darbai

Rasa GEDVILAITĖ, 2018 06 21 | Rubrika: Miestas

Kai vieni nesugebame ko nors pasidaryti, kviečiame pagalbą, – tai įprasta. Pagalbos prireikė ir palangiškei Zitai Paulauskienei, pageidavusiai, kad patyrę meistrai išbetonuotų sodo namelio grindis. „Už 12 kvadratinių metrų grindis sumokėjau 450 eurų ir padarė taip nekokybiškai, net baisu. Svarbiausia, kad darbus atlikusių meistrų nebegalėjau prisikviesti...


„Palangos tilto“ iniciatyva ieškoti idėjų Palangai, kad kurortas būtų dar gyvesnis ir įdomesnis, pasiekė kulminaciją: redakcija praėjusį antradienį į „Palangos tilto“ kavaryčio diskusijų naujojo partnerio „Fotokava“ to paties pavadinimo kavinę sukvietė net 14 veiklių, žinomų palangiškių, kurie, mėgaudamiesi skania kava, sutelkė smegenis...


Šventojoje remontuojamas beždžionių tiltas

"Palangos tilto" informacija, 2017 10 06 | Rubrika: Miestas

Šventojoje remontuojamas pakabinamas tiltas per Šventosios upę. Darbus atliekančių komunalininkų teigimu, jei orai nesutrukdys, vadinamasis beždžionių tiltas atnaujintas bus iki lapkričio 1 dienos.


Itin populiariame dviračių bei pėsčiųjų take, nusidriekusiame nuo prekybos centro „Rimi“ iki miesto ligoninės, pluša darbininkai – prasidėjo maždaug dviejų kilometrų ilgio tako remonto parengiamieji darbai.


Tradiciniame „Palangos tilto“ kavarytyje kurorto visuomeninkai diskutavo, ką Palangai derėtų dar padaryti, kad ateinantis vasaros sezonas būtų geriausias. Redakcijos svečių teiravomės, ko miesto poilsio infrastruktūrai dar trūksta, į ką derėtų atkreipti dėmesį miesto valdžiai. Pasiūlymų ir minčių miesto valdžiai išsakyta nemažai, tačiau ar jos visos dėl laiko stokos galės...


Palangoje pradėti pėsčiųjų perėjų apšvietimo įrengimo darbai. Šiuo metu darbai verda Kretingos bei J. Janonio gatvėse, savo eilės laukia Vytauto g. ir Mokyklos g., o Medvalakio, Sodų bei Taikos gatvėse beliko sumontuoti tik šviestuvus.  


Baigti Virbališkės tako remonto darbai  1

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 19 | Rubrika: Miestas

Pėsčiųjų itin pamėgtas Virbališkės takas pakeitė savo veidą – miesto komunalininkai baigė remontuoti šią pėsčiųjų alėją. Po remonto palangiškiai gali džiaugtis ne tik atnaujinta, bet ir gerokai pašviesėjusia gatve.


Palangos Virbališkės take užvirė remonto darbai  11

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 09 14 | Rubrika: Miestas

Palangos Virbališkės take užvirė darbai – iki lapkričio vidurio miesto tvarkytojai pasirengę visiškai atnaujinti šią pėsčiųjų itin pamėgtą gatvę. Darbai Virbališkės pradėti šiandien, trečiadienį – specialistai įvertino čia augančių medžių būklę, imtasi juos genėti. Ketvirtadienį bus pradėti šaligatvio dangos tvarkymo darbai.


Jūros tilto laukia kapitalinis remontas

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 07 | Rubrika: Miestas

Kad Palangos pasididžiavimui – pėsčiųjų tiltui į jūrą – reikia remonto, kalbėta ne viename miesto valdžios pasitarime. Pastarosiomis dienomis Savivaldybės valdininkai parengė šio įrenginio kapitalinio remonto techninę projektavimo užduotį. Kaip „Palangos tiltui“ sakė Administracijos direktoriaus pavaduotojas Bronius Martinkus, tiltą planuojama remontuoti biudžeto lėšomis ir jo kaina siektų...


Beždžionių tilto gyvavimas tęsis

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 17 | Rubrika: Miestas

Pėsčiųjų tiltas, dar vadinamas Beždžionių tiltu, per Šventosios upę sulaukė kapitalinio remonto. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus pavaduotojo Stepono Šepučio, tilto remonto darbai pradėti dar prieš šventinį savaitgalį ir turėtų būti baigti iki Šv. Velykų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius