Kijevą pasieks ir labdara 143 dėžėse iš Palangos

2014 12 11
Kijevą pasieks ir labdara 143 dėžėse iš Palangos

Praėjusį trečiadienį Tėvynės Sąjungos-Lietuvos Krikščionių demokratų Palangos skyriaus nariai gerokai paplušėjo: į sunkvežimį sukrovė 1600 kilogramus (iš viso 143 dėžes) labdaros, surinktos per Ukrainai paremti paskelbtą akciją „Padėk Ukrainos žmonėms“, ir išvežė į Klaipėdą.
Artimiausiomis dienomis surinkus akcijai skirtą labdarą visame regione, ji ateinantį pirmadienį Klaipėdos regiono keliais iškeliaus į Vilniaus sandėlius, o po to- į Kijevą.
Manoma, kad iš Lietuvos Kijevą pasieks iš viso apie 14 vilkikų su humanitarine pagalba.
Dėkojame visiems Palangos žmonėms, prisidėjusiems prie šios akcijos, taip pat prekybos tinklui „Rimi“, jo parduotuvės Palangoje vadovybei, prekybos centro „Maxima“ (Senojo Turgaus g. 1) vadovybei, Palangos Sporto centrui, UAB „Kurorto pramogos“ ir kitoms bendrovėms, kurių geradariai vadovai buvo kuklūs ir nenorėjo, kad apie jų labdarą būtų viešinama.

Dainius Želvys
Akcijos „Padėk Ukrainos žmonėms“  koordinatorius

Politinė reklama. Bus apmokėta iš Tėvynės Sąjungos-Lietuvos Krikščionių demokratų rinkimų sąskaitos. Užs nr.010

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Palangos pulsas

2018 09 13 | Rubrika: Miestas

Dviem Palangos mokykloms – nauji geltonieji autobusiukai Šiais mokslo metais nauji mokykliniai autobusiukai skirti dviem kurorto švietimo įstaigoms: Šventosios pagrindinė mokykla naująja transporto priemone jau naudojasi, o V. Jurgučio pagrindinę mokyklą mokyklinis autobusiukas pasieks spalį.


Ar Baltijos jūra vėl pasieks Šatrijos kalną?

Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2017 01 19 | Rubrika: Nuomonės

Visiems bičiuliškas Palangos miesto Garbės pilietis ir už Europos ribų žinomas archeologas, profesorius Vladas Žulkus jau seniai žavi fanatišku atsidavimu savojo „Likimo kompaso“ kryptims – pedantiškai ištirti ne tik Palangos gyvenmečių horizontus („Būta – nepramanyta – surasta – įrodyta“), įvertinti Roužės gyvenvietės...


Praėjusį trečiadienį Tėvynės Sąjungos-Lietuvos Krikščionių demokratų Palangos skyriaus nariai gerokai paplušėjo: į sunkvežimį sukrovė 1600 kilogramus (iš viso 143 dėžes) labdaros, surinktos per Ukrainai paremti paskelbtą akciją „Padėk Ukrainos žmonėms“, ir išvežė į Klaipėdą. Artimiausiomis dienomis surinkus akcijai skirtą labdarą visame regione, ji...


Artimiausiu metu pacientus pasieks vaistai, skirti gydyti išsėtinei sklerozei, pažengusiam prostatos (priešinės liaukos) vėžiui ir virusiniam hepatitui C, kuriuos nuspręsta įtraukti į kompensuojamų vaistų sąrašą.


Jaukiai, klasika dvelkiančiai, Vytauto g. 58 įsikūrusiai kavinei „Klasika“ tetrūksta tik vieno – dažnesnio malonaus vyno taurių ir stalo įrankių skimbčiojimo.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Jūsų dėka 24 šeimų vaikus pasieks maži Kalėdų stebuklai

"Palangos tilto" informacija, 2012 12 20 | Rubrika: Miestas

Artėjant gražiausioms metų šventėms – Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems – „Palangos tilto“ redakcija skelbė jau tradicinę gerumo akciją „Padovanokite vaikui mažą Kalėdų stebuklą“.


Nuotraukos iš parodos Palangoje pasieks ir Japoniją

Gintarė Grišmanauskaitė, 2011 04 06 | Rubrika: Kultūra

Palangos miesto viešojoje bibliotekoje praėjusį pirmadienį žinomo Palangos fotografo Ado Sendrausko iniciatyva miesto gyventojams ir svečiams buvo pristatytos dvi fotografijų parodos.


Penktadienį miesto Savivaldybėje lankėsi Vokietijos Kirsheimo miesto „Lions“ klubo prezidentas  dr. Ulrichas Haagas ir geras palangiškių bičiulis Helmutas Valiauga su kolega. Jau ne vienerius metus prieš Šv. Kalėdas apsilankantys vokiečiai ikimokyklinėms ugdymo įstaigoms „Ąžuoliukas“ ir „Žilvinas“ atvežė labdarą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas