NAUJIENŲ PABIROS

NAUJIENŲ PABIROS

2014 05 05

Be elektros: sekmadienį dėl aukštos įtampos elektros perdavimo linijų, teikiančių elektros energiją Palangos pastotei – pagrindiniam miesto elektros tiekimo mazgui, rekonstrukcijos nuo 9 iki 18 val. buvo atjungtos elektros perdavimo linijos Palangoje, todėl apie 8 tūkst. vartotojų buvo likę be elektros energijos.

Rekonstrukcijos metu elektros energijos tiekimas nebuvo nutrauktas Palangos ligoninei, vandens perpumpavimo stočiai, ryšių bokštams, kanalizacijai, poilsio namams „Linas“, kitiems svarbiems miesto objektams. Dalis Palangos parduotuvių, vaistinių bei kavinių naudojosi savo generatoriais, tad didelių problemų dėl elektros neturėjo. Kita dalis nedirbo – kaip skelbė užrašai prie durų, „Dėl techninių kliūčių“.

Kalbinti Palangos gatvėse žmonės ne visi žinojo, kodėl nėra elektros, nors informacija dėl jos atjungimo buvo skelbiama spaudoje. Itin besipiktinančių nebuvo – palangiškiai, sakė suprantantys, jog rekonstruoti linijas reikia. Tik priekaištavo dėl to, kad šiems darbams pasirinkta Motinos diena.

Primename, jog gegužės 6-9 dienomis bus rekonstruojamos aukštos įtampos elektros perdavimo linijos, teikiančios elektrą Šventosios transformatorių pastotei. Rekonstrukcijos metu elektra vartotojams nebus išjungta, tačiau keturias dienas elektros tiekimo patikimumas Šventajai ir jos apylinkėms gali būti mažesnis.

 

Susitikimai: praėjusio antradienio pavakare Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato viešosios policijos pareigūnai organizavo susitikimą su Palangos miesto Druskininkų g. 7A namo gyventojais, kurio metu diskutuota dėl automobilių statymo sunkumų. Gyventojai paraginti iškilusias problemas spręsti solidariai, priimant bendrą sprendimą. Pareigūnai atsakė į gyventojų klausimus apie administracinius teisės pažeidimus dėl viešosiose vietose vartojamo alkoholio, šiukšlinimo nuorūkomis. Palangiškiai buvo paraginti netoleruoti tokio aplinkinių elgesio.

Susitikimo metu pareigūnai gyventojus supažindino su Saugios kaimynystės projektu, paskatino daugiabučio gyventojus burtis siekiant bendro tikslo – saugesnės aplinkos sau, savo šeimos nariams. Pareigūnai pasidžiaugė, kad mieste sėkmingai veikia kelios Saugios kaimynystės grupės, kurių atstovai bendradarbiauja su pareigūnais. Susirinkusieji vieningai pritarė Saugios kaimynystės idėjai.

 

Akcijos „Darom“ atgarsiai: Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato darbuotojai aktyviai dalyvavo kasmetinėje akcijoje „Darom“ ir penktadienį, balandžio 25 d., švarino ne tik savo policijos komisariato kiemą, bet plušo pajūrio kopose, pajūrio juostos pušyne, maždaug 1 km atkarpoje ties Vytauto g. 4.

Akcijos dalyviai pastebėjo, kad šiukšlių gamtoje mažėja, didžioji dauguma atliekų vis dėlto nukeliauja į šiukšlines. Miesto savivaldybė pasirūpino, kad surinktos šiukšlės būtų nuvežtos į sąvartyną.

 

„Palangos tilto“, Palangos PK inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHAAbsurdas... 2014-05-10 17:16 (. / IP: 86.100.63.40)
Žmonės, Jūs reikalingi tik duokit pinigų,- mokėkit užaukštintus mokesčius!..... O kad Motinų diena buvo kapų tylumoje...nei televizoriaus , nei radijos,ir t.t. -niekam neįdomu!...Ar iš balos ta kantrybė?...

Taip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius