Birutė Simutienė, Palangos "Lions" prezidentė: "Individualiai padedame senoliams, siekiame, kad pagalba būtų didesnė"

2020 03 21

Birutė Simutienė, Palangos moterų klubo „Lions“ prezidentė, sako, kad karantinas – nelengvas metas, tačiau blogai nuotaikai ir nerimui pasiduoti nevalia.  "Svarstėme klube mintį nešioti maistą ligotiems senjorams šiuo metu, bet bendro sutarimo neradome. Nenuostabu: pačios klubo moterys turi savo šeimas, o dar visi tie bendravimo apribojimai. Tačiau mes padedame kitiems individualiai. Vienai palangiškių šeimai – abu tėvai serga, o vaikas neįgalus – davėme truputį pinigų, artimiausiu metu nuvešime maisto. Kadangi dirbu Valstybinėje maisto ir veterinarijos tarnybos Palangos skyriuje, šiandien (kovo 18-ąją – aut.) važinėju po miestą, tikrinu kavines, fotografuoju. Beveik visos jos, vykdant Vyriausybės nutarimą, yra uždarytos. Tikiu, kad laikinai," - sakė ji.

Anot ponios Birutės, užsidarydamos kai kurios kavinės ėmėsi labai gražių iniciatyvų.

"Pavyzdžiui, baro „1925“ savininkė Ramunė Veisienė atnešė į barą visiems darbuotojams ir lankytojams labai daug įdomių vertingų knygų. Ir aš kelias jų pasiėmiau, G. D. Roberts „Šantaramą“ ir Axel Munthe „Knygą apie San Mikelę“ su įdomumu vakarais namuose skaitau. Namuose dabar esu ant spintelės pasidėjusi iš viso 8 knygas – kitos 6 laukia savo eilės,"_ sakė ji.

"Mūsų sūnus Jonas, kuris dirba Vilniaus miesto savivaldybėje, visuotinio karantino laikotarpiui grįžo į Palangą, sėdi namuose ir dirba nuotoliniu būdu – braižo schemas. Kitas mūsų sūnus – medikas. Jis – Kauno medicinos akademijos rezidentas. Koronaviruso grėsmės akivaizdoje jis kartu su kitais rezidentais ruošiamas blogiausiam viruso atvejui, kurio tikiuosi Lietuvoje nebus.Su vyru Eugenijumi (E. Simutis – Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys – aut.) ir šuniuku išeiname pasivaikščioti miške ir prie jūros. Sutarėme, kad kiekvienąsyk pasiimsime po maišelį šiukšlėms – jau nemažai surinkome. Pastebėjome, kad prie Nemirsetos jūra yra išmetusi daug plastiko. O žmonės dabar prie jūros vaikšto gan atskirai, prisilaikydami tam tikro atstumo," - pasakojo B. Simutienė.

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Laiškanešiai išnešioja ne tik socialines išmokas, pensijas, leidinius bei siuntinius, tačiau nemokamai dalijo ir Savivaldybės atspausdintas skraujutes miestelėnams, kaip gyventi karantino metu. Vienintelis miesto laikraštis "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus viršininke Modesta Mėliūniene.


Saulius Čepkauskas, transporto įmonės UAB „Vlasava“ direktorius, sakė: "Neslėpsiu, mums dabar – nelengvas metas. Gerokai sumažėjo keleivių, o mums, kaip vežėjui, reikalavimai keliami dideli."


Birutė Simutienė, Palangos moterų klubo „Lions“ prezidentė, sako, kad karantinas – nelengvas metas, tačiau blogai nuotaikai ir nerimui pasiduoti nevalia.


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


Vieni NKL čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) šeštadienį, gruodžio 14 d. neatsilaikė prieš įsibėgėjusius "Palangos kuršius." Palangiškiai grėsmingus varžovus namuose nugalėjo 79-75.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Spalio 3 – 10 dienomis Palangos miesto gyventojai galės išreikšti savo valią seniūnaičių rinkimuose. Tačiau "Palangos tilto" kalbinti kandidatai į seniūnaičius anaiptol netryško entuziasmu. "Tik "idėjiniai" arba kvaileliai eina į seniūnaičius," - dėstė vienas kandidatas.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Palangos "Palanga" krito prieš Vilniaus "Riterius"

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 26 | Rubrika: Sportas

Lietuvos A futbolo lygos čemionate dar vieną pralaimėjimą rugsėjo 25 dieną patyrė Palangos "Palanga."


Lapkričio 14 d. (šeštadienis) 20 val. "Liūdni Slibinai": koncertas trise 14 Eur


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas