2031
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savaitgalį vykusiose varžybose puikiai startavo Palangos sporto centro lengvaatlečiai.
Vilniuje vykusiose Lietuvos vaikų pirmenybėse Indrė Gadliauskaitė užtikrintai nugalėjo 200 m bėgimo rungtyje (29.20 s). 60 m sprinto rungtyje trečią vietą iškovojo Diana Viličkaitė (8.66 s) ir Arnas Žirovas (8.40 s). Varžybų debiutantė LurdaTučkutė 60 m rungtyje užėmė dešimtą vietą (8.98 s). Visi sportininkai pasiekė asmeninius rezultatus. Sportininkus treniruoja Andrius Bajoras.

Palangos sporto centro inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos elitinio šachmatų klubo ,,Bokštas‘‘ patalpose kovo 11 dieną vyko greitųjų šachmatų turnyras, kuriame dalyvavo 32 įvairaus amžiaus ir pajėgumo šachmatininkai iš Klaipėdos, Kretingos bei Palangos.

Penktadienį bei šeštadienį (birželio 3-4 d.) Palangoje ir vėl varžysis lengvaatlečiai – čia vyks Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos.

Šeštadienį Palangoje vyks svarbiausios atrankos į Tokijo olimpines žaidynes varžybos lengvaatlečiams – Lietuvos čempionatas. Dėl bilietų į Tokiją kovojantiems sportininkams būtina ne tik tapti savo rungčių čempionais, bet ir tą padaryti pasiekiant kuo aukštesnius rezultatus.

Penktadienį ir šeštadienį Palangos miesto stadione vyks Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) taurės varžybos, daugeliui šalies lengvaatlečių tapsiančios pirmuoju olimpinio sezono startu. Vasaros sostinėje varžysis beveik pusė tūkstančio sportininkų, tarp kurių bus 13 Tokijo olimpinės rinktinės kandidatų. Didžiausia varžybų žvaigžde bus pasaulio bei Europos...

Palangiškių „shodaniečių“ startai Anykščiuose

"Palangos tilto" redakcija, 2020 03 04 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį (vasario 29 – kovo 1 d.) Anykščiuose įvyko Lietuvos kyokushin karatė KATA čem-pionatas, kuriame dalyvavo ir karatė mokyklos “SHODAN” auklėtiniai.

Savaitgalį vykusiose varžybose puikiai startavo Palangos sporto centro lengvaatlečiai. Lietuvos rinktinės sudėtyje, Baltijos (Lietuva – Latvija – Estija) šalių jaunių čempionate, Gintarė Tirevičiūtė šuolio į aukštį rungtyje iškovojo pirmą vietą. Nugalėtoja pasiekė asmeninį rezultatą – 177 cm.

Mokinių žiemos atostogų metu Palangos sporto centro jaunieji krepšininkai ne tik tobulino savo įgūdžius treniruotėse, bet ir sėkmingai dalyvavo varžybose.

Rekonstruotame Palangos stadione – geriausių šalies lengvaatlečių kovos

Palangos m. savivaldybės informacija, 2015 07 31 | Rubrika: Miestas

Kitą penktadienį Palangos visuomenei bei kurorto svečiams bus oficialiai pristatytas rekonstruotas miesto stadionas – rugpjūčio 7-8 dienomis čia vyks Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas, į kurį atvyks apie 300 lengvaatlečių. Tarp jų bus ir du perspektyvūs Palangos sportininkai: šuolininkas į aukštį Karolis Ščiglo ir šuolininkas su kartimi Mantas...

Savaitgalį Klaipėdoje vykęs Lietuvos kata (technikos demonstravimo) čempionatas buvo sėkmingas Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniams. Vaikų ir jaunučių amžiaus grupėse, kuriose varžėsi 130 dalyvių iš 11 Lietuvos karate mokyklų, buvo išdalinta 45 medaliai. Palangiškiai iškovojo 1 sidabro ir 1 bronzos apdovanojimą.

Vasario 20-21 dienomis Klaipėdos lengvosios atletikos manieže Lietuvos lengvosios atletikos čempionate ir jaunimo pirmenybėse sėkmingai startavo Palangos sporto centro auklėtinis Mantas Stonkus. Lengvaatletis, surinkęs 4033 taškų, septynkovės rungtyje jaunimo grupėje iškovojo trečią vietą.