Bibliotekoje – spalvinga „Nykštuko“ paroda

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 28

Praėjusį šeštadienį Palangos miesto viešosios bibliotekos parodų salėje buvo atidaryta lopšelio-darželio „Nykštukas“ mažųjų menininkų sukurta tradicinė piešinių paroda „Vaikų pasaulio spalvų vėrinys“. Itin spalvingų darbų apsuptyje vaikai nuoširdžiu pasirodymu pradžiugino gausų būrį susirinkusių žmonių, padovanodami jiems puikių emocijų, o lopšelio-darželio auklėtojos pradžiugino ir išmoningu spektakliuku.

 

Įspūdingoje lopšelio-darželio „Nykštukas“ šventėje susirinko gausus būrys žmonių, troškusių pasigrožėti vaikų lakios vaizduotės kūriniais, kuriuose buvo juntamas viso pasaulio žavesys, nutapytas gražiausiomis spalvomis. Piešiniuose, kuriuos piešė 3-7 metų vaikai, o jiems gimti padėjo mokytoja Ieva Litvaitytė, vyrauja įvairi tematika, skatinanti kiekviename darbelyje pasinerti vis į kitą erdvę. Tokioje erdvėje pabuvoti panoro daugelis mažųjų tėvelių bei jų bičiulių. Lopšelio-darželio „Nykštukas“ direktorė Biruta Mazrimienė su pavaduotoja ugdymui Birute Remeikiene pasveikino darbelių autorius bei visus susirinkusiuosius, o ir mažieji nepamiršo savo išradingumu sutikti visų svečių. Pasidabinę „nykštukiečiams“ tinkamais drabužiais jie parodė savo paruoštą koncertinę programėlę su itin grakščia mažąja balerina priešaky.

Jau penktojoje tradicinėje piešinių parodoje malonių staigmenų netrūko. Viena iš jų buvo lopšelio-darželio auklėtojų pasirodymas spektaklyje-pasakoje „Nykštukas pametė batelį“. Teatras, simbolišku pavadinimu „Tukas“, sukurtas pedagogių itin sudomino ne tik pačius mažiausius žiūrovus, bet buvo smagi pramoga ir tėveliams. „Nykštukietiška“ atributika pasidabinusios auklėtojos pradžiugino ir suteikė daug gerų emocijų, lydėjusių visos šventės metu. Ne ką mažiau mažuosius pradžiugino ir palangiškio žurnalisto, vaikų rašytojo Gedimino Griškevičiaus apsilankymas, kuris mielai padeklamavo eiles, skirtas būtent mažiesiems „nykštukams“.

Šventiškai nusiteikę parodos atidarymo dalyviai maloniai buvo pakviesti prie vaišių stalo. Itin aktyvūs mažyliai savo šėliojimus pratęsė, taip skleisdami ypatingos progos suteiktą džiaugsmą, kuriuo pasimėgauti kiekvienas norėjo kuo ilgiau.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Šiandien, rugsėjo 27 d., miesto savivaldybės Taryba atleido „Gintarėlio“ direktorę Iloną Milkontę iš direktorės pareigų. Tačiau direktorė tikina turinti jai palankų Darbo inspekcijos sprendimą ir jau kreipėsi į prokuratūrą dėl jos atleidimo.


Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Ilona Milkontė ramiai atostogauti negali – Savivaldybės administracija dėl jos veiklos vykdo tyrimą, tačiau administracija detalių apie jį neteikia. „Kadangi klausiate pirmieji, būsite pirmieji, kuriems kitą savaitę atsakysime,“ – prieš dvi savaites „Palangos tiltui“ sakė mero patarėja...


Vakar Palangos reabilitacijos ligoninės bibliotekoje buvo atidaryta tradicinė Estijos salos Hiumaa Kardla Kultūros centro Dailės studijos „Hiumaa Estija“ paroda. Mainus meno srityje Palangos reabilitacijos ligoninė su estais vykdo jau nuo 2006 metų. Parodoje demonstruojami klasikinės tapybos, akrilo ant drobės darbai. Ligoninės pacientų ir personalo akis džiugins Luisos Harjak...


„Moste“ atidaryta tradicinė kalėdinių atvirukų paroda  1

Palangos viešosios bibliotekos Informacijos ir bibliografijos skyriaus vedėja Miglė Jonaitienė, 2013 12 02 | Rubrika: Kultūra

Praėjusį penktadienį dailės salone „Mostas“ atidaryta tradicinė kalėdinių atvirukų paroda.


Paskutinį rugsėjo penktadienį į Palangos vaikų lopšelį-darželį „Gintarėlis” rinkosi ikimokyklinėse mūsų miesto, Klaipėdos, Kauno bei Mažeikių įstaigose dirbantys pedagogai. Čia vyko respublikinė konferencija „Tautiškumo ugdymas ikimokyklinėse įstaigose”, kuri tapo gražiu ir prasmingu pusmetį „Gintarėlyje” trukusio pilietinio ir tautinio...


J. Urbono kolekcijos „Lietuva pasaulio filatelijoje“ paroda

„Palangos tilto” informacija, 2013 05 13 | Rubrika: Kultūra

Minint Europos dieną Palangos viešosios bibliotekos periodikos skaitykloje atidaryta Juozo Urbono filatelijos kolekcijos „Lietuva pasaulio filatelijoje“ paroda, kurią apžiūrėti palangiškiai ir miesto svečiai gali iki gegužės 29-osios dienos.


Obuolių pasakos suviliojo gausų būrį mažųjų

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 11 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Palangos miesto vaikų bibliotekoje mažųjų palangiškių, įsikibusių savo tėveliams ir pedagogams į rankas išties netrūko. Gausus skaičius mažųjų panoro išvysti teatro grupės „Beprotiškai. Fantastiški“ sukurtos improvizacijos pagal rašytojo Vytauto V.Landsbergio „Obuolių pasakas“.


Pristatyta menininkų paroda

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 26 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį buvo pristatyta dailininkų, dvi savaites viešėjusių Palangoje ir kūrusių kūrybos namuose „Dailininkų namai“, darbų paroda. Tarptautiniame projekte „Ieškokim pakrantės“ dalyvavo būrys itin spalvingų asmenybių, atspindėjusių savo sielas ir darbuose, tad juose netrūko nei jausmingumo, nei energingumo ar spalvų.


Bibliotekoje džiugina spalvinga širmų paroda

„Palangos tilto“ informacija, 2010 05 26 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto viešosios bibliotekos parodų salė pasidabinusi įvairiaspalvėm spalvom, pro kurias abejingai praeiti neįmanoma. Šių spalvų žaismą padovanojo Šilko klubo narės, sukūrusios parodą „Širma +“. Pristačiusios šią parodą gegužės viduryje, klubo narės suteiks galimybę ja pasigrožėti iki mėnesio pabaigos.


Bibliotekoje – spalvinga „Nykštuko“ paroda

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 28 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Palangos miesto viešosios bibliotekos parodų salėje buvo atidaryta lopšelio-darželio „Nykštukas“ mažųjų menininkų sukurta tradicinė piešinių paroda „Vaikų pasaulio spalvų vėrinys“. Itin spalvingų darbų apsuptyje vaikai nuoširdžiu pasirodymu pradžiugino gausų būrį susirinkusių žmonių, padovanodami jiems puikių emocijų, o lopšelio-darželio auklėtojos pradžiugino ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius