Šventės komisija policijos pareigūnų stalą įvertino kaip originaliausią ir įteikė šventės pavadinimą simbolizuojančią atminimo dovanėlę. Palangos PK nuotr.

Šventės komisija policijos pareigūnų stalą įvertino kaip originaliausią ir įteikė šventės pavadinimą simbolizuojančią atminimo dovanėlę. Palangos PK nuotr.

NAUJIENŲ PABIROS

2014 10 02

Svečiuose pas pareigūnus: spalio pirmąją, artėjant Policijos dienai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariate apsilankė gausus būrys Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių.

Prevencijos poskyrio pareigūnai kartu su Operatyvaus valdymo specialistais supažindino vaikus su policijos darbu, aiškino šūkio „Ginti. Saugoti. Padėti.“ reikšmę, papasakojo apie pagalbos telefono 112 svarbą.

Pareigūnai vaikams demonstravo ginklus, specialiąsias priemones, aiškino jų panaudojimo taisykles. Vaikai turėjo galimybę pamatyti, kaip vaizdo kameromis stebimas miestas, o didžiausio mokinukų dėmesio sulaukė policijos transporto priemonės – automobiliai ir riedžiai.

 

Drausmino dviratininkus: ankstyvą spalio 1-osios rytą Klaipėdos AVPK Palangos m. policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti, kad būtų užkardyti teisės pažeidimai bei išvengta skaudžių eismo nelaimių, organizavo policinę priemonę dėl dviratininkų kontrolės prie bendrojo lavinimo įstaigų.

Reido metu nustatyti 24 dviratininkai (16 iš jų – nepilnamečiai), kurie nesilaikė Lietuvos Respublikos saugaus eismo kelyje įstatymo 17 str. 2 d. nurodytų reikalavimų ir padarė pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 131 str. 5 d.

Primename, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos saugaus eismo kelyje įstatymo 17 str. 2 d., dviračio vairuotojui leidžiama važiuoti keliu tik tvarkingą stabdį ir garso signalą turinčiu dviračiu. Dviračio gale turi būti raudonas šviesos atšvaitas arba raudonas šviesos žibintas, iš abiejų šonų – oranžiniai šviesos atšvaitai, pritvirtinti prie ratų stipinų. Važiuodamas važiuojamąja kelio dalimi, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba dviračio priekyje turi degti baltas šviesos žibintas, o gale – raudonas šviesos žibintas. Važiuojant keliu tamsiuoju paros metu arba kai blogas matomumas, dviračio priekyje turi degti baltas šviesos žibintas, o gale – raudonas šviesos žibintas, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais. Dviračio vairuotojai (keleiviai) iki 18 metų, važiuodami (vežami) keliu, privalo būti užsidėję ir užsisegę dviratininko šalmus.

 

Originaliausi: savaitgalį Klaipėdos AVPK Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami su Klaipėdos AVPK Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus pareigūnais, dalyvavo Palangoje vykusioje Tūkstančio stalų šventėje.

Šventės metu ne tik palangiškiai, bet ir svečiai iš visos Lietuvos buvo supažindinti su nusikaltimų prevencijos programa „Saugi kaimynystė“, pažymėti du fotoaparatai, 9 mobiliojo ryšio telefonai. Ne vieną apsilankiusįjį policijos palapinėje maloniai nustebino dalinami lipdukai, raginantys nerūkyti laiptinėje bei įspėjantys apie budrius laiptinės gyventojus.

Mažiesiems šventės dalyviams buvo dalinamos knygutės „Susipažinkime: Policija“, o daugiausiai džiaugsmo suteikė vietoje nenustygstantis policijos bičiulis Amsis, kuris su kitais šventės dalyviais į dangų paleido 100 balandžių, vaišino saldainiais.

 

„Palangos tilto“, Palangos PK inf.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite
,,Jūrės” šokėjai sukosi tradicinėje Jūros šventėje

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 03 | Rubrika: Jūros vaikai

Paskutinį liepos savaitgalį Klaipėdoje nuvilnijo kasmetinė Jūros šventė, kupina daugybės kultūrinių, pramoginių ir sporto renginių. Savo indėlį į šią tradicinę šventę įnešė ir Palangos TAU senjorų šokių kolektyvas ,,Jūrė”, vadovaujamas Janinos Serapinienės.


Vienintelė pajūryje vaikų stacionarinės reabilitacijos sanatorija „Gintaras“ šį sezoną pirmą kartą siūlo kambarius-studijas – juose galės įsikurti iš visos Lietuvos čia su Ligonių kasų siuntimu sveikatos taisyti atvažiavę vaikai bei juos atlydėję tėvai ar kiti artimi asmenys. Už juos teks mokėti, tačiau ne tiek, kiek vasarą už viešbutį Palangoje....


Palangos miesto garbės piliečiai Vitalius Bernardas Litvaitis ir Romualdas Budrys kurorto gyventojų vardu pasveikinti gimimo dienos proga. Penktadienį, liepos 26 d., net du Palangos miesto garbės piliečiai – Vitalius Bernardas Litvaitis bei Romualdas Budrys – minėjo savo gimtadienius. Ta proga penktadienį visų palangiškių vardu juos pasveikino Palangos miesto meras...Vilnietis Karolis dar prieš metus visiškai savo gyvenimo neįsivaizdavo be nuosavo automobilio. Dabar situacija visiškai kitokia – automobilio 26-erių vaikinas neturi, o į darbą jis kasdien važinėja dviračiu.


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius