Iš paplūdimio išvežta 400 tonų dumblių

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 06

Šią savaitę Palangos paplūdimyje, nuo Centrinės gelbėtojų stoties iki Palangos tilto, visus itin nustebino išmestų dumblių gausa. Kaip pasakojo UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus, išvežta 400 tonų dumblių.

 

Kasmet jūra į krantą išmeta tam tikrą kiekį žolių, tačiau šiemet jų buvo ypatingai daug. Tokį kiekį pamatę net vietiniai palangiškiai stebėjosi, nes tikino, tokį vaizdą regėję jau seniai.

„Jau buvom išvežę dumblius ties Gelbėjimo stotimi, tačiau ketvirtadienį susikaupė prie tilto“, - pasakojo K.Skierus. Pasak bendrovės direktoriaus, šie dumbliai, palangiškių vadinami kerpėmis, išmetami į krantą drauge su gintaru, todėl tai žinantys, suskubo jų ieškoti.

Praėjusiais metais, nuplovus kopą, išmesti į krantą dumbliai buvo panaudoti pylimui, sumaišius juos su smėliu. Šiemet, kaip pasakojo K.Skierus, dumbliai vežami į bendrovės aikštelę, kur bus nusausinti. „Dalį jų panaudosim kompostui, o kitą išvešim į biodegraduojančių atliekų sąvartyną Kalotėje“, - teigė K.Skierus.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Pakako vienos palangiškės skundo, kad benamiai katinai, iki šiol laikyti ir šerti už savo pinigus geradarės palangiškės miesto komunalinio ūkio pašiūrėje, jau šią savaitę atsidurtų Klaipėdos „Nuare“, kur jų gali laukti gan liūdna ateitis. Palangos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba įpareigojo UAB „Palangos komunalinis...


„Palangos tiltas” baigia straipsnių ciklą apie Palangos daugiabučių renovaciją. Vykdomo tyrimo metu buvo aptikta bei užfiksuota nemažai paliktų pažeidimų ir defektų renovuojamuose daugiabučiuose. Kas dėl to kaltas? Kas turėtų už tai atsakyti? „Palangos tiltas” kalbėjosi su renovacijos darbus atliekančia UAB „Konsolė“ ir renovacijos administratoriumi...


Žiemą Jonas Pirožnikas – ūkininkas ir medžiotojas, vasarą – Palangos gelbėtojų stoties vadovas, jos veidas. Ši vasara Jonui Palangoje – septintoji. Daugiau kaip 20 kilometrų nuo Šventosios iki Nemirsetos nutįsusiame paplūdimyje jis „ganys“ apie 60 gelbėtojų ir margą tūkstantinę poilsiautojų armiją. J. Pirožnikas mielai sutiko atsakyti į...


Šeštadienį penkiose šiukšlių gausumu pasižyminčiose Palangos vietose knibždėjo gerokai per tūkstantį talkininkų, atsiliepusių į ketvirtą kartą Palangos jaunimo visuotinės švarinimosi akcijos „DAROM‘13“ koordinatorių kvietimą.


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ – viešų paslaugų tiekėja kurorte, vienintelė teikianti itin platų paslaugų spektrą. Žinia, pernai bendrovei buvo patikėta ir naujos autobusų stoties statyba, taip pat ritualinių paslaugų teikimas. Dar šiais metais turėtų pradėti kilti nauja autobusų stotis, o Anapilin iškeliavę palangiškiai bus oriai išlydimi...


Kažin ar esu kada nors Palangoje gėręs skanesnę arbatą kaip vakar Senojo turgaus gatvėje duris atvėrusioje mažytėje jaukioje arbatinukėje „Skubis“.


Pusantro tūkstančio palangiškių iškuopė 50 tonų šiukšlių  1

Linas JEGELEVIČIUS, Agnė LEKAVIČIENĖ , 2012 04 23 | Rubrika: Miestas

Kaip sakė „Palangos tiltui“ švaros akcijos „Darom 2012” koordinatorė Palangoje Janina Kusaitė, Palangoje į akciją šeštadienį įsijungė 1573 talkininkų.


Baigiantis metams, juos aptaria ir miesto įmonės bei organizacijos. Kai kurios jų, tokios kaip UAB „Palangos butų ūkis“ – itin svarbios, gerinant miesto gyventojų gyvenimo kokybę, kad visi gyventume patogiau ir maloniau. Apie praeinančius 2011-uosius ir apie tai, ką Butų ūkis žada miestelėnams Naujaisiais, „Palangos tiltas“ susitiko pasikalbėti su UAB...


Iš paplūdimio išvežta 400 tonų dumblių

„Palangos tilto“ informacija, 2010 09 06 | Rubrika: Miestas

Šią savaitę Palangos paplūdimyje, nuo Centrinės gelbėtojų stoties iki Palangos tilto, visus itin nustebino išmestų dumblių gausa. Kaip pasakojo UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus, išvežta 400 tonų dumblių.


Palangos paplūdimiuose – dumblių antplūdis

Aistas MENDEIKA, 2009 08 22 | Rubrika: Miestas

Nuo praėjusio ketvirtadienio ryto Palangos komunalininkai energingai pluša Baltijos pakrantėje – paplūdimiai valomi nuo įvairių dumblių, taip vadinamų kerpių ir kitokių jūros į krantą išmetamų „lobių“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius