Palangos paplūdimiuose turėtų atsirasti trys naujos maudyklos, kuriose budės gelbėtojai.

Palangos paplūdimiuose turėtų atsirasti trys naujos maudyklos, kuriose budės gelbėtojai.

NAUJIENŲ PABIROS

2014 05 29

Išlydėjo: vakar Palangos miesto tarybos nariai priėmė sprendimus iš pareigų atleisti ir šalių susitarimu nutraukti darbo sutartis su Šventojoje esančio lopšelio-darželio „Sigutė“ direktore Svetlana Andziuliene ir Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ direktore Regina Leliene.

Dviems ilgametėms švietimo įstaigų vadovėms padėkota už jų nuoširdų darbą, gėlių puokštes joms  įteikė miesto meras Šarūnas Vaitkus, Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė, kolegos iš kitų Palangos lopšelių-darželių bei mokyklų.

„Dirbau lopšelyje-darželyje 41 metus. Jeigu galėčiau grįžti atgal, rinkčiausi tą patį darbą, nors jis lengvas nebuvo. Tačiau dar sunkiau išeiti. Bet – saulelė vakarop“, – sakė S. Andziulienė.

„Esu, ko gero, paskutinė vadovė iš jau nueinančios kartos. Išeinu išdidi, nors ir buvau apipilta purvais. Galiu pasakyti tiek: mūsų įstaigą tikrinę 16 kontrolierių iš 5 institucijų nerado jokių pažeidimų. Žmogų išjudinti galima, tačiau niekas neišraus tų 24 ąžuoliukų alėjos, kuri buvo pasodinta prie „Žilvino“, – kalbėjo R. Lelienė.

 

Paplūdimiai: netrukus Palangos pajūryje atsiras trys naujos maudyklos. Didinamos ir gelbėtojų pajėgos. Jos dirbs ilgiau nei iki šiol, rašo 15min.lt. Vasarą minias poilsiautojų pritraukianti Palanga turi 25 kilometrus pajūrio ruožo, tačiau paplūdimiams panaudoja tik trečdalį teritorijos.

Vystoma turizmo infrastruktūra atsakingus kurorto pareigūnus verčia sukti galvas, kaip paplūdimiuose sutalpinti minias žmonių. Arčiau centro oficialių paplūdimų, kuriuose budi gelbėtojai, netrūksta, tačiau Nemirsetos link ar pakeliui į Šventąją driekiasi paplūdimio statuso neturinti pakrantė. 

„Šiai teritorijai būtina suteikti maudyklų statusą. Juolab, kad Nemirsetoje statomas kempingas netrukus pritrauks naujų poilsiautojų. Atsižvelgdama į jų srautus, Palangos miesto savivaldybė šią vasarą planuoja įsteigti tris papildomas maudyklų teritorijas, kuriose būtų įrengti ir gelbėjimo punktai. Vienas – tarp Nemirsetos ir Mėlynosios vėliavos paplūdimio, kitas – tarp Ošupio tako ir Gubojos, trečiasis – Šventojoje“, – sakė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

 

Senjorų krepšinis: balandžio pabaigoje Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje prasidėjusios Palangos miesto atviros senjorų (40 metų ir vyresnių) krepšinio mėgėjų varžybos  viešbučio ,,Žilvinas“ taurėms laimėti įsibėgėja.
Šiemet varžybose dalyvauja 5 komandos – praėjusių metų čempionai ,,Kryžkelė“, Palangos ,,Šiluma“, ,,Oranžinis Šaras“, Klaipėdos ,,Aidas“, „Linksmiau“.

Birželio 5 d., ketvirtadienį, 18.30 ir 19.50 val. vyks pusfinalio rungtynės, birželio 7 d., šeštadienį, 10 val. senjorai rungsis dėl III vietos, o 11.30 vyks finalo varžybos.

Vakar vakare vyko paskutinis antrojo turo susitikimas tarp Palangos „Šiluma“ – „Linksmiau“ ir Klaipėdos „Aidas“ – „Kryžkelė“ komandų.

Praėjusį penktadienį vykusiose rungtynėse Klaipėdos „Aidas“ įveikė „Oranžinį Šarą“ rezultatu 73:69, o „Kryžkelė“ nugalėjo Palangos „Šilumą“ 107:71.

 

„Palangos tilto“, 15min.Lt inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro duomenimis, gripo epidemija Lietuvoje paskelbta beveikpusėje Lietuvos savivaldybių: 29iš 60. Sergantiems specialistai pataria kuo daugiau ilsėtis, o turintiems sergančių namiškių, skirti ypatingą dėmesį dezinfekcinėms priemonėms ir stiprinti savo imunitetą vitaminu C.Jau beveik tris mėnesius UAB „Palangos komunalinis ūkis“ vadovaujantis Vidas Misikonis šiandien labiau panašus į diplomatą su tokioms pareigoms būdingomis savybėmis – pasveriantis kiekvieną žodį ir neskubantis su sprendimais. Naujasis direktorius iki šiol bando „perkąsti“ visas jam pavestas darbo sritis ir pripažįsta tam reikės, matyt, dar...


NBA – kiekvieno krepšininko svajonė. Kelią jos link pradeda naujas sporto projektas. Nacionalinė krepšinio asociacija (NBA), Lietuvos krepšinio federacija (LKF) ir Lietuvos krepšinio lyga (LKL) pradėjo bendradarbiavimą ir pristatė „NBA Junior Lietuva“ krepšinio lygą, kurioje kartu varžysis berniukai iki 11 metų ir mergaitės iki 12 metų


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Jau tradiciškai į šventę susirinkusi visa Palanga kartu su savo svečiais rytoj susės prie ilgiausio Lietuvoje „Palangos stalo“. Ir, besidalindama vaišėmis, aptars, kokia buvo vasara. „Palangos tiltas“, prisidėdamas prie šio rudeninio viščiukų skaičiavimo, nusprendė peržvelgti, kas per šią vasarą – ir ne tik sezono...


Liepos 6 dieną Palangoje startavo interaktyvus pažintinis turas „Tiškevičių bulvaras“, pristatantis miesto svečiams ir patiems palangiškiams 20 objektų, ne tik puošiančių kurortą nuo grafų Tiškevičių laikų ir pripažintų saugotinomis kultūros vertybėmis, bet ir tokių, kurie iki mūsų dienų neišliko. Šis projektas, buvęs savotiška...


Olandų atrakcionų parko karuselėje užstrigusi mergaitė dar ir šiandien sapnuoja košmarus, atsikelia verkdama bei maldaudama ją gelbėti. Trylikametei kaišiadoriškei bus reikalinga ir psichologo konsultacija. 


Mintys paraštėse (2011-08-23)

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 08 22 | Rubrika: Savaitės komentaras

Subjuro orai, vydami būrius poilsiautojų į vilnius, kaunus, maskvas ar Balbieriškį. Matyt, neiškentęs rudenio dargana alsuojančios Palangos,    muzikologas, buvęs Seimo pirmininko patarėjas, o dabar „Delfi“ apžvalgininkas Anatolijus Lapinskas sukurpė straipsniuką „Palanga – tos pačios ir dar didesnės bėdos“, kurį mielai praėjusį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius