Gaivinamas gyvenamųjų namų kvartalas „Elija“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 21

Šventojoje gyvenamųjų namų kvartalą „Elija“ statanti bendrovė „Baltijos pirkliai” iš SEB banko gavo dvylikos milijonų litų injekciją.

 

Gauta milijoninė paskola

Pasak bendrovės vadovo Vaido Šimaičio, su banku ieškota kompromiso ir sutarta, kad reikia užbaigti visus devynis namus. Už gautus 12 mln. litų planuojama iki kitų metų gegužės įrengti keturis gyvenamuosius namus. Prieš Naujuosius metus numatoma atlikti šių keturių namų tarpinį priėmimą, o iki kitų metų gegužės atiduoti raktus butus įsigijusiems pirkėjams. Bendrovės vadovas akcentavo, kad butai  namuose bus su visa apdaila. Pasak V.Šimaičio, iš viso nupirkta 60 butų, už kuriuos žmonės sumokėjo 30 proc. jų kainos.

 

Ateities planai

Kalbėdamas apie tolimesnius planus V.Šimaitis sakė, kad „Elijos“ kvartalas bus patrauklus – viename iš pastatų, vietoj planuoto viešbučio, numatoma įrengti SPA, septynių pirčių kompleksą, konferencijų sales, grožio saloną. Beje, didžiulis dėmesys bus kreipiamas į kainas, kurios bus orientuotos į vidutines pajamas gaunančius piliečius. Minėtiems planams įgyvendinti dar tikimasi gauti 5 mln. litų. Iš šios kredito linijos bus atliekamos didžiulės investicijos į aplinkos tvarkymą.

Anot bendrovės vadovo, prokurorams sustabdžius „Elijos“ miestelio statybas, negali daug metų stovėti vaiduokliai. Pasak V.Šimaičio, žmonės domisi ir ieško įsigyti turto, tad tikimasi, jog pralaužus ledus Šventoji taps patraukliu Lietuvos kurortu.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

UAB "Palangos vandenys" praneša, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.  


UAB „Palangos vandenys“ informuoja, kad dėl vandentiekio tinklų plovimo darbų laikinai bus nutrauktas vandens tiekimas keletui gyvenamųjų namų.    


Antradienį, spalio 15 d., Palangos miesto savivaldybėje lankėsi bei su miesto meru Šarūnu Vaitkumi susitiko Palangos globos namų senjorai


Trečiadienį Palangos miesto kultūros ir jaunimo centro vyrų choras „Jūros šauliai“ (vad. Rimgaudas Juozapavičius) su Šv. Velykom koncertu sveikino Palangos miesto globos namų gyventojus. Choro nariai pradžiugino senolius savo dainomis ir atneštomis saldžiomis dovanomis. Globos namų gyventojai džiaugėsi apsilankymu ir kvietė atvykti dar ne kartą....


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ administruoja daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Palangoje ir Šventojoje. Pateiksime pavyzdį iš kelių namų renovacijos eigos.


Palangoje startuoja daugiabučių namų renovacijos antrasis etapas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 03 24 | Rubrika: Miestas

Palangoje startuoja antrasis daugiabučių namų renovacijos etapas – penktadienį pasirašyta Savivaldybės administracijos ir UAB „Terma Consult“ sutartis dėl 58 kurorto daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) energinio naudingumo sertifikatų bei investicinių planų parengimo.


Šventosios poilsio namus „Varduva“ „puošia“ reklama -šalia gulinti šiukšlių krūva. Kadangi poilsio namų reklamoje nurodytu numeriu su savininku susisiekti nepavyko, šnektelėjome su Šventosios seniūnu Eugenijumi  Čilinsku. „Įdomu, koks verslininkas galėtų krauti šiukšles prie savo reklamos? 


Į redakciją   užėjusi Palangos miesto globos namų slaugytoja Zita Sugintienė išdėstė bėdą, kuri galbūt skaitytojams atrodo keistoka, tačiau erzina ir sukelia nepatogumų globos namų darbuotojams. Svarbiausia, sprendimo būdo niekas negali pasiūlyti, nes, matyt, jo nėra.


Praėjusį penktadienį miesto valdžios iniciatyva suorganizuotas susitikimas su J.Janonio g. 16, Ganyklų g. 19, Gintaro g. 44 bei Jūratės g. 33 daugiabučių namų gyventojais. Jo metu Palangos miesto savivaldybės Administracijos direktorius Valerijus Kuznecovas, Juridinio ir personalo skyriaus vedėja Daiva Zūbytė bei vyriausiasis miesto architektas Svajūnas Bradūnas informavo apie tai, kad...


Gaivinamas gyvenamųjų namų kvartalas „Elija“

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 11 21 | Rubrika: Miestas

Šventojoje gyvenamųjų namų kvartalą „Elija“ statanti bendrovė „Baltijos pirkliai” iš SEB banko gavo dvylikos milijonų litų injekciją.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius