Darbo birža „palaiminta“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 12 23

Valstybinė priėmimo komisija pripažino Palangos darbo biržos pastatą tinkamu naudoti. Gruodžio 17 dieną buvo pasirašytas priėmimo aktas. Naujasis administracinis pastatas, kurio plotas 1274 kv. m, pastatytas už Europos Sąjungos lėšas. Šio projekto vertė – 6,2 mln. litų, iš kurių 5,3 mln. litų -  europiniai pinigai.

 

Kraustytis – po Šv. Kalėdų

Palangos darbo biržos direktorės Ritos Kivytaitės teigimu, šiandien iš Registrų centro bus gauti nuosavybę patvirtinantys dokumentai. Anot direktorės, planuojama, kad po Šv. Kalėdų pamažu pavyks persikraustyti į naująjį pastatą, nes dabartinių patalpų laukia Palangos „Sodros“ skyrius.

Kurorto darbo biržos vadovė sakė netrykštanti džiaugsmu ir dar negyvena įkurtuvių nuotaikomis, nes kol kas nėra baldų, be to, reikia įsigyti ir naują įrangą. Po švenčių turėtų būti sutvarkyti ryšiai, tad kada bus pradėti aptarnauti klientai, tiksliai negalinti pasakyti. R.Kivytaitė „Palangos tiltui“ sakė, kad jokių iškilmingų pristatymų neorganizuos, nes prieš Naujuosius metus dažniausiai užplūsta žmonės, kuriems reikia vienokios ar kitokios pagalbos.

 

Nuspręsta susitarti taikiai

Skaitytojams priminsime, kad pastato statyba baigta šių metų liepą. Tačiau pavasarį, iškilus abejonėms dėl pastato teisėtumo, buvo įsuktas teismų karuselės ratas. Su Klaipėdos apskrities viršininko administracija pradėta bylinėtis tiek dėl statybos leidimo ir projektavimo sąlygų sąvado panaikinimo, tiek dėl žemės sklypo panaudos sutarties.  Susiklosčiusią situaciją ėmėsi gelbėti parlamentaras Pranas Žeimys. Jo iniciatyva buvo organizuotas visų suinteresuotų institucijų vadovų pasitarimas, kuriame apsispręsta pasirašyti taikos sutartį. Tokiu būdu, Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas pasirašė įsakymą dėl valstybinės priėmimo komisijos sudarymo. Po kurio laiko komisija apžiūrėjo pastatą ir gruodžio viduryje pateikė pastato priėmimo aktą.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Klaipėdos teritorinė darbo birža įgyvendina ESF projektą „Vyresnio amžiaus bedarbių rėmimas“, skirtą padėti 55 metų ir vyresniems darbo ieškantiems asmenims kelti kvalifikaciją, įgyti naujų profesinių gebėjimų ar patobulinti jau turimus.


Nuo 2014 metų sausio 2 dienos Lietuvos darbo biržos įgyvendinamame ESF projekte „Išlik darbo rinkoje“ dalyvavo 118 asmenų, registruotų Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje.


Praėjusį ketvirtadienį, Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje buvo atidarytas papildomas Jaunimo darbo centras (JDC), kurį atidarant dalyvavo Palangos miesto vadovams bei administracijos darbuotojams, būsimųjų darbdavių atstovams, kurorto Darbo biržos kolektyvui bei kolegoms iš Klaipėdos,  taip pat ir tiems, kam skirtas naujasis centras – jaunimas.


Vakar popietę Klaipėdos teritorinės darbo biržos Palangos skyriuje buvo atidarytas papildomas Jaunimo darbo centras (JDC), aptarnausiantis darbo ieškančius ir profesinę karjerą planuojančius jaunus asmenis iki 29 metų amžiaus bei darbdavius, siekiančius įdarbinti jaunimą. Į naujomis spalvomis suspindusią Palangos darbo biržos pirmojo aukšto erdvę, kur įsikūrė JDC...


Ką daryti, jei turi tik 100 litų ir neturi kur Palangoje prisiglausti, tik kuriame nors kurorto viešbutyje? Ar 100 litų Palangos viešbučiams yra daug ar mažai? Sezono metu, ko gero, daugelis viešbučių tik niekinamai numotų ranka į tokius pinigus. Į redakciją paskambinęs laikraščio skaitytojas papasakojo, kaip Palangos turizmo informacijos centre rugsėjo pabaigoje...


Pagal Europos Sąjungos Sanglaudos skatinimo veiksmų programą Palangoje jau yra užbaigtas ES projektas „Palangos turizmo informacijos centro infrastruktūros plėtra“, kurio bendra vertė siekė 285 325 litų, o Europos Sąjungos paramos suma buvo 242 526 litų.


Meras priėmimo valandą susilaukė pirmojo lankytojo

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 04 20 | Rubrika: Miestas

Baigiant kadenciją buvusiam savivaldybės merui, jo priėmimo valandomis kartais neapsilankydavo nė vienas slegiamas bėdos palangiškis – kurorto gyventojai netikėjo valdžia. Naujasis meras Šarūnas Vaitkus pasiryžęs tai pakeisti – panašu, kad bent jau pirmais mėnesiais priėmimo valandomis antradieniais jis neatsigins lankytojų. Vakar  „Palangos tiltas“ panoro užfiksuoti, kas bus pirmasis...


Darbo birža „palaiminta“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 12 23 | Rubrika: Miestas

Valstybinė priėmimo komisija pripažino Palangos darbo biržos pastatą tinkamu naudoti. Gruodžio 17 dieną buvo pasirašytas priėmimo aktas. Naujasis administracinis pastatas, kurio plotas 1274 kv. m, pastatytas už Europos Sąjungos lėšas. Šio projekto vertė – 6,2 mln. litų, iš kurių 5,3 mln. litų -  europiniai pinigai.


Sudaryta Darbo biržos pastato priėmimo komisija

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 24 | Rubrika: Miestas

Palangoje Seimo nario Prano Žeimio inicijuotame atsakingų institucijų vadovų pasitarime dėl Palangos Darbo biržos pastato likimo žiniasklaidos atstovų paprašyta nedalyvauti, nes tai esą  protokolinis pasitarimas, apie kurio rezultatus busią pranešta jam pasibaigus. Tačiau sutartu laiku posėdžiavusieji susitikti su žiniasklaida nebepageidavo.


Palangos darbo biržos pastatas – nelegali statyba

„Palangos tilto“ informacija, 2009 07 25 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs Klaipėdos apskrities viršininko administracijos prašymą, panaikino Palangos miesto savivaldybės išduotą Darbo biržos pastato projektavimo sąlygų sąvadą ir leidimą statyti. Neturint minėtų dokumentų, statinys pripažįstamas nelegaliu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius