NAUJIENŲ PABIROS

2014 04 03
Kūrybinės grupės „Mostas“ nariai pasirengę ištapyti Vaikų bibliotekos laiptinę bei fojė.

Kūrybinės grupės „Mostas“ nariai pasirengę ištapyti Vaikų bibliotekos laiptinę bei fojė.

Dovana bibliotekai: Palangos miesto savivaldybės viešoji biblioteka sulauks netikėtos spalvingos dovanos. Pernai savo dvidešimtąjį gimtadienį atšventusios kūrybinės grupės „Mostas“ dailininkai nutarė papuošti fojė ir laiptinę, kuria mažieji palangiškiai ateina į Vaikų biblioteką. Antradienį „Mosto“ nariai – žinoma grafikė Gražina Oškinytė-Eimanavičienė, ekspresyvios grafikos kūrėja Reda Rimkutė-Ščerbakovienė, jautrios menininkės Dovilė Oškinytė, Ieva Litvaitytė, Eglė Lipinskaitė, tapytojas Romas Paulikas ir, žinoma, pats grupės pirmininkas dailininkas Juozas Griušys, – apžiūrėjo būsimas „drobes“ ir kartu su bibliotekos direktoriumi Kęstučiu Rudžiu aptarė, kur atsiras spalvotosios dovanos.

 

 „Palangos santarvė“: kovo 27 d. Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžių salėje įvyko bendruomenės „Palangos santarvė“ visuotinis ataskaitinis susirinkimas, kurio metu buvo pristatyta bendruomenės veiklos ataskaita už praėjusius 2013-uosius metus. Taip pat išrinkta nauja bendruomenės taryba bei pirmininkė. Ja vienbalsiai išrinkta Daina Eimanavičienė, pakeitusi kadenciją baigusią pirmininkę Daivą Dekontaitę.

 

Viešnagė apkarto: kovo 28 d. ankstų rytą (7.10 val.) Palangos centre, Vytauto g., prie „Lietuvos spaudos“ kiosko priėję du jaunuoliai paprašė pardavėjos 2 pakelių cigarečių „Marlboro Gold“. Nieko blogo neįtardama pardavėja padavė rūkalus, tačiau vietoj pinigų pamatė, kaip jaunuoliai nubėga.

Kad ir operatyviai atvykusiems į įvykio vietą, Palangos policijos pareigūnams iš karto sučiupti vagišių nepavyko. Pareigūnai, peržiūrėję miesto stebėjimo kamerų vaizdo įrašus, nustatė vaikinų išorės požymius.

Jaunuoliams įžūlumo netrūko. Manydami, kad dėl nusikalstamo poelgio jiems pavyko išsisukti, abu tęsė viešnagę Palangoje. Tos pačios dienos vidurdienį jie buvo pastebėti policijos pareigūnų J. Basanavičiaus g. ir sulaikyti. Kaip paaiškėjo, tai Ukmergės rajone gyvenantis 22 metų Audrius ir Kauno r. gyvenantis 21 metų Matas. Abu buvo lengvai apgirtę. Vaikinai atvyko į Palangą savaitgaliui papramogauti, tačiau jų viešnagė baigėsi policijoje.

 

Kviečia savanorius: Policijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos kartu su VšĮ „Raidos kryptys“ ir Lietuvos policijos mokykla iki 2015 m. birželio 3 d. įgyvendina projektą „Savanoriai žmonių saugumui“, skirtą 18-29 m. nedirbantiems ir nesimokantiems geros reputacijos asmenims. Projekto metu savanoriai išklausys 24 akademines valandas trunkančius mokymus ir dalyvaus 200 val. trukmės savanoriškos veiklos praktikoje, kurios metu turės galimybę pažinti policijos pareigūnų darbą, atlikti jiems pavestas užduotis, įgyti teisės žinių, realizuoti savo gebėjimus.

Asmenys, norintys dalyvauti šioje programoje, gyvenantys Palangos miesto savivaldybėje ir  atitinkantys savanoriams keliamus reikalavimus, gali kreiptis telefonu (8 460) 41 529, el. paštu aurelija.ranciene@policija.lt arba atvykti į Palangos miesto policijos komisariatą, adresu Vytauto g. 4, Palanga, 7 kab.

 

 „Palangos tilto“, Palangos PK inf.

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas