Komunalininkai valo miestą

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 12 23

Gausiai pasnigus, kurorto komunalininkams prasidėjo darbymetis. UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadovas Konstantinas Skierus sakė, kad šios savaitės pradžioje užklupusiai  žiemai buvo pasiruošta.

 

Plušama iš peties

Anot direktoriaus, per šias dienas pavyko susitvarkyti, nes plušama nuo antros valandos nakties iki devintos vakaro. „Dirbame visu pajėgumu tiek Palangoje, tiek Šventojoje. Per mano trejus metus darbo Palangoje, dar nebuvo, kad reikėtų „įkinkyti“ tris sniego valymo mašinas ir šešis traktorius. Svarbiausia valomos ne tik gatvės, bet ir tie plotai, kur intensyvesnis žmonių judėjimas, kad miestelėnai galėtų nueiti į darbą, mokiniai pasiekti ugdymo įstaigas. Taip pat pirmiausia valomos gyventojų lankomos vietos bei teritorijos, kuriose yra išsidėstę šventiniai objektai. Nuvalytas Jūratės ir Kastyčio skveras, centrinė miesto aikštė, šaligatviai prie bažnyčios taip pat priėjimai prie jūros bei nuo Jūratės gatvės nusidriekęs dviračių takas. Norima, kad atvažiavusiems per šventes į Palangą būtų galimybė neklampojant per sniegą nueiti ir pasigrožėti jūra ir J.Basanavičiaus gatvėje  įsikurūsią kalėdų eglučių alėja“, - apie valomus ir nuo sniego stumdomus plotus pasakojo K.Skierus.

Anot įmonės direktoriaus, nuvalius sniegą, gatvių važiuojamosios dalys barstomos medžiagų mišiniu. Jų veikimas trumpalaikis, todėl be reikalo jo nenaudojama.

 

Palangiškiai supranta

K.Skierus pripažino, kad didžiulių nusiskundimų iš gyventojų, kad negalį išbristi iš sniego pusnių, nesulaukia. Anot komunalininkų vadovo, palangiškiai supranta, kad sudėtinga galynėtis su gamtos stichija, tad daugelis patys savo jėgomis nusivalo sniegą.

Direktorius pašmaikštavo, jog šiemet Kalėdų senelis nepagailėjo sniego ir kurortą nuklojo baltais patalais. Artimiausiomis dienomis sinoptikai nieko gero nežada, tad komunalininkams atokvėpio per šventes gali ir nebūti.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Praėjusį sekmadienį tragiškoje avarijoje Širvintų rajone žuvo buvusio UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Vido Misikonio 34 metų sūnus.


Pasibaigus žiemos šventėms, gyventojai raginami nupuoštų eglučių nemesti bet kur – jas atvežti reikėtų į UAB „Palangos komunalinis ūkis“ kiemą (Ganyklų g. 34), kur yra pastatyti specialiai žaliaskarėms surinkti skirti konteineriai. Pasak bendrovės direktoriaus Konstantino Skieraus, terminas, iki kada galima atvežti eglutes, nėra numatytas – gyventojai tai...


Pakako vienos palangiškės skundo, kad benamiai katinai, iki šiol laikyti ir šerti už savo pinigus geradarės palangiškės miesto komunalinio ūkio pašiūrėje, jau šią savaitę atsidurtų Klaipėdos „Nuare“, kur jų gali laukti gan liūdna ateitis. Palangos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba įpareigojo UAB „Palangos komunalinis...


„Palangos tiltas” baigia straipsnių ciklą apie Palangos daugiabučių renovaciją. Vykdomo tyrimo metu buvo aptikta bei užfiksuota nemažai paliktų pažeidimų ir defektų renovuojamuose daugiabučiuose. Kas dėl to kaltas? Kas turėtų už tai atsakyti? „Palangos tiltas” kalbėjosi su renovacijos darbus atliekančia UAB „Konsolė“ ir renovacijos administratoriumi...


Už gražesnio ir tvarkingesnio miesto – įžvalgūs, kelis ėjimus į priekį numatantys UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus ir jo devynių padalinių vadybininkų protai ir virš šimto mieste ir Šventojoje triūsiančių komunalininkų rankos. Bet miesto komunalinio ūkio bendrovė jau baigia išsemti savo žmogiškuosius ir...


Įpusėjęs ruduo kasdien vis daugiau darbo atneša Palangos komunalininkams – miesto tvarkytojai kas rytą šluoja nukritusius medžių lapus, atnaujina gėlynus bei rengiasi artėjančiai žiemai.


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ – viešų paslaugų tiekėja kurorte, vienintelė teikianti itin platų paslaugų spektrą. Žinia, pernai bendrovei buvo patikėta ir naujos autobusų stoties statyba, taip pat ritualinių paslaugų teikimas. Dar šiais metais turėtų pradėti kilti nauja autobusų stotis, o Anapilin iškeliavę palangiškiai bus oriai išlydimi...


Kol kurorto daugiabučiuose namuose gyvenantys palangiškiai su nerimu laukia šildymo sezono ir vienos už kitą didesnių sąskaitų už šildymą, UAB „Palangos butų ūkio“ darbuotojų komanda – remontininkai, elektrikai, šilumos mazgų prižiūrėtojai – daro viską, kad šilumos sąskaitos Palangos gyventojams būtų nors šiek tiek mažesnės....


Komunalininkai valo miestą

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 12 23 | Rubrika: Miestas

Gausiai pasnigus, kurorto komunalininkams prasidėjo darbymetis. UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadovas Konstantinas Skierus sakė, kad šios savaitės pradžioje užklupusiai  žiemai buvo pasiruošta.


Palangiškių priekaištai kurorto komunalininkams

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 07 01 | Rubrika: Miestas

Kaip ir kasmet, šis vasaros sezonas kurorto komunalininkams – darbymetis. Jų svarbiausia pareiga – kad Palanga ir Šventoji būtų ne tik prižiūrėta, bet ir išpuoselėta. Pasak įmonės vadovo Konstantino Skieraus, nors ir sunkmetis, tačiau stengiamasi, kad miestas, paplūdimiai būtų pavyzdingi ir kiekvienam atvažiavusiam teiktų malonumą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius