Palangos paplūdimiuose turėtų atsirasti trys naujos maudyklos, kuriose budės gelbėtojai.

Palangos paplūdimiuose turėtų atsirasti trys naujos maudyklos, kuriose budės gelbėtojai.

NAUJIENŲ PABIROS

2014 05 29

Išlydėjo: vakar Palangos miesto tarybos nariai priėmė sprendimus iš pareigų atleisti ir šalių susitarimu nutraukti darbo sutartis su Šventojoje esančio lopšelio-darželio „Sigutė“ direktore Svetlana Andziuliene ir Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ direktore Regina Leliene.

Dviems ilgametėms švietimo įstaigų vadovėms padėkota už jų nuoširdų darbą, gėlių puokštes joms  įteikė miesto meras Šarūnas Vaitkus, Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė, kolegos iš kitų Palangos lopšelių-darželių bei mokyklų.

„Dirbau lopšelyje-darželyje 41 metus. Jeigu galėčiau grįžti atgal, rinkčiausi tą patį darbą, nors jis lengvas nebuvo. Tačiau dar sunkiau išeiti. Bet – saulelė vakarop“, – sakė S. Andziulienė.

„Esu, ko gero, paskutinė vadovė iš jau nueinančios kartos. Išeinu išdidi, nors ir buvau apipilta purvais. Galiu pasakyti tiek: mūsų įstaigą tikrinę 16 kontrolierių iš 5 institucijų nerado jokių pažeidimų. Žmogų išjudinti galima, tačiau niekas neišraus tų 24 ąžuoliukų alėjos, kuri buvo pasodinta prie „Žilvino“, – kalbėjo R. Lelienė.

 

Paplūdimiai: netrukus Palangos pajūryje atsiras trys naujos maudyklos. Didinamos ir gelbėtojų pajėgos. Jos dirbs ilgiau nei iki šiol, rašo 15min.lt. Vasarą minias poilsiautojų pritraukianti Palanga turi 25 kilometrus pajūrio ruožo, tačiau paplūdimiams panaudoja tik trečdalį teritorijos.

Vystoma turizmo infrastruktūra atsakingus kurorto pareigūnus verčia sukti galvas, kaip paplūdimiuose sutalpinti minias žmonių. Arčiau centro oficialių paplūdimų, kuriuose budi gelbėtojai, netrūksta, tačiau Nemirsetos link ar pakeliui į Šventąją driekiasi paplūdimio statuso neturinti pakrantė. 

„Šiai teritorijai būtina suteikti maudyklų statusą. Juolab, kad Nemirsetoje statomas kempingas netrukus pritrauks naujų poilsiautojų. Atsižvelgdama į jų srautus, Palangos miesto savivaldybė šią vasarą planuoja įsteigti tris papildomas maudyklų teritorijas, kuriose būtų įrengti ir gelbėjimo punktai. Vienas – tarp Nemirsetos ir Mėlynosios vėliavos paplūdimio, kitas – tarp Ošupio tako ir Gubojos, trečiasis – Šventojoje“, – sakė Palangos meras Šarūnas Vaitkus.

 

Senjorų krepšinis: balandžio pabaigoje Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos sporto salėje prasidėjusios Palangos miesto atviros senjorų (40 metų ir vyresnių) krepšinio mėgėjų varžybos  viešbučio ,,Žilvinas“ taurėms laimėti įsibėgėja.
Šiemet varžybose dalyvauja 5 komandos – praėjusių metų čempionai ,,Kryžkelė“, Palangos ,,Šiluma“, ,,Oranžinis Šaras“, Klaipėdos ,,Aidas“, „Linksmiau“.

Birželio 5 d., ketvirtadienį, 18.30 ir 19.50 val. vyks pusfinalio rungtynės, birželio 7 d., šeštadienį, 10 val. senjorai rungsis dėl III vietos, o 11.30 vyks finalo varžybos.

Vakar vakare vyko paskutinis antrojo turo susitikimas tarp Palangos „Šiluma“ – „Linksmiau“ ir Klaipėdos „Aidas“ – „Kryžkelė“ komandų.

Praėjusį penktadienį vykusiose rungtynėse Klaipėdos „Aidas“ įveikė „Oranžinį Šarą“ rezultatu 73:69, o „Kryžkelė“ nugalėjo Palangos „Šilumą“ 107:71.

 

„Palangos tilto“, 15min.Lt inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Kainų spyris keliaujantiems

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Iš po Naujametinių kaukių į dienos šviesą išlindo mūsų naujos valdžios sprendimai. Abejotini ar ne, po sausio pirmosios jie tapo realūs. Kainos kandžiojasi, šokinėja ir gąsdina.


Valdžia pamalonino didžiausias kurorto įmonės

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Paskutiniosiomis praėjusių metų dienomis posėdžiavusi kurorto valdžia, nepaisant sudėtingos ekonominės situacijos, nusprendė suteikti mokesčių lengvatas, kurių prašė savivaldybės teritorijoje registruotos įmonės.


Kasmet  Savivaldybės biudžetinių įstaigų ir organizacijų vadovai skatinami personaliniais priedais prie atlyginimų. 50 proc. dydžio priedai buvo skiriami Palangos ir Šventosios kultūros, Socialinių paslaugų centrų, Sporto mokyklos, Viešosios bibliotekos, Botanikos parko, Globos namų direktoriams, kurių nustatytas tarnybinis atlyginimo koeficientas skirtingas.


Palangiškiai – už santuoką ir lietuviškumą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Pirmosios Naujų metų dienos – ne tik žvilgsniui į ateitį, bet ir senųjų metų apžvalgai. Palangos miesto savivaldybės Civilinės metrikacijos skyriuje „Palangos tiltas“ kalbėjosi su skyriaus vedėja Vida Buivydiene apie praėjusius metus – vedėja jau kone tris dešimtmečius yra palangiškių gyvenimo pokyčių liudininkė.


Paskutiniajame praėjusių metų miesto Tarybos posėdyje patvirtintas kurorto Savivaldybės trejų metų strateginis veiklos planas. Tai detalus institucijos darbo planavimo dokumentas, kuriame, išanalizavus situaciją, suformuluoti Savivaldybės strateginiai tikslai, uždaviniai ir priemonės bei numatyti vykdomų programų finansavimo šaltiniai.


Kas saugos mirusiųjų palaikus?

„Palangos tilto“ informacija, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Šiandien 11 val. Klaipėdos apskrities viršininkas Arūnas Burkšas organizuoja pasitarimą dėl mirusiųjų saugojimo ir mirties priežasties nustatymo, kai ikiteisminio tyrimo institucijos tyrimo nepradeda, o mirties priežastis šeimos gydytojui neaiški ir todėl jis negali išduoti mirties liudijimo, problemų.


Būtų tikslinga, kad Kuršių nerijos bendrąjį planą įvertintų UNESCO ekspertai. Apie tai antradienį kalbėta aplinkos ministro Gedimino Kazlausko susitikime su atstovybės prie UNESCO ambasadore Ina Marčiulionyte.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius