Kviečia kartu paminėti Pasaulinę sveikatingumo dieną

Kviečia kartu paminėti Pasaulinę sveikatingumo dieną

2016 06 09

Viešbučiai „Vanagupė“ ir „Gradiali“ Palangoje birželio 11 dieną organizuoja Pasaulinę sveikatingumo dieną. Šia proga palangiškius ir miesto svečius kviečia pasirūpinti savo sveikata ir išbandyti daug treniruočių, pasisemti naudingų žinių.
„Visi mes norime būti sveiki, puikiai atrodyti, turėti geras gyvenimo sąlygas. Gerai gyventi – praktiškai viso pasaulio žmonių bendra svajonė. Taigi, kodėl mums nepaskyrus vienos dienos šiai bendrai visų svajonei?“ – kreipiasi į visą pasaulį prieš ketverius metus Pasaulinės sveikatingumo dienos idėją paskleidusi Belgin Aksoy.
Pasaulinė sveikatingumo diena – tai nekomercinė diena, socialinis projektas, sukurtas savanorių ir skirtas propaguoti sveiką gyvenseną. Pagrindinis šios dienos tikslas – padėti suprasti gyvenimo vertybes. „Net jei tai tik viena diena metuose, kuri privers mus sustoti ir susimąstyti, atsikratyti streso, blogų įpročių ir tuo pačiu rasti vidinę ramybę“, – tikina Pasaulinės sveikatingumo dienos įkūrėja.
Pasaulinė sveikatingumo diena, kuri apjungia kartu fizinius pratimus, sveiką mitybą ir dvasinę gerovę, yra socialinis judėjimas, kuris skleidžia sveikos gyvensenos idėją visame pasaulyje. Ją skleisti labai padeda prisijungę verslininkai, organizuodami įvairius nemokamus renginius.
Palangoje šiemet prie šio sumanymo prisidėjo viešbučiai „Vanagupė“ ir „Gradiali“, įsikūrę Vanagupės gatvėje.
Viena diena gali pakeisti visą Jūsų gyvenimą“ – tokiu šūkiu vadovaudamasi kviečia viešbučio „Vanagupė“ komanda į šeštadienį vyksiančius renginius. 10 val. vyks rytinė mankšta – funkcinė vandens treniruotė (trenerė Ieva Tamašauskienė), 11 val. – sveikuoliškų kokteilių degustacija, 12 val. – funkcinė treniruotė (trenerė Aušra Venckienė), 13 val. bus pristatomas filmas apie požiūrį į sveiką gyvenseną „Atrandant Gastoną“, 15 val. bus kalbama apie gamtoje atrandamų žolelių naudą. Be dėmesio neliks ir mažieji, su jais užsiiminės pedagogė Gražina Lauruševičienė, skatindama ne tik smagiai, bet ir naudingai leisti laiką. Renginiai nemokami, bet būtina išankstinė registracija.
Viešbutyje „Gradiali“ nuo 9 iki 10 val. visus pageidaujantieji bus kviečiami į rytinę mankštą, po jos aktyvieji bus įtraukti į charakteringojo Zumbos šokio šėliones su trenere Julija Art Melani. 11 val. ir 14 val. vyks pažintiniai seminarai apie meditaciją, kvėpavimą, kitas dvasines praktikas (mokytoja Asta Kaziukevičienė), 12 val. – praktinis masažo mokymas „Drugelio prisilietimas“ (specialistė Edita Butkevičienė). 15 val. bus pristatyta vandens terapija „Watsu“ (specialistė Audra Razmienė), 18 val. pakvies specialistės padiskutuoti apie terapinės klasės eterinius aliejus. Nuo ryto iki vakaro visi galės išbandyti savo paplūdimio tinklinio gebėjimus, o vakarop – nuo 20 val. – dalyvavusieji turės progą atsipalaiduoti klausydamiesi saksofonisto Giedriaus Stunžėno.

„Palangos tilto“ inf.
 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Palangoje prasidėjo ilgai laukto objekto statybos – jau kitąmet mieste duris atvers maždaug 3500 kv. m. ploto baseinas su sveikatingumo centru bei viešąja pirtimi. Projektą įgyvendina Palangos miesto savivaldybė, generalinis darbų rangovas – UAB „Conresta“.


Palanga Valstybės dieną kviečia švęsti su šeimomis

Palangos m. savivaldybės informacija, 2017 07 03 | Rubrika: Miestas

Palangoje susiklostė graži tradicija – liepos 6 d., minint Valstybės dieną, vietos gyventojai ir svečiai kviečiami ne tik drauge giedoti Lietuvos himną, bet ir smagiai praleisti laiką su savo šeima. Tad ketvirtadienį, Liepos 6-ąją, pirmieji į šventinius renginius bus pakviesti aktyvaus laisvalaikio mėgėjai – 18 val. ties Vaikų parku (Šermukšnių g. ir...


Viešbučiai „Vanagupė“ ir „Gradiali“ Palangoje birželio 11 dieną organizuoja Pasaulinę sveikatingumo dieną. Šia proga palangiškius ir miesto svečius kviečia pasirūpinti savo sveikata ir išbandyti daug treniruočių, pasisemti naudingų žinių.


Žiemos atsikratanti Palanga kviečia kartu švęsti šv. Velykas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2015 04 02 | Rubrika: Miestas

Palangoje jau tapo tradicija, kad pirmieji rengtis artėjančioms šv. Velykoms kviečiami aktyviausi ir nekantriausi kurorto gyventojai – vaikai. Tad kasmet, artėjant šiai pavasario šventei, Birutės parke įsikūrusiame Sodininko namelyje duris atveria Velykų Bobutės trobelė, kur visi besidomintieji gali pasigėrėti šventinėmis puokštėmis, pasimokyti...


Palangos sveikatingumo take „Labrytys“ jau įrengti pirmieji treniruokliai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 09 30 | Rubrika: Miestas

Sveiko gyvenimo būdą propaguojantiems palangiškiams ir kurorto svečiams – gera žinia. Šiuo metu tvarkomame sveikatingumo take „Labrytys“ jau statomi lauko treniruokliai, praturtinsiantys sporto mėgėjų laisvalaikį.


Praėjusį šeštadienį apsilankiusieji tradicinėje aštuntojoje Birutės parko dienoje buvo dosniai apdovanoti tiek gamtos, atsiuntusios Palangon įstabiai gražią dieną, tiek šventės organizatorių, surengusių įdomius, turiningus bei žaismingus improvizuotus susitikimus su dešimčia iškilių kūrėjų, mėgusių lankytis Palangoje, ir įkvėptų kurti būtent mūsų...


Lietuvos vaikų ir jaunimo centras kartu su VšĮ „Valstybės institucijų kalbų centru“ šių metų rugsėjo 26 d., minėdami Europos Komisijos 2001 m. paskelbtą Europos kalbų dieną, pirmą kartą kviečia vaikus ir jaunuolius dalyvauti šiai dienai paminėti skirtame piešinių konkurse. Lietuvai pirmininkaujant Europos Sąjungai šis konkursas taps puikia...


Sporto mėgėjams – praturtintas sveikatingumo takas „Labrytys“  2

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 07 25 | Rubrika: Miestas

Palanga sveiko gyvenimo būdo propaguotojams siūlys dar veną atrakciją – praturtintą ir dvigubai pailgintą sveikatingumo taką „Labrytys“. Sutartis su darbų rangovais bus pasirašyta šią savaitę.


Norintieji turiningai ir prasmingai praleisti pirmąjį balandžio šeštadienį, balandžio 6 d. kviečiami dalyvauti pėsčiųjų žygyje „Gintaro kelias Palanga – Šventoji 2013“. Šis renginys skirtas paminėti istorinį įvykį – 1921 m. kovo 30 d. įvykusį Palangos krašto prijungimą prie Lietuvos. Šį pėsčiųjų žygį jau antrus metus...


Liberalų Sąjūdžio turnyras Nepriklausomybės atkūrimo metinėms paminėti  3

Palangos šachmatų mėgėjų klubo prezidentas Eimutis ŽIDANAVIČIUS, 2013 03 14 | Rubrika: Miestas

Palangos šachmatų mėgėjų klubas kartu su Lietuvos Respublikos Liberalų Sąjūdžio Palangos m. skyriumi, organizavo šachmatų turnyrą, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dvidešimt trečiosioms metinėms paminėti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius