Džiaugiamės išpildę vaikų svajonę

Džiaugiamės išpildę vaikų svajonę

2017 08 17

Vasaros stovykloje Šventojoje kartu su „tornadukais“ dalyvavo devyni Kauno dienos centrų berniukai. Šią socialinę idėją įgyvendino „Tornado“ krepšinio mokykla su rėmėjų, draugų bei „Iniciatyvos Kaunui“ pagalba.
Aštuonias dienas kartu su tornadukais berniukai mokėsi krepšinio paslapčių treniruotėse, gerino savo fizinę formą atletinio rengimo treniruotėse ir žaisdami judriuosius žaidimus, džiaugėsi Baltijos jūra bei patyrė daugybę nuotykių.
„Iš pradžių buvo šioks toks nerimas, jog vaikai gali sunkiai pritapti – kalbėjo su kai kuriais berniukais dirbęs treneris Andrius Macijauskas. – Taip pat dar prieš važiuojant kilo abejonių dėl disciplinos. Vis tik, prasidėjus stovyklai, buvau maloniai nustebintas jų noru dirbti ir sportuoti. Treniruotėse visai nereikėdavo jų drausminti, o pratimus atlikdavo stengdamiesi. Tikiuosi, kad jie kažko išmoko ir patobulėjo ne tik krepšinio aikštelėje, bet ir kaip žmonės. Lauksiu jų krepšinio salėje nuo rudens“.
Išsiuntus kvietimus į vasaros stovyklą Šventojoje Kauno dienos centrams, VšĮ „Juventa“ direktorė Romualda Naučiuvienė labai apsidžiaugė, nes, pasak jos, rasti vaikams nemokamų veiklų, susijusių su krepšiniu nėra labai lengva. Žaliakalnio dienos centro socialinė darbuotoja ses. Liudvika į stovyklą išlydėjo du berniukus, kurie po aštuonių dienų, praleistų pajūryje, grįžo kupini įspūdžių ir labai patenkinti.
„Džiaugiamės draugų, rėmėjų ir „Iniciatyvos Kaunui“ pagalba išpildę vaikų svajones, suteikdami jiems galimybę daugiau nei savaitę sportuoti ir mėgautis jūra, – kalbėjo mokyklos direktorius Dainius Čiuprinskas. – Vaikai buvo labai geri, tikrai neišsiskyrė iš bendrosios masės, pozityviai nuteikė kitus vaikus. Tikimės, kad ši akcija išsivystys į gražų bendradarbiavimą su dienos centrais ir galėsime vaikams suteikti nemokamas treniruotes „Tornado“ krepšinio mokykloje visus mokslo metus, taip paįvairindami jų laisvalaikį“.
Daryti gera – taip paprasta.

„Tornado“ krepšinio mokyklos inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Palangoje esanti Kunigiškių vaikų poilsio stovykla neilgai trukus atgims ir vėl atliks savo funkciją – čia vėl numatoma organizuoti vaikų poilsį bei edukacines veiklas.


Vasaros stovykloje Šventojoje kartu su „tornadukais“ dalyvavo devyni Kauno dienos centrų berniukai. Šią socialinę idėją įgyvendino „Tornado“ krepšinio mokykla su rėmėjų, draugų bei „Iniciatyvos Kaunui“ pagalba.


Palangoje praleistas praėjęs savaitgalis daugiau kaip 550 vaikų ir jų globėjų neabejotinai taps vienu iš įsimintiniausių per visas vasaros atostogas – praėjusį šeštadienį bei sekmadienį daugiau kaip pusė tūkstančio vaikų, į didžiausią šalies kurortą daugiausiai suvažiavę iš globos namų, socialiai remtinų šeimų, pirmą kartą pamatė jūrą.


Palangoje keli šimtai Lietuvos vaikų šiandien patyrė mažą stebuklą – pakviesti kurorto savivaldybės, jie atvyko į Palangą ir čia pirmą kartą pamatė jūrą. Mažųjų svajonę įgyvendino socialinę akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“ .


Mažiesiems palangiškiams ir kurorto svečiams Palangoje šiais metais įrengtos keturios naujos, modernios vaikų žaidimų aikštelės daugiabučių kiemuose dėmesį vilioja ryškiaspalviais žaidimų įrenginiais. Jie, beje, yra įrengti ir kurorto vaikų darželiuose, o spalį naujomis atrakcijomis praturtėjo ir Vaikų parkas, esantis visai šalia jūros. Dar du sklypai...


Man dar nemirusių „baltosios Bohemos“ ir studijų Vilniuje bičiulių – rašytojų Viktoro Brazausko ir Jurgio Kunčino portretai nuspalvinti pastelinėmis spalvomis, žmogiškai švelniomis spalvomis. Mus vienijo trečias – su juo 1968 metais supažindino V. Brazauskas. Tai Paulius Širvys – visų pirma, lietuvis, gamtos vaikas, valstietis...


„Visada žinojau, jog būsiu šokių mokytoja“, – savo išsipildžiusiomis svajonėmis dalinasi Palangos senosios gimnazijos šokių būrelio vadovė Viktorija Bickaitė. Ji baigusi šokio pedagogiką Vilniaus kolegijoje ir grįžusi į Palangą, gavo pasiūlymą suburti liaudiškų šokių būrelį. Nors Viktorijai tai buvo iššūkis, tačiau...


Praėjusį penktadienį – tarsi vasaros sezono įkarštyje – vaikų atrakcionų parke J. Basanavičiaus gatvėje šurmuliavo gausus būrys vaikų. Tarptautinė vaikų gynimo diena buvo paminėta gražiu renginiu, skirtu ne visada pasiturinčių kurorto šeimų vaikams: Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnyba, vykdydama Jaunimo iniciatyvų ir vaikų...


Beveik keturiasdešimt metų su pačiais mažiausiais palangiškiais dirbanti vaikų lopšelio-darželio auklėtoja Audronė Bružaitė sako, jog specialybę rinkosi todėl, kad tada jai, pačiai dar vaikui, atrodė, kad darbas darželyje – savotiškas žaidimas. Žaidžia ji ir dabar, tačiau prisipažįsta, jog iš vaikų labai daug ko išmokstanti.


Prieš mažiau nei dvi savaites atidarytas vaikų žaidimų parkas susilaukė didelio vaikų antplūdžio. „Ši vaikų žaidimų aikštelė nuostabi“, – taip apie šį įspūdingo aukščio parką atsiliepia žmonės atvykę iš svetur. Šiame parke lankosi ne tik vaikai, bet jų tėveliai ar net seneliai, kurie  laiką leidžia įsikūrusioje lauko...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius