Kūrybinės grupės „Mostas“ nariai pasirengę ištapyti Vaikų bibliotekos laiptinę bei fojė.

Kūrybinės grupės „Mostas“ nariai pasirengę ištapyti Vaikų bibliotekos laiptinę bei fojė.

NAUJIENŲ PABIROS

2014 04 03

Dovana bibliotekai: Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka sulauks netikėtos spalvingos dovanos. Pernai savo dvidešimtąjį gimtadienį atšventusios kūrybinės grupės „Mostas“ dailininkai nutarė papuošti fojė ir laiptinę, kuria mažieji palangiškiai ateina į Vaikų biblioteką. Antradienį „Mosto“ nariai – žinoma grafikė Gražina Oškinytė-Eimanavičienė, ekspresyvios grafikos kūrėja Reda Rimkutė-Ščerbakovienė, jautrios menininkės Dovilė Oškinytė, Ieva Litvaitytė, Eglė Lipinskaitė, tapytojas Romas Paulikas ir, žinoma, pats grupės pirmininkas dailininkas Juozas Griušys, – apžiūrėjo būsimas „drobes“ ir kartu su bibliotekos direktoriumi Kęstučiu Rudžiu aptarė, kur atsiras spalvotosios dovanos.

 

 „Palangos santarvė“: kovo 27 d. Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje įvyko bendruomenės „Palangos santarvė“ visuotinis ataskaitinis susirinkimas, kurio metu buvo pristatyta bendruomenės veiklos ataskaita už praėjusius 2013-uosius metus. Taip pat išrinkta nauja bendruomenės taryba bei pirmininkė. Ja vienbalsiai išrinkta Daina Eimanavičienė, pakeitusi kadenciją baigusią pirmininkę Daivą Dekontaitę.

 

Viešnagė apkarto: kovo 28 d. ankstų rytą (7.10 val.) Palangos centre, Vytauto g., prie „Lietuvos spaudos“ kiosko priėję du jaunuoliai paprašė pardavėjos 2 pakelių cigarečių „Marlboro Gold“. Nieko blogo neįtardama pardavėja padavė rūkalus, tačiau vietoj pinigų pamatė, kaip jaunuoliai nubėga.

Kad ir operatyviai atvykusiems į įvykio vietą, Palangos policijos pareigūnams iš karto sučiupti vagišių nepavyko. Pareigūnai, peržiūrėję miesto stebėjimo kamerų vaizdo įrašus, nustatė vaikinų išorės požymius.

Jaunuoliams įžūlumo netrūko. Manydami, kad dėl nusikalstamo poelgio jiems pavyko išsisukti, abu tęsė viešnagę Palangoje. Tos pačios dienos vidurdienį jie buvo pastebėti policijos pareigūnų J. Basanavičiaus g. ir sulaikyti. Kaip paaiškėjo, tai Ukmergės rajone gyvenantis 22 metų Audrius ir Kauno r. gyvenantis 21 metų Matas. Abu buvo lengvai apgirtę. Vaikinai atvyko į Palangą savaitgaliui papramogauti, tačiau jų viešnagė baigėsi policijoje.

 

Kviečia savanorius: Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos kartu su VšĮ „Raidos kryptys“ ir Lietuvos policijos mokykla iki 2015 m. birželio 3 d. įgyvendina projektą „Savanoriai žmonių saugumui“, skirtą 18-29 m. nedirbantiems ir nesimokantiems geros reputacijos asmenims. Projekto metu savanoriai išklausys 24 akademines valandas trunkančius mokymus ir dalyvaus 200 val. trukmės savanoriškos veiklos praktikoje, kurios metu turės galimybę pažinti policijos pareigūnų darbą, atlikti jiems pavestas užduotis, įgyti teisės žinių, realizuoti savo gebėjimus.

Asmenys, norintys dalyvauti šioje programoje, gyvenantys Palangos miesto savivaldybėje ir  atitinkantys savanoriams keliamus reikalavimus, gali kreiptis telefonu (8 460) 41 529, el. paštu aurelija.ranciene@policija.lt arba atvykti į Palangos miesto policijos komisariatą, adresu Vytauto g. 4, Palanga, 7 kab.

 

 „Palangos tilto“, Palangos PK inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Praėjusią savaitę palangiškiai netikėtai sužinojo, kad gyvena labiausiai atsilikusiame Lietuvos kurorte. Šitaip laikraščio „Vakarinė Palanga“ žurnalistei aiškino su Palangos verslininkais susitikti atvykusi Lietuvos viešbučių ir restoranų asociacijos (LVRA) prezidentė Evalda Šiškauskienė. „Į pajūrį atvažiavau vakare, ir...


Saugumo jausmas kiekvienam žmogui yra vienas iš svarbiausių poreikių. Jo siekiame šeimose, mokyklose, darbo vietose ir, žinoma, gatvėse. Palangoje paminėta Saugaus eismo diena renginiais ir priemonėmis. Eismo dalyviai buvo raginami visada būti kultūringais, atidžiais ir sąmoningais kelyje.


Palangiškiai ir kurorto svečiai kviečiami į nemokamus šiaurietiško ėjimo mokymus, kurie vyks Palangos Birutės parke prie rotondos (įėjimas į parką – iš S. Dariaus ir S. Girėno gatvės) kovo 10, 31 d., 17 val. bei balandžio 14, 28 d., 17 val.


„Regis, tiek daug žinoma apie Palangą, bet dar daugiau nežinom, - tokiais žodžiais šeštadienį Palangos viešojoje bibliotekoje pristatydamas naują renginių ciklą sakė jos direktorius Kęstutis Rudys. – Todėl mes su Palangos kurorto muziejaus direktoriumi Jūračiu Liachovičiumi sugalvojome paskaitų ciklą, kurio metu maždaug kartą į mėnesį bandysime...


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Palanga fotografijoje – fotografija Palangoje nuo 1870 m.  1

Adas SENDRAUSKAS, „FotobienalėLT” prezidentas, 2013 04 11 | Rubrika: Kultūra

Palanga fotografijoje – fotografija Palangoje nuo 1870 m. Asociacijos „FotobienalėLT” projektą remia Lietuvos kultūros rėmimo fondas  


Rodos, vardas „Pranciškus“ šiemet neša sėkmę – Romos katalikų bažnyčia išsirinko popiežių Pranciškų, o „Šiaulių bankas” burtų keliu išaiškino terminuotųjų indėlių akcijos „Laimėkite Auksinių skrynią“ didžiojo – 10 tūkstančių litų – prizo laimėtoją – juo tapo 72 metų...


Už modernų kurortą! (pedagogai)

Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS – LKD) Palangos skyrius, 2010 12 06 | Rubrika: Miestas

Šiandien mes pristatome mūsų kandidatų sąraše esančius PEDAGOGUS.


Naujasis laikmetis ir Palangos istoriniame metraštyje įrašė naujas, vietos bendruomenės gyvenimo pulsą įtakojančių asmenybių pavardes. Tarp jų yra ir pirmosios, 1990 metais palangiškių išrinktosios miesto tarybos narys, penkerius metus buvęs Lietuvos šaulių sąjungos Žemaitijos rinktinės Palangos kuopos vadas Algirdas Montvydas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius