Kurorto vargstantiems surinkta daugiau nei 13 tūkstančių eurų

Linas JEGELEVIČIUS, 2018 12 14

Jau tradiciškai Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) ir Palangos Rotary klubas (jo prezidentas – restorano „Molinis ąsotis“ savininkas Klaidas Pakutinskas) pakvietė į labdaros vakarą muzikos klube „Vandenis“, kurio metu surinktos lėšos bus panaudotos atidaryti cukriniu diabetu sergantiesiems pagalbos kabinetą miesto centre ir pagelbėti sunkiai galą su galu suduriantiems miesto senoliams.


Renginyje gruodžio 6 dieną dalyvavo apie pusšimtis Palangos verslininkų, kurie dosniai atvėrė savo pinigines. Per vakarą buvo surinkta 13 410 tūkstančių eurų. 3 370 eurų buvo surinkta iš bilietų – įėjimas vienam asmeniui kainavo 50 eurų. Kiti pinigai buvo surinkti iš paveikslų pardavimo, taip pat dizainerės Modestos Šūkės rūbų kolekcijos pardavimų, kurie vyko aukciono būdu. Loterija fondą geriems darbams papildė 1050 eurų. Vien UAB "Audores"  paaukojo 630 eurų. Už brangiausią paveikslą „Baltasis auksas“ buvo atseikėta 1 100 eurų.

„Labai smagu, kad surinktų lėšų pakaks mūsų didiesiems sumanymams įgyvendinti: atidaryti Palangoje cukriniu diabetu sergantiesiems kabinetą – jam reikėjo 8 tūkstančių eurų ir nupirkti maisto produktų sunkiau besiverčiantiems mūsų kurorto seneliams. Mažiausiai dvylikai senelių dukart per mėnesį į namus bus veltui pristatyti nemokami maisto produktai, – „Palangos tiltui“ pasakojo PVRA prezidentė Ingrida Valaitienė. – Ypač už pagalbą esu dėkinga verslininkui Ramūnui Pocevičiui, pasirūpinusiam maisto vakarui tiekimu, taip pat rotariečiui Martinui Kulakauskui, į renginį pakvietusiam ir aukcione sutikusiems parduoti savo kūrinius menininkams. Jis rūpinosi ir vakaro pramoginės dalies dalyviais“.


Vakaro svečius linksmino Violeta ir Vilius Tarasovai, Mindaugas Rojus, TV3 šou „Lietuvos talentai“ dalyvis Nerijus Stankus.


Labdaros vakaro pagrindiniai rėmėjai buvo „Salas zivis“, „Delikatesas“, „Kartenos naminė duona“, „Lavazza“, „Mantinga“, „Švyturys“, „Reaton“, „Rolveda“, „Samsonas“, „Nowaco“, „Bidfood“, „Vilniaus paukštynas“, „Osama“, „Augma“, S. Jokužio leidykla-spaustuvė.
Renginį vedė Dovydas Bajoras.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Sukčiai skaudžiai apgavo Palangoje gyvenančią 89-erių moterį. Finansinių nusikaltimų tyrimų pareigūnu prisistatęs telefonu vyras moteriškei pasakė, kad jos namuose laikomi pinigai yra suklastoti. Jam užsukus į senolės namus, moteris jam atidavė net 15 tūkstančių eurų. 


Jau tradiciškai Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) ir Palangos Rotary klubas (jo prezidentas – restorano „Molinis ąsotis“ savininkas Klaidas Pakutinskas) pakvietė į labdaros vakarą muzikos klube „Vandenis“, kurio metu surinktos lėšos bus panaudotos atidaryti cukriniu diabetu sergantiesiems pagalbos kabinetą miesto centre ir...


Per 200 gimnazistų dalyvavo žygyje – krose „Gelbėkit vaikus“. Visi dalyviai buvo apdovanoti organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinės direktorės Rasos Dičpetrienės diplomais. Visuomeninė organizacija „Gelbėkit vaikus“ nuo 1991 metų kovoja už vaiko teises pasaulyje ir Lietuvoje. Šios organizacijos, o svarbiausiai jos misijos ir vizijos...


Likus kiek mažiau nei mėnesiui iki vieno didžiausių šių metų sporto įvykių – Europos futbolo čempionato – pradžios, Lietuvos pramogų ir sporto pasaulio žvaigždės dalinasi savo prognozėmis, kas, jų manymu, turėtų triumfuoti šiose pirmenybėse. Prizas už teisingą spėjimą, daugiau nei įspūdingas – vienas milijonas eurų.


Populiariausia lietuvių atostogų kryptis – Lietuvos pajūris arba gimtasis kaimas. Taip šiais metais atostogaus daugiau kaip pusė lietuvių. O šeši iš dešimties apklaustųjų teigia atostogoms skiriantys ne daugiau kaip 500 eurų, rodo internetinė Pigu.lt klientų apklausa.


Vakar posėdžiavusi Palangos miesto savivaldybės taryba patvirtino šių metų biudžetą. Atsižvelgus į komitetų pasiūlymus, vietoj prieš mėnesį pristatytame biudžeto projekte numatytųjų miesto piniginėn surinkti 19 mln. 322 tūkst. Eur pajamų patvirtintas kiek didesnis skaičius – 19 mln. 357 tūkst. Eur, tokia pat 57 tūkst. Eur suma padidėjo ir asignavimai išlaidoms bei...


Moters ir jos vaikų nuo smurtaujančio vyro neapsaugojusi Lietuvos valstybė nukentėjusiajai turės sumokėti 6 tūkst. eurų kompensaciją ir teisines išlaidas, Europos žmogaus teisių teismo nutarimu įvertintas 4 tūkst. eurų.


Šimtą tūkstančių litų kainavęs skaidrumas

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 03 29 | Rubrika: Savaitės komentaras

Vasarą viešose kurorto vietose prekyba ir paslaugų teikimu užsiimantiems verslininkams paskutiniu metu turėjo sapnuotis stalo teniso kamuoliukai. Ypač oranžinės spalvos. Išvydus baltą kamuoliuką net per miegus juos, matyt, mušė šaltas prakaitas.


Politikai surado pinigų ir vargstantiems

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 15 | Rubrika: Miestas

Artimiausiame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje bus tvirtinamas šiųmetis miesto biudžetas. Pasak Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininko Mindaugo Skritulsko, lyginant su praėjusiais metais, šiųmetė kurorto piniginė plonesnė 15 mln. litų.


Leidimų išduota daugiau, pinigų surinkta mažiau

„Palangos tilto“ informacija, 2009 10 21 | Rubrika: Miestas

Savivaldybės Verslo ir turto skyriaus pateiktoje ataskaitoje apie prekybą ir paslaugų teikimą Palangos mieste bei Šventosios seniūnijoje nurodoma, jog buvo išduoti 490 leidimų prekiauti ir teikti paslaugas miesto Tarybos nustatytose viešosiose vietose. Iš jų prekybai ir prekiauti švenčių, renginių metu, buvo išduoti 324 leidimai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius