Gatvės apklausa

Klausimas: Ką Prezidentu mato kurorto konservatoriai: Vygaudą Ušacką ar Ingridą Šimonytę?

– Aš – buvęs konservatorius...Atvirai pasakius, aš nei V. Ušacko, nei I. Šimonytės nepalaikau. O ką remiu, neatskleisiu.

- Eugenijus Čilinskas

Įsivaizduoju, kad mūsų skyriaus nariai vertina, kas buvo padaryta Palangoje per paskutinius aštuonerius metus. Manau, kad dauguma palaikys I. Šimonytę, tokia mano nuojauta. Jos kalbos maniera – paprasta, ji – maloni jauna moteris. Žinoma, kiti prisimins, kad ji buvo finansų ministrė ir priėmė sprendimus sumažinti pensijas, tačiau tai buvo būtinybė.

- Dainius Želvys

Man gaila, kad žmogus, už kurį tikrai būčiau atidavusi savo balsą, kalbu apie Žygimantą Pavilionį, atsisakė rungtis Prezidento rinkimuose. Jis man labai imponavo. O dabar, tiesą pasakius, net nesu apsisprendusi. Ir I. Šimonytė, ir V. Ušackas – absoliučiai skirtingi. Mūsų skyriuje vienos bendros pozicijos šiuo klausimu kol kas nėra.

- Irena Švanienė

Aš balsuosiu už I. Šimonytę. Net nežinau kodėl. Gal dėl to, kad ji yra graži moteris? Kad turi finansų valdymo patirties kaip buvusi ministrė? Man nepatinka, kad V. Ušackas palankiai kalba apie Rusiją...Tačiau, jeigu finale bus S. Skvernelis ir I. Šimonytė, aš greičiausiai palaikysiu pirmąjį...

- Ramutis Šeštokas
Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius