Nauja laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė

2013 07 22
Nauja laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė

Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.

Jūsų komentaras:

CAPTCHARasa 2013-08-14 11:27 (IP: 193.219.12.52)
Ar laikraštis suinteresuotas paskalas rink ir smagintis palangiškių besimetymu purvais viešojoje erdvėje, ar bus per skundus renkama informacija situacijai gerinti ir kreipiamas dėmesys?

hmmm 2013-08-13 22:32 (IP: 78.61.104.50)
o kaaaaaip uzsiregistruoti i taaaa skundu dezute ??? Jei dabar - tai registruojuos ---- PRASOME ZALIUJU UNIFORMUOTUJU SUTVARKYTI AUTOMASINU STOVEJIMA ZEMAICIU G PO ZENKLU " STOVETI DRAUDZIAMA" .TEN KASDIEN NET NE SEZONO METU STOVI APIE 20 AUTO. JAU IKYREJO DEMONSTRATYVUS NEREAGAVIMAS,NES TEKO MATYTI JUOS PRAVAZIUOJANT NE VIENAKART. ATSAKYKIT- KAS TAI - KAZKIENO AKLUMAS AR DEMONSTRATYVUS NESISKAITYMAS ?????????

hmmm 2013-08-11 08:19 (IP: 78.62.47.210)
transporto eismas dviračių/pėščiųjų takais

blinda 2013-08-03 10:13 (ginta55@aol.com / IP: 78.61.158.3)
nelabai tikiu , kad i juos bus reaguojama .Mieste viespatauja chaosas. Atrodo , kad policijos nera, masinos statomos po zenklais , ant zoles , uzstatomi pravaziavimai ir t.t. Kas nors daro tvarka ? niekas .Mieste betvarke , o patruliai stovi prie RIMI ir gaudo tuos, kurie be techapziuros lipduko . Anksti ryte Basanaviciaus gatveje siauteja prisilakes jaunimas , Policijos nerasi ne su ziburiu . Va jei atosogaujantis Butkevicius gautu nuo tu isgamu i nosi , iskart butu daroma tvarka.Girdyklos Basanaviciaus gatveje dirba visa para , laisvai liejasi pilstukas , narkotikai , kontrabanda . Kas nors daroma ? nieko . Bande pasalinti viena kioska , tai buvo ,, didziule ,, akcija . Turbut didziausia viesojo skyriaus veiklos akcija sia vasara , ir ta pari nevykusi.Ir taip toliau ir pan.

neaišku 2013-07-31 23:07 (. / IP: 86.100.60.112)
Pliotkų surinkimo maišas...ir tiek! Problemų... mieste, akis bado- kokio čia dar išmislo?..

idomu 2013-07-22 12:18 (IP: 78.61.104.50)
ar tai bus rasymas del rasymo, ar kas tuos skundus perziures ir rastu atsakys ???Jei bus antras variantas, tada aaaaaciu laikrasciui !!!

Taip pat skaitykite

Saulius Čepkauskas, transporto įmonės UAB „Vlasava“ direktorius, sakė: "Neslėpsiu, mums dabar – nelengvas metas. Gerokai sumažėjo keleivių, o mums, kaip vežėjui, reikalavimai keliami dideli."


Karantinas palietė ir vienintelio Palangos laikraščio "Palangos tiltas" darbą.


Žinoma, koronavirusą mes įveiksime, nors jis laikinai sutrikdė ne tik Palangos, Lietuvos, bet ir viso pasaulio ritmą. Vienintelis Palangos laikraštis "Palangos tiltas" ieško inspiruojančių, viltį teikiančių drąsių palangiškių istorijų.


Užsisakiusieji laikraštį "Vakarinė Palanga" jaučiasi apgauti: redakcija pinigus už prenumeratą surinko, tačiau laikraščio po Naujųjų metų neleidžia. Pasipiktinę palangiškiai varsto Savivaldybės, teismo duris, reikalauja Palangos pašto darbuotojų grąžinti pinigus.


Prieš Naujuosius metus visi pajūrio savivaldybių gyventojai, Palangos, Klaipėdos ir Neringos svečiai sulaukė puikios dovanos - nemokamo žurnalo "Lietuvos pajūris" naujausio numerio. Išleistas 8 000 egzempliorių tiražu, tokios apimties (beveik šimto puslapių) nemokamas žurnalas, gimęs kaip Palangos laikraščio "Palangos tiltas" priedas, yra...


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Arvydas Ziabkus tapo Kretingos laikraščio "Švyturys" redaktoriumi

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 09 | Rubrika: Miestas

Žinomas Palangos žurnalistas Alvydas Ziabkus nuo praėjusios savaitės pradėjo dirbti Kretingoje - jis tapo vietos laikraščio "Švyturys" redaktoriumi. Prieš tai jis trumpai dirbo VšĮ "Palangos investicijų valdymas", kuri valdo miesto baseiną, direktoriaus pavaduotoju rinkodarai ir komunikacijai. Žinomas plunksnos meistras vis dar dirba...


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas