Sidabras - Vaidui Augučiui.

Jaunieji kurorto lengvaatlečiai Panevėžy pasirodė puikiai

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 01 28

Sausio mėn. 18-19 dienomis Panevėžyje vyko Lietuvos rajonų jaunių ir jaunimo lengvosios atletikos pirmenybės, kuriose puikiai pasirodė Palangos sporto centro ugdytiniai.
Jaunimo amžiaus grupėje antrą vietą iškovojo V.Augutis, į aukštį iššokęs 1,90 m, ir M.Šileika, 60 m barjeriniame bėgime nubėgęs per 9,08 s. Trečias 60 m barjerinio bėgimo rungtyje finišavo R.Buta, kuris, į tolį nušokęs 6,02 m, liko šeštas. A.Jakinevičius 300 m  nubėgo per 38,67 s, tai septintas varžybų rezultatas.
Jaunių grupėje čempionu tapo K.Ščiglo, peršokęs kartelę, pakeltą į aukštį 1,95 m.
Antra 300 m bėgime finišavo D.Rekašiūtė – 44,21 s. Šventojiškė dalyvavo ir finaliniame 60 m bėgime, kuriame pasiekė penktą rezultatą (8,31 s).
L.Vičas, trišuolyje nušokęs 12,14 m, užėmė ketvirtą vietą.
Kitų palangiškių rezultatai: K.Malūkaitė – 60 m (8,67 s) – 9 vieta, 300 m (46,94 s) – 8 vieta, R.Jakinevičius 60 m bėgimo finale liko šeštas (7,66 s),  300 m G.Barasa nubėgo per 39,77 s ir liko septintas,  A.Kontrimas – 300 m per 41,18 s – 17 vieta. Sportininkai, savo rungtyse laimėję 1-6 vietas, iškovojo teisę startuoti Lietuvos jaunių čempionate.
Jaunuosius lengvaatlečius varžyboms ruošė treneriai I.Apanavičiūtė, R.Kazlauskas, S.Kašinskas.

Jūsų komentaras:

CAPTCHA

Taip pat skaitykite

Gegužės 5-6 dienomis Jonavoje vyko Lietuvos „mini“ mergaičių tinklinio U-12 finalinės varžybos. Atrankinėse varžybose iš viso dalyvavo 19 mergaičių komandų. Žaisti finalinėse varžybose iškovojo 6 komandos: tai Šiaulių, Jonavos1, Jonavos2, Vilniaus3, Palangos3 ir Kauno 1 mergaičių komandos. Išties varžovės buvo visos pajėgios ir gerai žaidžiančios.

Palangosmiesto kultūros ir jaunimo centro liaudiškų šokių grupė „Banguolis“(vadovė Janina Serapinienė) Naujojoje Akmenėje dalyvavo respublikiniame liaudiškų šokių kolektyvų festivalyje-šventėje „Mes – visada jauni“.

Palangos kultūros ir jaunimo centro moterų vokalinis ansamblis „Guboja“ sekmadienį nepoilsiavo – kolektyvas vyko į Plungę, kur dainavo vokalinių ansamblių konkurso „Sidabriniai balsai“ II ture.

Palangos miesto savivaldybėje apsilankė ir su miesto meru Šarūnu Vaitkumi ir vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu susitiko Europos lengvosios atletikos asociacijos atstovai. Jiems pristatyta Palangos sporto infrastruktūra, taip pat ir šiuo metu vykdomi miesto infrastruktūros plėtros projektai.

Į Vilniaus uždarų patalpų maniežą suvažiavo jaunieji sportininkai iš visos Lietuvos. Tarp jų buvo ir du Palangos miesto lengvaatlečiai, išsikovoję teisę dalyvauti šiose finalinėse varžybose.

Palangos sporto centro jaunieji futbolininkai (treneris Arūnas Macius), gimę 2002–2003 metais, sėkmingai baigė Lietuvos mokinių 2014/2015 metų futbolo 9x9 čempionato Vakarų regiono pirmo rato varžybas.

Praėjusį penktadienį ir šeštadienį Klaipėdos lengvosios atletikos manieže vyko Lietuvos lengvosios atletikos žiemos čempionatas ir jaunimo pirmenybės.

„Palangos tilto“, Palangos sporto centro inf. , 2013 01 28 | Rubrika: Sportas

Kurorto lengvaatlečiai rungėsi Šiauliuose

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 21 | Rubrika: Sportas

Sausio 9 dieną atnaujintame Šiaulių miesto lengvosios atletikos manieže vyko atviros Šiaulių rajono lengvosios atletikos varžybos, vykdomos dviejose amžiaus grupėse: gimusių 1997-1999 m. ir 1994-1996 m. Šiose varžybose dalyvavo ir būrys Palangos sporto centro (SC) jaunųjų lengvaatlečių.

Krepšininkas Jonas Valančiūnas Palangoje puikiai praleido laiką

Jurgita Vanagė, Palangos savivaldybės mero patarėja, 2011 07 15 | Rubrika: Sportas

Trumpam atsikvėpti ir atgauti jėgas į Palangą antradienį atvyko naudingiausias Pasaulio jaunimo krepšinio čempionato žaidėjas Jonas Valančiūnas. Vos vienai dienai kurorte su draugais apsistojęs krepšininkas buvo puikios nuotaikos – kavinėje „Floros simfonija“ pramogavęs sportininkas Palangos merui Šarūnui Vaitkui ir vicemerui Sauliui Simei sakė pajūryje...