Penktadienį į Palangos lopšelį-darželį „Gintarėlis“ suvažiavo būrys svečių: direktorės Ilonos Milkontės ir jos suburto kolektyvo iniciatyva čia susirinkę visų šiuo vardu pasivadinusių Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų vadovai ir pedagogai įkūrė sambūr

Penktadienį į Palangos lopšelį-darželį „Gintarėlis“ suvažiavo būrys svečių: direktorės Ilonos Milkontės ir jos suburto kolektyvo iniciatyva čia susirinkę visų šiuo vardu pasivadinusių Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų vadovai ir pedagogai įkūrė sambūr

Lietuvos „Gintarėliai“ įkūrė sambūrį

„Palangos tilto” informacija, 2013 04 29

Penktadienį į Palangos lopšelį-darželį „Gintarėlis“ suvažiavo būrys svečių: direktorės Ilonos Milkontės ir jos suburto kolektyvo iniciatyva čia susirinkę visų šiuo vardu pasivadinusių Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų vadovai ir pedagogai įkūrė sambūrį „Gintarėliai“.
Iš viso Lietuvoje yra dvylika lopšelių-darželių „Gintarėlis“. Geografija labai plati: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Mažeikiai, Prienai, Akmenė, Visaginas, Šilutė, Gargždai ir, žinoma, Palanga.
Palangos „Gintarėlyje“ viešėjusių įstaigų atstovai įdomiai ir išmoningai pristatė savąsias įstaigas, tarp kurių yra katalikiškos, meninės bei sveikos gyvensenos pakraipos lopšelių-darželių.
Po prisistatymų buvo patvirtinti palangiškių sukurti sambūrio nuostatai ir įkurtas pats Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų sambūris „Gintarėliai“, kurį pasveikino ir sėkmės būsimoje veikloje linkėjo Palangos miesto savivaldybės Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė.
Ir tolesnė renginio programa, galima sakyti, praėjo po Baltijos auksu vadinamo gintaro ženklu. Svečiams buvo surengta ekskursija po Gintaro muziejų, vėliau Palangos gintaro meistrų gildijos vadovas Albertas Petkevičius pravedė parodomąją pamoką „Gintaro kelias“, o meistrai mokė „Gintarėlių“ atstovus savojo amato paslapčių.
„Labai džiaugiamės renginiu, labai džiaugiamės, kad po nelengvo nuostatų kūrimo bei visų Lietuvos „Gintarėlių“ sukvietimo į Palangą, pavyko įkurti sambūrį, – „Palangos tiltui“ sakė mūsų miesto „Gintarėlio“ direktorė I. Milkontė. – Esam labai dėkingi, kad renginį palaikė tėveliai, dėkingi Lietuvos dailės muziejui už puikią dovaną – ekskursiją po Gintaro muziejų, dėkingi gintaro meistrų gildijai už puikią pamoką bei galimybę patiems pabandyti apdirbti gintaro gabalėlius, kurie bus lyg suvenyras – ženklas apie sambūrio įkūrimą“.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHAKonservams NE 2013-04-29 19:33 (IP: 78.61.64.104)
Šaunu, kad yra tokių ugdymo įstaigų, kurios turi savo tradicijas, savas šventes ir t.t. Gerbia savos bendruomenės narius. Šaunuoliai!

Taip pat skaitykite

Balandžio 11-13 d. Palangos miesto ugdymo įstaigų vadovai vyko į Estiją dalyvauti tarptautiniame kvalifikacijos tobulinimo seminare „Rezultatais grįsto mokymo patirtis Estijos švietimo įstaigose“.


Vakar Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Palangos valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba organizavo pasitarimą su Palangos miesto savivaldybės administracijos švietimo skyriaus, ikimokyklinių įstaigų ir mokyklų atsakingais darbuotojais, savivaldybės vyr. gydytoja, visuomenės sveikatos priežiūros specialistais ir aptarė maisto tvarkymo reikalavimų vykdymo aktualijas...


Mus, Šventosios gyventojus, stebina ir piktina keleto Šventosios bendruomenės vardu kalbančių žmonių (konkrečiai – Domininko Jurevičiaus ir Audronės Bukauskienės) nuolatinis nepasitenkinimas mūsų miestelyje vykstančiais teigiamais pokyčiais. Girdint nuolatinius jų priekaištus dėl neva netvarkomo, ne taip tvarkomo ar konkrečiai jų neatsiklausus tvarkomo miestelio...


Rytoj restauruotojo Kurhauzo atidarymo šventėje, kurios metu bus pagerbti kurortui nusipelnę asmenys, įteiktos Pa­lan­gos gar­bės pi­lie­čių regalijos palangiškiui, ilgamečiam lietuvių kalbos ir literatūros mokytojui Jonui Brindzai bei Švedijos piliečiui Larsui Thomui Larssonui bei  Lie­tu­vos kul­tū­ros sos­ti­nės...


Sveikatos banga pasiekė Palangos lopšelį-darželį „Pasaka“  1

Palangos lopšelio-darželio „Pasaka“ auklėtoja Vita BERNATAVIČIENĖ ir pavaduotoja ugdymui Irma KUOJIENĖ, 2013 05 06 | Rubrika: Jūros vaikai

Prieš 20 metų, 1993-aisiais, Lietuva buvo priimta į Europos sveikatą stiprinančių mokyklų tinklą. Šiandien šių mokyklų yra beveik visose savivaldybėse ir kasmet jų skaičius auga.


Lietuvos „Gintarėliai“ įkūrė sambūrį  1

„Palangos tilto” informacija, 2013 04 29 | Rubrika: Miestas

Penktadienį į Palangos lopšelį-darželį „Gintarėlis“ suvažiavo būrys svečių: direktorės Ilonos Milkontės ir jos suburto kolektyvo iniciatyva čia susirinkę visų šiuo vardu pasivadinusių Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų vadovai ir pedagogai įkūrė sambūrį „Gintarėliai“.


Praėjusią savaitę miesto Taryba pritarė miesto Savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų tinko pertvarkos 2012-2015 metų bendrajam planui. Progimnazija norėjusiai tapti Vlado Jurgučio pagrindinei mokyklai, vietos šiame plane neliko. „Nesijaučiame nei nusivylę, nei liūdni. Yra kaip yra. V. Jurgučio mokykla iki 2015 metų bus pagrindinė mokykla“, – laikraščiui sakė V....


Dėl ugdymo įstaigų renovacijos – į FNTT

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 06 12 | Rubrika: Miestas

Kurorte ugdymo įstaigų renovacija tęsiasi ne vienerius metus. Didžioji dalis investicinių projektų finansuojami iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų, valstybės bei Savivaldybės lėšomis. Kontrolės komitetas išanalizavęs savivaldybės kontrolierių pateiktą medžiagą apie  Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos ir lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vykdomus investicinius projektus, konstatavo...


Planuojama ugdymo įstaigų pertvarka

„Palangos tilto“ informacija, 2010 02 10 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybės meras Vytautas Stalmokas, vicemerė Marytė Vačerskienė, Administracijos direktorius Valerijus Kuznecovas ir Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė aptarė numatomą kurorto ugdymo įstaigų pertvarką.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas