Išskirtinumo neprašome, prašome neignoruoti

Išskirtinumo neprašome, prašome neignoruoti

2016 09 08

Nemėgstu diskutuoti ir santykių aiškintis per spaudą, tačiau jei per ją yra meluojama, privalau atsakyti ir paneigti šiuos teiginius.


Straipsnyje „Kodėl Palangai nereikia savo statybininkų?“ UAB „ Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus teigia, kad didelė komunalinio ūkio įmonės darbų sritis yra gatvių ir asfalto dangos remontas, o tokiems darbams, anot jo, statybos įmonės privalo būti atestuotos. Keista, kad komunalinio direktorius nežino tokiems darbams atestuotų įmonių Palangoje.
Galiu visus patikinti, ir tai puikiai žino komunalinio ūkio įmonės direktorius, kad UAB „Statpala“ asfalto dangos remonto darbams yra atestuota. Ji ir prieš eilę metų dalyvaudavo šių darbų konkursuose bei teikdavo kvalifikacijos atestatą.
Dar norėčiau pridurti, kad ne kartą esu sakęs: UAB „Statpala“ neprašo sau lengvatinių sąlygų Palangoje, bet prašo jos neignoruoti.
Norėčiau palinkėti Palangos savivaldybės vadovams, esamiems ir būsimiems, kad jiems rūpėtų visos Palangos miesto savivaldybėje registruotos įmonės, ne tik statybinės. Gal miesto vadovai nors kartais galėtų pasiteirauti, kaip jos gyvena, kuo gali joms padėti. Juk jos – tai jų savivaldybės įmonės ir jomis rūpintis – gero miesto vadovo pareiga.

Viktoras JASINSKAS
UAB „Statpala“ direktorius


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Mus, Palangos miesto gyventojus, nemaloniai nustebino bei smarkiai nuvylė laida „Valanda su Rūta“, kuri buvo parodyta per LNK televiziją rugpjūčio 18 dieną. Jos metu buvo skleidžiama subjektyvi, tikrovės neatitinkanti informacija apie didžiausią Lietuvos kurortą – Palangą.


Atsinaujinusio formato NKL čempionate dalyvausianti Palangos BC „Palanga“ pradėjo pasiruošimą 2016–2017 metų sezonui.  


Nemėgstu diskutuoti ir santykių aiškintis per spaudą, tačiau jei per ją yra meluojama, privalau atsakyti ir paneigti šiuos teiginius.  


„Rašydama prisiminimus, kuriais pirmiausia ketinau pasidalinti su savo vaikais ir kurie vėliau sudėti į knygą „Likimo išbandymai“, norėjau tremtį išgyvenusius politinius kalinius parodyti ne kaip aukas, o kaip žmones, išlikusius žmonėmis net tokiose baisiose sąlygose“, - sakė gausiai į savo knygos pristatymą Palangos viešojon...


Šių metų liepos 10 dieną suko 15 metų, kai Palangoje, pastate, kurio adresas – S. Daukanto g. 16, duris atvėrė Antano Mončio namai – muziejus. Būtent tą dieną čia oficialiai atidaryta nuolatinė šio menininko kūrinių ekspozicija, kuri pati yra verta kultūros vertybės statuso. O 2010-ųjų sausį pastatas, kuriame įsikūrė A. Mončio namai – muziejus įrašytas...


Kas galėtų ginčytis, kad šiais visuotinės kompiuterizacijos ir su ja susijusio nejudraus gyvenimo būdo laikais mes – nuo mažo iki didelio – judame vis mažiau ir mažiau. Ir mūsų vaikams labai svarbios tampa kūno kultūros pamokos. Tačiau tiek tada, kai mokėsi tėvai, tiek dabar, kai mokosi jų vaikai, dažnai iš moksleivių lūpų nuskamba: „Nenoriu į kūno kultūros...


„Konservatoriai su koalicijos partneriais reanimavo valstybę, dabar jiems, pastačius ją ant kojų, turi būti suteikta teisė ją reabilituoti ir prikelti naujam gyvenimui. Seimui nereikia rėksnių, kurių Parlamente, deja, yra ne vienas, o dabartinis Seimo narys Pranas Žeimys – labai vakarietiškas, puikiai išmanantis įstatymų leidybą ir, svarbiausia, labai sąžiningas...


Vyriausybės atstovė Klaipėdos apskrityje Kristina Vintilaitė, įvertinusi Palangos miesto savivaldybės tarybos paskutiniąjame posėdyje pakeitusi 2004 metų birželio 10 d. sprendimu priimtas nuostatas dėl gyventojų dalyvavimo apklausoje, pasiūlė pakeisti priimtą sprendimą.


Bėgikai paminėjo Kovo 11-ąją

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 10 | Rubrika: Miestas

Antradienį popiet įvyko gausų būrį palangiškių suviliojęs bėgimas, skirtas Kovo 11-ajai paminėti.


Istorinės kurorto vilos restauratorių gali nebesulaukti

Šarūnas VAITKUS, Palangos miesto savivaldybės tarybos narys, 2010 03 06 | Rubrika: Miestas

Palangos valdžios planai artimiausiais metais sulaukti „Anapilio“, „Romeo“ ir „Džiuljetos“ vilų komplekso restauracijos gali virsti dideliu šnipštu. Tokia reali grėsmė iškilo per Palangos miesto savivaldybės Administracijos, nesugebančios kontroliuoti Tarybos patvirtintų sprendimų vykdymo, aplaidumą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius