NAUJIENŲ PABIROS

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2013 11 21
N. Stasiulis nuominuotas 2013-ųjų metų „Auksiniam feniksui“ nominacijoje „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“.

N. Stasiulis nuominuotas 2013-ųjų metų „Auksiniam feniksui“ nominacijoje „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“.

Įvertinimas: lapkričio 29 d. Anykščių kultūros centre, iškilmingos ceremonijos metu bus įteikti  didžiausios šalies kultūrinės bendruomenės – Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimai „Auksinis feniksas“. Tarp pretendentų į nominacijas – ir Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Nerijus Stasiulis.
„Auksinis feniksas“ – svarbiausias Lietuvos kultūros centrų asociacijos ir vienas reikšmingiausių visos šalies apdovanojimų kultūros srityje. Šio apdovanojimo tikslas – pagerbti fizinius ar juridinius asmenis, svariausiai nusipelniusius šalies kultūros kūrimui, plėtrai, perdavimui, saugojimui bei kultūros centrų sistemos vystymuisi, tobulinimui ir viešinimui. „Auksiniai feniksai“ bus įteikti  „Geriausiam metų kultūros centro vadovui“; „Geriausiam metų kultūros ir meno kūrėjui“; „Geriausiam metų kultūros centro partneriui“; „Metų kultūros mecenatui ar rėmėjui“ ir „Metų kultūros politikui“.
2013-ųjų metų „Auksiniam feniksui“ pristatyti ir į penkias garbingas lygiavertes  nominacijas pretenduoja: nominacijoje „Geriausias metų kultūros ir meno kūrėjas“ – Kauno rajono Raudondvario kultūros centro meno vadovas Algirdas Svidinskas, fotomenininkas Jonas Strazdauskas, Kalvarijos savivaldybės kultūros centro folkloro ansamblio „Diemedis“ vadovė Žydruolė Mankauskaitė-Zenkevičienė, Joniškio kultūros centro renginių organizatorė Dovilė Adomaitytė, Kretingos kultūros centro vaikų ir jaunimo teatro-studijos „Atžalynas“ režisierė Auksė Antulienė, Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Nerijus Stasiulis.
 

Gelbėsis: skolose paskendusi Palangoje veikianti valstybinė įmonė „Baltija” mėgins gelbėtis laukdama viešbučio ir reabilitacijos centro „Vyturys” nuomininkų, rašo „Lietuvos rytas“.
Ūkio ministerijai priklausanti valstybės įmonė, nebepajėgdama išlaikyti didžiausio savo komplekso, „Vyturį” nusprendė išnuomoti 10 metų. Už beveik 8,2 tūkst. kvadratinių metrų ploto pastatą paskelbta nuomos kaina per metus siekia apie 625 tūkst. litų.
Tačiau neabejojama, kad nuomininko paieškos užtruks, o nuomos kaina turėtų gerokai sumažėti.
Viešbučio ir reabilitacijos centro nuomininkas privalėtų tęsti tą pačią įstaigos veiklą, įsipareigodamas kas trejus metus remontuoti pastatą.
Prieš 26 metus statytas „Vyturio” kompleksas iki šiol nė sykio nebuvo rimtai remontuojamas.
Laikinai įmonės direktoriumi dirbantis Algimantas Valantinas pripažįsta, kad, palyginti su kitomis kurorto sveikatinimo įstaigomis, šis reabilitacijos centras atrodo skurdžiausiai, besigydančiųjų kasmet mažėja. Mažėjant ligonių ir poilsiautojų skaičiui, sumenko ir „Vyturio” gaunamos pajamos.
Praėjusiais metais per dešimt mėnesių viešbučio ir reabilitacijos centro kompleksas uždirbo 3,5 mln. litų, o šįmet per tą patį laikotarpį – kone milijonu litų mažiau.
Pastatui išlaikyti, darbuotojų atlyginimams, ligoniams maitinti, medikamentams, mokesčiams per metus prireikia apie puspenkto milijono litų.
 

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Palangos kultūros ir jaunimo centro Kamerinis choras, vadovaujamas E. Jucevičiaus, dalyvavo chorų konkurse Graikijoje. Norime pasidalinti gera žinia - turime aukso ir sidabro diplomus. Esame labai laimingi. Ačiū Palangai, ačiū jums," - paskelbė Palangos Kultūros ir Jaunimo centras.


Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė ir dar 4 centro darbuotojai sugrįžoiš Italijos, kur gruodžio 7-8 dienomis dalyvavo Europos kultūros forume 2017.


Palangos kultūros ir jaunimo centras kviečia bendruomenę pasidalinti savo šiltais prisiminimais ir gerumu, prisijungiant prie labai jaukių ir šeimyniškų akcijų – „Padovanok šilumą“ bei „Mano vaikystės Kalėdos“.


Vasaros viduryje naujoji Palangos kultūros ir jaunimo centro direktorė Vita Petrauskienė minės „šimtadienį“ – liepos 10 dieną sukaks lygiai šimtas dienų, kai ji atsakinga už Palangos kultūros židinį. Centro vadovė sako, kad šis šimto dienų adaptacijos laikotarpis buvo pakankamas apsižvalgyti, suprasti, įsijausti ir suvokti, kas reikalinga, ką...


Iš „Auksinio fenikso” apdovanojimų ceremonijos, šiemet surengtos  Anykščių kultūros centre, praėjusį penktadienį Palanga sulaukė puikios žinios – „Auksinis feniksas“  Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojui Nerijui Stasiuliui įteiktas kaip geriausiam metų kultūros ir meno kūrėjui.


NAUJIENŲ PABIROS

„Palangos tilto“, l.rytas.lt inf., 2013 11 21 | Rubrika: Miestas

Įvertinimas: lapkričio 29 d. Anykščių kultūros centre, iškilmingos ceremonijos metu bus įteikti  didžiausios šalies kultūrinės bendruomenės – Lietuvos kultūros centrų asociacijos apdovanojimai „Auksinis feniksas“. Tarp pretendentų į nominacijas – ir Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Nerijus Stasiulis.


Savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komitetas surengė išvažiuojamąjį posėdį Šventojoje. Šio posėdžio metu komiteto nariai kėlė sau užduotį ne tik aptarti klausimus, susijusius su Šventąja, bet ir išgirsti vietos gyventojų nuomonę, į kurią bus atsižvelgiama priimant sprendimus konkrečiais klausimais.


„Palanga – Lietuvos kultūros sostinė 2013 turi visas galimybes parengti Kultūros plėtros programos viziją ir, sukūrusi didžiulį bendradarbiavimo tinklą, jungiantį savivaldybės, biudžetines įstaigas, viešąjį ir verslo sektorių, nuoširdžiai ir nuosekliai dirbdama šiuos ir ateinančius metus, 2017-aisiais pateikti savo kandidatūrą tapti Europos kultūros sostine...


Sostinėje – apie projektą „Palanga – Lietuvos kultūros sostinė“

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 02 18 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ir Palangos kultūros centro direktoriaus pavaduotojas, Savivaldybės tarybos narys Nerijus Stasiulis vasario 14-15 dienomis lankėsi Vilniuje, kur pristatė numatomus Lietuvos kultūros sostinės renginius bei su atsakingais specialistais aptarė miestui svarbius klausimus.


Vakar turėjo būti išaiškinti Palangos kultūros centro surengto konkurso Palangos vasaros estradoje bei Muzikos ir meno festivalio parodų paviljone „Kupeta“ laimėtojai. Užkulisiuose buvo kalbama, kad tarp realiausių pretendentų tapti abiejų festivalių vykdytojais yra viešoji įstaiga „Combo muzikos agentūra“. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas