Šventės komisija policijos pareigūnų stalą įvertino kaip originaliausią ir įteikė šventės pavadinimą simbolizuojančią atminimo dovanėlę. Palangos PK nuotr.

Šventės komisija policijos pareigūnų stalą įvertino kaip originaliausią ir įteikė šventės pavadinimą simbolizuojančią atminimo dovanėlę. Palangos PK nuotr.

NAUJIENŲ PABIROS

2014 10 02

Svečiuose pas pareigūnus: spalio pirmąją, artėjant Policijos dienai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariate apsilankė gausus būrys Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių.

Prevencijos poskyrio pareigūnai kartu su Operatyvaus valdymo specialistais supažindino vaikus su policijos darbu, aiškino šūkio „Ginti. Saugoti. Padėti.“ reikšmę, papasakojo apie pagalbos telefono 112 svarbą.

Pareigūnai vaikams demonstravo ginklus, specialiąsias priemones, aiškino jų panaudojimo taisykles. Vaikai turėjo galimybę pamatyti, kaip vaizdo kameromis stebimas miestas, o didžiausio mokinukų dėmesio sulaukė policijos transporto priemonės – automobiliai ir riedžiai.

 

Drausmino dviratininkus: ankstyvą spalio 1-osios rytą Klaipėdos AVPK Palangos m. policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti, kad būtų užkardyti teisės pažeidimai bei išvengta skaudžių eismo nelaimių, organizavo policinę priemonę dėl dviratininkų kontrolės prie bendrojo lavinimo įstaigų.

Reido metu nustatyti 24 dviratininkai (16 iš jų – nepilnamečiai), kurie nesilaikė Lietuvos Respublikos saugaus eismo kelyje įstatymo 17 str. 2 d. nurodytų reikalavimų ir padarė pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 131 str. 5 d.

Primename, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos saugaus eismo kelyje įstatymo 17 str. 2 d., dviračio vairuotojui leidžiama važiuoti keliu tik tvarkingą stabdį ir garso signalą turinčiu dviračiu. Dviračio gale turi būti raudonas šviesos atšvaitas arba raudonas šviesos žibintas, iš abiejų šonų – oranžiniai šviesos atšvaitai, pritvirtinti prie ratų stipinų. Važiuodamas važiuojamąja kelio dalimi, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba dviračio priekyje turi degti baltas šviesos žibintas, o gale – raudonas šviesos žibintas. Važiuojant keliu tamsiuoju paros metu arba kai blogas matomumas, dviračio priekyje turi degti baltas šviesos žibintas, o gale – raudonas šviesos žibintas, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais. Dviračio vairuotojai (keleiviai) iki 18 metų, važiuodami (vežami) keliu, privalo būti užsidėję ir užsisegę dviratininko šalmus.

 

Originaliausi: savaitgalį Klaipėdos AVPK Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami su Klaipėdos AVPK Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus pareigūnais, dalyvavo Palangoje vykusioje Tūkstančio stalų šventėje.

Šventės metu ne tik palangiškiai, bet ir svečiai iš visos Lietuvos buvo supažindinti su nusikaltimų prevencijos programa „Saugi kaimynystė“, pažymėti du fotoaparatai, 9 mobiliojo ryšio telefonai. Ne vieną apsilankiusįjį policijos palapinėje maloniai nustebino dalinami lipdukai, raginantys nerūkyti laiptinėje bei įspėjantys apie budrius laiptinės gyventojus.

Mažiesiems šventės dalyviams buvo dalinamos knygutės „Susipažinkime: Policija“, o daugiausiai džiaugsmo suteikė vietoje nenustygstantis policijos bičiulis Amsis, kuris su kitais šventės dalyviais į dangų paleido 100 balandžių, vaišino saldainiais.

 

„Palangos tilto“, Palangos PK inf.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite


Artėjant naujiesiems mokslo metams suskumbama pasirūpinti mokykliniu kraiteliu – visomis mokyklinėmis priemonėmis, kurių gali prireikti prasidėjus dar vieniems, o gal pirmiems mokslo metams. O kad būtų kur sudėti visas priemones, pirmiausia reikia pasirūpinti kuprine. Kaip žinia, specialistai kasmet pataria kreipti dėmesį ne tik į kuprinės grožį, bet pirmiausia įsitikinti, kad ji...


Palangos valdžią rinksime pagal naujas taisykles

Alvydas ZIABKUS, “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2014 07 04 | Rubrika: Savaitės komentaras

Vos už 8 mėnesių Lietuvoje vyksiantys savivaldos rinkimai rinkėjams pažėrė nemažai naujovių, kurios šalies gyventojams leis tiesiogiai rinkti savivaldybių vadovus ir apribos partijų įtaką, formuojant savivaldybių valdžią.


Birželio viduryje iš statybininkų pastolių išsinėrę Tiškevičių rūmai jau švyti atnaujintais fasadais. O rudenį, kaip žadėjo „Pamario restauratoriaus“ direktorius Aldas Kliukas, bus baigti visi vidaus darbai. Lietuvos dailės muziejaus direktorius, Palangos miesto garbės pilietis Romualdas Budrys patikino, jog istorinis rūmų vaizdas bus atkurtas...


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Į susitikimą ji atlėkė dviračiu. Ryškios aprangos detalės ją išskiria iš aplinkos, iškart galvon dingteli mintis, kad žmogus – meniškos sielos. Danguolė Baravykienė prisipažino, kad nelabai norėjo viešintis, sakė, neturinti kuo pasigirti, ir dabar visai kitoks etapas jos gyvenime.


Vasara prabėgo akimirksniu ir Palangos moksleiviai jau tuoj bus priversti malonų tinginiavimą paplūdimyje iškeisti į mokyklos suolą, pailsėjus ir ištroškus žinių vėl kibti į mokslus, galbūt vasaros įspūdžiais pasidalinti su tris mėnesius nematytais bendraklasiais ar mylimais mokytojais.


Jau keletą metų sėkmingai vykdytas skaičiavimo mintinai konkursas „Matmintinis“ šeštąjį kartą sutinka visus matematikos mylėtojus, pasiryžusius neprarasti kantrybės ir sumanumo iki konkurso pabaigos. Sausio 25 dieną prasidėjęs konkursas vilioja ne tik nuolatinius dalyvius, bet ir naujokus. Trečiąjį kartą savo jėgas bandys ir palangiškiai Mariam Varoneckaitė ir Abdulla Varoneckas, kurie...


Neseniai Palangos viešbučių ir restoranų asociacijos prezidentas Gintaras Sičiūnas, Savivaldybės administracijos specialistas Robertas Trautmanas, Kultūros centro direktorius Nerijus Stasiulis, Turizmo informacijos centro vadovė Alla Valužienė bei muzikinio klubo „Vandenis“ šeimininkas Vytautas Gliaubertas Lietuvos Respublikos generalinio konsulo Vaclav Stankevič kvietimu svečiavosi...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius