Rugsėjo mėnesio horoskopas

Avinas (03.21 - 04.19)

Pirmoji mėnesio pusė bus palanki spręsti šeimyninius ir buitinius reikalus. Santykiuose su artimaisiais gali pasireikšti aktyvumas, noras atvirai pakalbėti apie tai, kas Jūsų netenkina. Pirmoji rugsėjo pusė taip pat turėtų būti sėkminga darbe. Jums bus nesunku rasti kompromisus su kolegomis ir pavaldiniais. Antroje mėnesio pusėje svarbiausia taps asmeniniai santykiai. Būsite aktyvūs ir atkaklūs santykiuose su priešinga lytimi. Toks aktyvumas kartu su noru užmegzti rimtus, tvirtus ir šilyus santykius gali tapti Jūsų pergalių ir sėkmės priežastimi. 


Jautis (04.20 - 05.20)

Pirmoje rugsėjo pusėje planetų išsidėstymas rodo didelį aktyvumą bendraujant, polinkį į flirtą ir naujų pažinčių užmezgimą. Bendravime tapsite atkakliu, bus lengviau nei paprastai užmegzti kontaktus. Tačiau reiktų vengti agresyvaus elgesio su kitais žmonėmis. Šiuo metu galimi pasimatymai, romantiški susitikimai, nemaža tikimybė pradėti naują meilės romaną. Antra mėnesio pusė labiau tinkama ūkio reikalams. Tai geras laikas papildomam fiziniam darbui namuose, remontui. Spręsti buitinius klausimus, tvarkytis namuose bus įdomu ir malonu.


Dvyniai (05.21 - 06.21)

Pirmoje mėnesio pusėje reiktų susikoncentruoti ties finansiniais klausimais. Tai gali efektyviai pagerinti Jūsų materialinę padėtį. Šiuo metu galite efektyviai uždirbti ir kaupti pinigus, o ne juos leisti. Dėl to rezultatai materialinėje srityje bus gana pastebimi. Antrąją mėnesio pusę galima paskirti poilsiui. Atsiras galimybių daugiau pabendrauti, užmegzti naujus santykius. Galimi pasimatymai, taip pat malonios kelionės. Reiktų neatsisakyti sudalyvauti iškyloje, jeigu pasitaikys tokia proga. Toks laiko praleidimas ne tik malonus ir naudingas, bet ir leis užmegzti naujus idomius santykius.  


Vėžys (06.22 - 07.22)

Kaip ir praeitą mėnesį, tipiški Vėžiai turėtų išlikti aktyvūs pirmoje rugsėjo pusėje. Naudinga sportuoti, treniruoti savo kūną. Šiuo metu Jums nesunku elgtis drąsiai ir ryžtingai, taip galite atrodyti žavus ir patraukti į savo pusę kitus žmones. Pirmoje rugsėjo pusėje gali atsirasti nauji draugiški, bičiuliški ar net romantiniai ryšiai. Antroje mėnesio pusėje akcentas pereis į klausimus, susijusius su nekilnojamu turtu, būstu, šeima ir finansais. Tai geras laikas, kad įsigyti kažką namams. Pajamos gali išaugti, dėl to gali pavykti pagerinti komforto sąlygas savo aplinkoje. 


Liūtas (07.23 - 08.22)

Pirmąją rugsėjo pusę reiktų panaudoti poilsiui ir jėgų atstatymui. Skirkite laiko aktyviam poilsiui, mitybai. Nereikia savęs riboti, galima valgyti ką norite, bet tik derinant su aktyviu poilsiu ir sportu. Šiuo periodu gali pagerėti „uoslė“ pinigams, kas leis pagerinti savo materialinę padėtį. Laikas palankus ir bendravimui. Antroji mėnesio pusė taip pat bus palanki naujoms pažintims su Jums maloniais ir simpatiškais žmonėmis. 


Mergelė (08.23 - 09.22)

Planetų išsidėstymas pirmoje mėnesio pusėje rodo didelį aktyvumą bendraujant su savo draugais ir bendraminčiais, taip pat bus noras ieškoti naujų draugiškų pažinčių. Visą mėnesį turėtų būti nesunku gauti aplinkinių palaikymą. Galite būti žavūs ir tuo pačiu išlikti atvirais ir sąžiningias bendraujant. Rugsėjį draugiški santykiai gali laipsniškai pereiti į romantiškus. Antroje mėnesio pusėje daugiau laiko reikėtų skirti poilsiui. Šiuo metu taip pat atsiras galimybė gauti papildomas pajamas.  


Svarstyklės (09.23 - 10.22)

Rugsėjis Svarstyklėms turėtų būti ramus, tačiau gana neblogas mėnuo. Pirma mėnesio pusė tinkama aktyviai ir energingai siekti savo tikslų. Tačiau pasikliauti galėsite tik savo jėgomis. Rekomenduotina būti drąsesniems, atviresniems ir ryžtingesniems nei paprastai. Galimos pajamos iš neoficialaus šaltinio.

 

Laikas palankus atstatyti pozicijas santykiuose. Gali naudingai išsispręsti klausimai, susiję su būstu, įmanomas persikėlimas į naują butą. 


Skorpionas (10.23 - 11.21)

Rugsėjį svarbiausiu noru gali tapti savo akiračio išplėtimas. Tai tinkamas laikas tyrinėjimams, eksperimantams ir naujoms patirtims, ypač jeigu gaunate bendraminčių palaikymą. Tinkamas laikas kelionėms, dalyvauti įvairiose ekskursijose, kelionėse turistinėse grupėse. Antroje mėnesio pusėje rektų suderinti darbą bei tikslų siekimą su maloniu poilsiu. Kuo geriau suplanuosite dieną, tuo efektyviau išnaudosite savo laiką. Svarbiausia, kad pasirinktas poilsio būdas teiktų malonumą. 


Šaulys (11.22 - 12.21)

Pirmoji mėnesio pusė padovanos progų siekti savo tikslų. Tačiau kad juos pasiekti, reikės ryžto, drąsos ir kai kuriais atvejais netgi rizikuoti. Šias charakteristikas rekomenduotina derinti su asmeniniu žavesiu, kuris gali tapti lemiamu faktoriumi. Reikia turėti galvoje, kad šiuo metu priimtus sprendimus ateityje bus sudėtinga pakeisti, kai kuriais atvejais neįimanoma. Antroji mėnesio pusė bus palanki naujų žinių įsisavinimui. Moksleiviams gali būti naudinga padirbėti su korepetitoriumi. Palankus metas spręsti tarp sutuoktinių iškilusias problemas. Neturintiems antros pusės verta pasidomėti savo aplinkos žmonėmis, užmegzti naujas pažintis, eiti į pasimatymus. 


Ožiaragis (12.22 - 01.19)

Pirmoje mėnesio pusėje reiktų paskirti dėmesio santykiams. Tam reiktų tapti šiek tiek atviresniam ir dinamiškesniam, aptarti su mylimu žmogumi tolimesnes santykių perspektyvas. Geras laikas ir tam, kad imtis iniciatyvos dalykiniuose santykiuose. Taip galite įsigyti naujų dalykinių partnerių. Antroji mėnesio pusė palanki drąsių ir vienareikšmių sprendimų priėmimui. Tinkamas laikas aktyviai spręsti klausimus susijusius su investicijomis, skolomis, kreditais. Jeigu būsite nuoseklus ir ryžtingas, pasieksite savo.  


Vandenis (01.20 - 02.18)

Tipiškiems Vandeniams pirmoji rugsėjo pusė palanki aktyviai darbinei veiklai. Tinkamas laikas ne tik intensyviai dirbti, bet ir kažką pakeisti savo darbe. Galima pakeisti darbo vietą, tačiau reikia atsiminti, kad priimus sprendimą, atgal kelio nebus. Antroje mėnesio pusėje galima koncentruotis dalykinių santykių vystymui. Laikas palankus užmegzti naujus dalykinius ryšius, tame tarpe ir su užsieniečiais, užsienio firmomis ir organizacijomis.  


Žuvis (02.19 - 03.20)

Pirmoji mėnesio pusė bus gana romantiška. Geras laikas aktyviems santykiams su priešinga lytimi, palankus metas iniciatyvai. Šiuo laikotarpiu galimos naujos pažintys, kurios gali tapti rimtų ilgalaikių santykių pradžia. Jeigu šiuo metu jau yra santykiai, daugiau dėmesio reikėtų skirti bendram laisvalaikiui ir pramogoms. Rekomenduotina santykiams suteikti daugiau romantikos, nuotykių elementų. Tai padės sustiprinti partnerių trauką vienas kitam. Antroji rugsėjo pusė tinkama sudėtingiems darbams namuose. Bus lengviau susitvarkyti su darbais, nei paprastai. Darbinėje veikloje taip pat lengviau spręsis sunkios ir sudėtingos užduotys.  

Renginių kalendorius