„Motorizuoti ir nepavojingi 2017“ griausmingai pradėjo Palangos dviračių ir motorolerių sezoną

„Motorizuoti ir nepavojingi 2017“ griausmingai pradėjo Palangos dviračių ir motorolerių sezoną

2017 05 22

Gegužės 19 d. Palangos dviračių takas buvo virtęs dviračių greičio ruožu, pušynas, ties spalvingąja vaikų žaidimų aikštele – dviračių kroso trasa, slalomo taku. Taip prasidėjo Palangos senosios gimnazijos moksleivių tęstinis tradicinis sveikatingumo projektas „Motorizuoti ir nepavojingi“ – dviračių diena. Kad ir ne tokia gausi susirinkusiųjų komanda, varžybos vyko nuotaikingai ir draugiškai. Čia puikius savo fiziniuos duomenis parodė krepšininkas Eimantas Maksvytis. Jis „susišlavė“ net tris prizines vietas atskirose rungtyse. Šauniai startavo ir antrokai gimnazistai, kurie dažnai treniruojasi su BMX dviratukais. Joris Vizgirda apdovanotas dviem prizais – užpuikią koordinaciją – slalomo take ir už greitį –greičio ruože.
Puikus gegužės 20 dienos rytas žadėjo dar puikesnį renginį – „Motorizuotų ir nepavojingų 2017“–motorolerių dieną. Jau 13 val. pradėjo gausti Palangos sporto arenos automobilių stovėjimo aikštelė, kurią su didžiausiu malonumu suteikė gimnazistams Palangos sporto centras, o gerbiamas direktorius R. Kazlauskas ir budintis darbuotojas S. Kašinskas padėjo paruošti rungtis, įgarsinti visą šventę.
Prasidėjus dalyvių registracijai, paaiškėjo, jog Palangos senosios gimnazijos sportinio-prevencinio sveikatingumą propaguojančio projekto „Motorizuoti ir nepavojingi“ geografija stipriai išsiplėtė. Sulaukėme didelės grupės Klaipėdos motociklininkų, kretingiškių, vaikinų ir merginų iš Plungės, Skuodo, Šventosios. Drąsūs jaunuoliai deklaravo, jog jie ne iš Palangos, o iš Girkalių ir Būtingės, nors mokosi Palangos senojoje gimnazijoje.
Džiaugiamės visi kartu su jaunaisiais organizatoriais, jog šiemet sumažėjo atviro rūkymo, jaunuoliai pasidavė visuotinei sveikatingumo nuotaikai, varžėsi „Slalomo“, „Drago“, „Burnouto“, „Teorijos“ rungtyse, stūmė savo moto priemonę.
Viskas sekėsi puikiai, sulaukėme paprastų vaikiškų pagyrų. Jaunuoliai džiaugėsi, jog mes turime tokią šaunią šventę su puikiomis veiklomis ir šauniais apdovanojimais.
DėkojameMonikai Monstavičiutei, Devydui Morkūnui, Laurynui Benečiui, Tomui Kulvinskui, kurie nežiūrint kartais skeptiško suaugusių požiūrio į jų neformalią veiklą, kviečia, domisi, draugauja, bendrauja su viso regiono motorizuotu jaunimu.
Išsiskyrėme, bet tikimės susitikti kitais metais. Jau ir mokytojams, ir šventėje buvusiems tėvams magėjo dalyvauti. Gal šis renginys virs puikiu visos Palangos moto gerbėjų renginiu?

Dalia RAKAUSKIENĖ
Senosios gimnazijos mokytoja


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Gegužės 12-oji – šeštadienis...Palangos senosios gimnazijos kieme, „skate“ parkejautėsi smagus bruzdesys. Grupelėmis, grupelėmis... prisirinko pilni suoleliai BMX dviračių mėgėjų. Į kvietimą dalyvauti varžybose atsiliepė dalyviai iš Klaipėdos, Gargždų, Telšių, Mažeikių, Palangos. Pasivaržyti Povilo Navicko, Jorio Vizgirdo, Augusto Gliauberto...


Itin populiarus dviračių bei pėsčiųjų takas, nusidriekęs palei Klaipėdos plentą nuo sankryžos su Malūno ir Sodų gatvėmis iki miesto ligoninės, tapo patogesnis bei saugesnis – čia įrengtas apšvietimas.


Vakar naujuosius mokslo metus tradiciškai pradėjo Trečiojo amžiaus universiteto studentai. Gausiai susirinkę studentai į Palangos senosios gimnazijos salę sulaukė daug sveikinimų, o ir patys sveikino vieni kitus. Naujus mokslo metus pradėjo beveik 400 studentų.


Gegužės 19 d. Palangos dviračių takas buvo virtęs dviračių greičio ruožu, pušynas, ties spalvingąja vaikų žaidimų aikštele – dviračių kroso trasa, slalomo taku. Taip prasidėjo Palangos senosios gimnazijos moksleivių tęstinis tradicinis sveikatingumo projektas „Motorizuoti ir nepavojingi“ – dviračių diena. Kad ir ne tokia gausi susirinkusiųjų komanda...


Itin populiariame dviračių bei pėsčiųjų take, nusidriekusiame nuo prekybos centro „Rimi“ iki miesto ligoninės, pluša darbininkai – prasidėjo maždaug dviejų kilometrų ilgio tako remonto parengiamieji darbai.


Atsinaujinusio formato NKL čempionate dalyvausianti Palangos BC „Palanga“ pradėjo pasiruošimą 2016–2017 metų sezonui.  


Palanga, kaip ir visa Lietuva, sunkiai įsivaizduoja ūkio, kultūros, informacinių technologijų plėtrą, socialinių ir ekonominių problemų sprendimą be Europos Sąjungos paramos. Kad jos parama Lietuvai yra itin svarbi, byloja ir faktas, kad šių metų beveik 30% biudžeto lėšų yra ES parama. Klaipėdos apskrityje, taip pat Palangoje, vykdoma daugybė projektų, kuriuos dalinai finansuoja Europos...


Šventoji linksmybėmis pradėjo vasaros sezoną

„Palangos tilto“ informacija, 2009 06 11 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį Šventoji, kuri būdavo vadinama Palangos podukra, linksmai ir išradingai atšventė vasaros sezono atidarymą. Penktadienį vyko kermošius, kalviai varžėsi, kuris nukals ilgiausią vinį, svečius linksmino Pajūrio krašto kapelos ir etnografiniai ansambliai.


Sezoną atidarė Vakarų Lietuvos motorolerių fanai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 05 23 | Rubrika: Sveikata

Gegužės 16 dieną Kretingoje susirinko beveik trisdešimt motorolerių ir motociklų mėgėjų. Atidaryti sezono atvažiavo bendraminčiai iš Klaipėdos, Palangos, Gargždų bei Plungės. Mažatūrių variklių gausmas paskelbė sezono pradžią.


Visi ant dviračių!

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 04 22 | Rubrika: Miestas

Sušilę orai daugelį palangiškių pasodino ant dviračių. Pedalus mina nuo jauniausio „triratukininko“ iki senjoro amžiaus žmonių. Visi garsiai deklaruoja, jog palangiškis be dviračio – netikras palangiškis. O kaip, kada ir kodėl gyventojai pasikinko minamą arkliuką, klausėme gyventojų, sutiktų tiesiog gatvėje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius