Gatvės apklausa

Klausimas: Ar Palanga jau gali vadintis tarptautiniu kurortu, to teiravomės Palangos ir Šventosios gyventojų.

– Žinoma, jog Palanga yra tarptautinis kurortas, čia ilsisi, jį mėgsta ne tik lietuviai, bet ir įvairių šalių gyventojai – atvyksta žmonių iš viso pasaulio šalių. Pas mus puoselėjama ir kultūra, įtraukianti į šurmulį ir kitų šalių žmones, turime ne vieną tarptautinį festivalį. Esame sulaukę ir tarptautinio pripažinimo. Tarptautiniais apdovanojimais Palangą įvertino Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja. Džiugu, jog mūsų bendruomenė yra labai aktyvi, tad visko galima pasiekti jų dėka. Žinoma, norisi, kad Palangos vardas skambėtų dar garsiau, bet taip bus, tai tik laiko klausimas. Kaip sakoma, tobulėjimui ribų nėra, tad viskas laikui bėgant tik gerės. Manau, kad jeigu miestas turi strategiją ir kryptingai dirba siekiant tikslo, tuomet viskas vyksta taip, kaip norima.

- Robertas Trautmanas, Palangos miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas

– Manau, kad Palanga tikrai gali vadintis tarptautiniu kurortu. Nuolat girdžiu įvairių kalbų, daug įvairiausių žmonių čia atvyksta. O kodėl gi ne, juk esama ką veikti, kurorte visi laukiami. Žinoma, galbūt vis dar „koją kiša“ sezoniškumas, bet, manau, su laiku ir tai spręsis. Šiuo metu daugiau svečių sulaukiama vasaros metu. Tai, kad Palanga gali vadintis tarptautiniu kurortu, neabejoju. Visi atvykusieji labai laukiami, visi stengiasi, kad išvykę svečiai išsivežtų kuo geriausius įspūdžius, tad ir atmosfera, neabejoju, kuriama tokia – svetinga.

- Gražina Oškinytė-Eimanavičienė, menininkės, miesto garbės pilietė

– Kodėl galėtų nesivadinti tarptautiniu kurortu, jeigu čia atvažiuoja žmonių iš visų valstybių. Neabejoju, jog gali. Atsiranda ir investuotojų iš užsienio, tad, manau, Palanga išties tampa ir yra tarptautinis kurortas. Žinoma, Šventoji dar vis kažkiek atsilieka nuo tokio statuso, galėtų būti čia daugiau tarptautiškumo ženklų, bet tikiu, kad laikui bėgant keisis ir Šventoji, situacija tik gerės. O lankytis žmonės mėgsta ir Šventojoje.

- Ramutis Šeštokas, šventojiškis, buvęs Palangos miesto tarybos narys

– Pilnai gali vadintis ir jau seniai – Palanga yra tarptautinis kurortas, tą sakau nuoširdžiai kaip tikras palangiškis, mylintis ją ir vertinantis. Palanga – nuostabus kurortas, kurį atranda vis daugiau žmonių iš įvairiausių pasaulio šalių. O tai, kad Palanga užima svarbią vietą mano širdyje, tai simbolizuoja netgi plėvesuojanti Palangos vėliava šalia mano namų. Tad esu tikrų tikriausias palangiškis, šalia kurio namų net ir miesto vėliava iškelta.

- Eduardas Kaniava, operos solistas
Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius