Palangos rozariumą papuošė pirmosios LIONS klubo projekto „Suoliukas Palangai“ dovanos.

Palangos rozariumą papuošė pirmosios LIONS klubo projekto „Suoliukas Palangai“ dovanos.

Birutės parko rozariumas pasipuošė baltais suoliukas

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 05 23

Penktadienį vienoje gražiausių Birutės parko vietų – rozariume prie Gintaro muziejaus – iškilmingai atidengti šeši balti elegantiški suoliukai. Tai – šį pavasarį penkerių metų veiklos sukaktį paminėjusio Palangos LIONS moterų klubo projekto „Suoliukas Palangai“ pirmoji dovana.

LIONS klubo narės dar rudenį sumanė organizuoti labdaringą akciją „Suoliukas Palangai“. Šio sumanymo iniciatorė yra klubo prezidentė Danylė Žulkutė. Įsigyti baltą, elegantišką suoliuką galėjo ir gali pavieniai asmenys, įstaigos ir organizacijos, klubai. Jų vardu dedikuotas suoliukas papuoš Palangos Birutės parką, įamžins rėmėjo atminimą, o lėšos, surinktos už suoliukus, bus  parama sergantiems ar vargstantiems Palangos vaikams.
Į atidengimo ceremoniją atėjo Palangos LIONS moterų klubo bičiuliai, Birutės parko direkcijos ir Gintaro muziejaus atstovai, Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapijos kunigas Sigitas Žilys, Palangos Senosios gimnazijos pedagogų būrys su direktoriumi Algirdu Karačionka bei kiti suoliukus įsigiję asmenys.
„Balti suolai su dedikacijomis ne tik puoš Palangos Birutės parką, bet ir bus žmonių gerumo ir dosnumo simbolis. O gerumas, parodytas kitiems, visada grįžta su kaupu“, - sakė D. Žulkutė, pridūrusi, jog šio pavasario dovana – pirmoji, ir viliamasi, kad ir kitais, ir dar kitais metais tiek Birutės parkas, tiek kitos Palangos viešosios erdvės pasipuoš „Suoliukais Palangai“.
Pirmieji suoliukai pasipuošė tokiomis dedikacijomis: Suoliukas, skirtas Juozui Šimkui 90-ojo jubiliejaus proga: „Brangiam seneliui Juozui Šimkui anūkai E.S.A.E.“; suoliukas, skirtas architekto Albino Čepio atminimui: „Albinas Čepys architektas 1917-1989“; suoliukas, skirtas močiutei ir mamai Valentinai pagerbti: „Brangiausiai močiutei ir mamai Valentinai“; suoliukas, skirtas Zofijai Mažutienei: „Su begaline meile mamai Laura ir Martynas“; suoliukas Palangos senosios gimnazijos 90 metų jubiliejui atminti: „Palangos senoji gimnazija 1922-2012“; Suoliukas, skirtas Žemaičių 600 metų krikšto jubiliejui atminti: „Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapija Žemaičių 600 metų krikšto jubiliejui atminti.
„Labai džiaugiamės, kad pastatyti pirmieji akcijos suoliukai, kad į specialią sąskaitą surinkome lėšų, kurias galėsime skirti Palangos vaikams: ar sergantiems, ar itin gabiems ir reikalingiems nedidelės paramos. Kainos „lubų“ suoliukui įsigyti nėra: pradinė – 2 tūkst. Lt. Didžioji šių lėšų dalis, likusi nuo suoliukų gamybos ir pastatymo bei lentelės pagaminimo kaštų, patenka į specialią projekto sąskaitą“, - „Palangos tiltui“ sakė D. Žulkutė.


Jūsų komentaras:

CAPTCHA? 2013-05-26 12:16 (IP: 86.100.60.112)
-Atrado kuo girtis? -Tik pažr. kokius suoliukus pastatė miesto teritorijoje:- be atkalčių- nei su vaikučiu atsisėsi, nei senjorui prisėsti, nes nėra kaip atsiremti..., aplamai, viskas -prieš žmogų!, kad tik neatsisėstų,- tik imidžas, kaip ir viskas-"aukštyn kojom" ....Kada bus pagalvota, pirmiausiai,- apie žmogų?...

hmmm 2013-05-26 10:43 (IP: 78.61.104.50)
o kur tie suoliukai !!!Vien turtuoliu abrozdeliai !

Taip pat skaitykite

Palangos Birutės parko paplūdimyje vos prasidėjus vasarai ir vėl suplevėsuos Mėlynoji vėliava. Tai – visame pasaulyje pripažįstamas įvertinimas, liudijantis, kad paplūdimys atitinka aukščiausius aplinkosauginės kokybės reikalavimus. Sprendimą Palangos miesto savivaldybės Birutės parko paplūdimį 2019 m. vasaros sezonui apdovanoti Mėlynąja vėliava priėmė Mėlynosios vėliavos...


Birutės parko diena


Praėjusį savaitgalį Antano Mončio namuose-muziejuje, jo pirmojo aukšto parodų salėje, kuri, kaip ir antrajame aukšte esanti ekspozicijų salė, anot įrašo Lietuvos kultūros vertybių registre, savo išplanavimu primena trinavę bažnyčią, tarp visus muziejaus veiklos metus, per juos vykusias parodas ir renginius primenančių plakatų, solidžių ir ne tokių solidžių...


Palangos Birutės parko Sodininko namelyje (ties centriniu įėjimu į parką, Vytauto g. 19) duris atvėrė unikali paroda, skirta šio parko istorijai. Pasak parodos koordinatorės Aušros Latonienės, parko istorija besidominčiųjų šią vasarą lauks ne vienas renginys, o jų ciklas.


Palangos gintaro muziejus šį šeštadienį švenčia 50 metų jubiliejų

LDM Ryšių su visuomene centro inf., 2013 08 01 | Rubrika: Kultūra

Lietuvos dailės muziejus rugpjūčio 3 d., šeštadienį, 17 val. kviečia į Palangos gintaro muziejaus 50 metų jubiliejaus renginius Palangoje (Vytauto g. 17): simbolinį žibinto prie naujojo Gintaro muziejaus įėjimo įžiebimą, susitikimą su Gintaro muziejaus kūrėjais ir puoselėtojais rūmų Didžiajame salone, parodos „Palangos gintaro muziejui – 50“ atidarymą rūmų...


„Birutės parko atspindžiai“ nebyliai nukels į kurorto praeitį  1

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 06 27 | Rubrika: Kultūra

Visą vasarą Palangos Birutės parkas nebyliai pieš kurorto istoriją – parko lankytojai netikėtai bus nukeliami į 19 a. pabaigą bei galės pasigrožėti vienoje iš gražiausių Palangos vietų laisvalaikį leidžiančiais grafų Tiškevičių šeimos nariais bei atostogaujančiais jų svečiais.


Penktadienį vienoje gražiausių Birutės parko vietų – rozariume prie Gintaro muziejaus – iškilmingai atidengti šeši balti elegantiški suoliukai. Tai – šį pavasarį penkerių metų veiklos sukaktį paminėjusio Palangos LIONS moterų klubo projekto „Suoliukas Palangai“ pirmoji dovana.


„Kūrybiškumo, židinio šilumos, minkštų teptukų ir naujų idėjų prikeliant seną ir parodant naujoje šviesoje“ – tai tik vienas iš daugelio palinkėjimų, kurie buvo surašyti svečių knygoje projekto „Laiko perspektyvos“ dalyviams, įsikūrusiems Birutės parko sargo namelyje.


Kartais pats gyvenimas pamėtėja gerą progą, kuria pasinaudojus jis tampa tik turiningesnis. Botanikos parko direktoriaus pareigas užėmęs Valdas Pakusas patikino, jog jo nuoširdaus darbo dėka pavyko pakilti karjeros laipteliais. Gamtos apsuptyje – gražiausiame kurorto kampelyje besisukiojantis miestelėnas papasakojo, jog ir laisvalaikį jis taip pat gamtoje leidžia, tad viena aišku, naujasis...


Kraštovaizdžio bičiulių klubo pavasarinė dovana

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį trečiadienį Palangos botanikos parke atsirado šeši kėniai, kuriuos pasodino keletas Palangos kraštovaizdžio bičiulių klubo narių. Nusiteikę suteikti kuo daugiau grožio kurortui, klubo nariai nieko nelaukę padabino jiems skirtą plotelį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas