NAUJIENŲ PABIROS

NAUJIENŲ PABIROS

2014 05 05

Be elektros: sekmadienį dėl aukštos įtampos elektros perdavimo linijų, teikiančių elektros energiją Palangos pastotei – pagrindiniam miesto elektros tiekimo mazgui, rekonstrukcijos nuo 9 iki 18 val. buvo atjungtos elektros perdavimo linijos Palangoje, todėl apie 8 tūkst. vartotojų buvo likę be elektros energijos.

Rekonstrukcijos metu elektros energijos tiekimas nebuvo nutrauktas Palangos ligoninei, vandens perpumpavimo stočiai, ryšių bokštams, kanalizacijai, poilsio namams „Linas“, kitiems svarbiems miesto objektams. Dalis Palangos parduotuvių, vaistinių bei kavinių naudojosi savo generatoriais, tad didelių problemų dėl elektros neturėjo. Kita dalis nedirbo – kaip skelbė užrašai prie durų, „Dėl techninių kliūčių“.

Kalbinti Palangos gatvėse žmonės ne visi žinojo, kodėl nėra elektros, nors informacija dėl jos atjungimo buvo skelbiama spaudoje. Itin besipiktinančių nebuvo – palangiškiai, sakė suprantantys, jog rekonstruoti linijas reikia. Tik priekaištavo dėl to, kad šiems darbams pasirinkta Motinos diena.

Primename, jog gegužės 6-9 dienomis bus rekonstruojamos aukštos įtampos elektros perdavimo linijos, teikiančios elektrą Šventosios transformatorių pastotei. Rekonstrukcijos metu elektra vartotojams nebus išjungta, tačiau keturias dienas elektros tiekimo patikimumas Šventajai ir jos apylinkėms gali būti mažesnis.

 

Susitikimai: praėjusio antradienio pavakare Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato viešosios policijos pareigūnai organizavo susitikimą su Palangos miesto Druskininkų g. 7A namo gyventojais, kurio metu diskutuota dėl automobilių statymo sunkumų. Gyventojai paraginti iškilusias problemas spręsti solidariai, priimant bendrą sprendimą. Pareigūnai atsakė į gyventojų klausimus apie administracinius teisės pažeidimus dėl viešosiose vietose vartojamo alkoholio, šiukšlinimo nuorūkomis. Palangiškiai buvo paraginti netoleruoti tokio aplinkinių elgesio.

Susitikimo metu pareigūnai gyventojus supažindino su Saugios kaimynystės projektu, paskatino daugiabučio gyventojus burtis siekiant bendro tikslo – saugesnės aplinkos sau, savo šeimos nariams. Pareigūnai pasidžiaugė, kad mieste sėkmingai veikia kelios Saugios kaimynystės grupės, kurių atstovai bendradarbiauja su pareigūnais. Susirinkusieji vieningai pritarė Saugios kaimynystės idėjai.

 

Akcijos „Darom“ atgarsiai: Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato darbuotojai aktyviai dalyvavo kasmetinėje akcijoje „Darom“ ir penktadienį, balandžio 25 d., švarino ne tik savo policijos komisariato kiemą, bet plušo pajūrio kopose, pajūrio juostos pušyne, maždaug 1 km atkarpoje ties Vytauto g. 4.

Akcijos dalyviai pastebėjo, kad šiukšlių gamtoje mažėja, didžioji dauguma atliekų vis dėlto nukeliauja į šiukšlines. Miesto savivaldybė pasirūpino, kad surinktos šiukšlės būtų nuvežtos į sąvartyną.

 

„Palangos tilto“, Palangos PK inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHAAbsurdas... 2014-05-10 17:16 (. / IP: 86.100.63.40)
Žmonės, Jūs reikalingi tik duokit pinigų,- mokėkit užaukštintus mokesčius!..... O kad Motinų diena buvo kapų tylumoje...nei televizoriaus , nei radijos,ir t.t. -niekam neįdomu!...Ar iš balos ta kantrybė?...

Taip pat skaitykite

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, gripo epidemija Lietuvoje paskelbta beveikpusėje Lietuvos savivaldybių: 29iš 60. Sergantiems specialistai pataria kuo daugiau ilsėtis, o turintiems sergančių namiškių, skirti ypatingą dėmesį dezinfekcinėms priemonėms ir stiprinti savo imunitetą vitaminu C.Jau beveik tris mėnesius UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadovaujantis Vidas Misikonis šiandien labiau panašus į diplomatą su tokioms pareigoms būdingomis savybėmis – pasveriantis kiekvieną žodį ir neskubantis su sprendimais. Naujasis direktorius iki šiol bando „perkąsti“ visas jam pavestas darbo sritis ir pripažįsta tam reikės, matyt, dar...


NBA – kiekvieno krepšininko svajonė. Kelią jos link pradeda naujas sporto projektas. Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA), Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir Lietuvos krepšinio lyga (LKL) pradėjo bendradarbiavimą ir pristatė „NBA Junior Lietuva“ krepšinio lygą, kurioje kartu varžysis berniukai iki 11 metų ir mergaitės iki 12 metų


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Jau tradiciškai į šventę susirinkusi visa Palanga kartu su savo svečiais rytoj susės prie ilgiausio Lietuvoje „Palangos stalo“. Ir, besidalindama vaišėmis, aptars, kokia buvo vasara. „Palangos tiltas“, prisidėdamas prie šio rudeninio viščiukų skaičiavimo, nusprendė peržvelgti, kas per šią vasarą – ir ne tik sezono...


Liepos 6 dieną Palangoje startavo interaktyvus pažintinis turas „Tiškevičių bulvaras“, pristatantis miesto svečiams ir patiems palangiškiams 20 objektų, ne tik puošiančių kurortą nuo grafų Tiškevičių laikų ir pripažintų saugotinomis kultūros vertybėmis, bet ir tokių, kurie iki mūsų dienų neišliko. Šis projektas, buvęs savotiška...


Olandų atrakcionų parko karuselėje užstrigusi mergaitė dar ir šiandien sapnuoja košmarus, atsikelia verkdama bei maldaudama ją gelbėti. Trylikametei kaišiadoriškei bus reikalinga ir psichologo konsultacija. 


Mintys paraštėse (2011-08-23)

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 08 22 | Rubrika: Savaitės komentaras

Subjuro orai, vydami būrius poilsiautojų į vilnius, kaunus, maskvas ar Balbieriškį. Matyt, neiškentęs rudenio dargana alsuojančios Palangos,    muzikologas, buvęs Seimo pirmininko patarėjas, o dabar „Delfi“ apžvalgininkas Anatolijus Lapinskas sukurpė straipsniuką „Palanga – tos pačios ir dar didesnės bėdos“, kurį mielai praėjusį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius