Šventės komisija policijos pareigūnų stalą įvertino kaip originaliausią ir įteikė šventės pavadinimą simbolizuojančią atminimo dovanėlę. Palangos PK nuotr.

Šventės komisija policijos pareigūnų stalą įvertino kaip originaliausią ir įteikė šventės pavadinimą simbolizuojančią atminimo dovanėlę. Palangos PK nuotr.

NAUJIENŲ PABIROS

2014 10 02

Svečiuose pas pareigūnus: spalio pirmąją, artėjant Policijos dienai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariate apsilankė gausus būrys Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių.

Prevencijos poskyrio pareigūnai kartu su Operatyvaus valdymo specialistais supažindino vaikus su policijos darbu, aiškino šūkio „Ginti. Saugoti. Padėti.“ reikšmę, papasakojo apie pagalbos telefono 112 svarbą.

Pareigūnai vaikams demonstravo ginklus, specialiąsias priemones, aiškino jų panaudojimo taisykles. Vaikai turėjo galimybę pamatyti, kaip vaizdo kameromis stebimas miestas, o didžiausio mokinukų dėmesio sulaukė policijos transporto priemonės – automobiliai ir riedžiai.

 

Drausmino dviratininkus: ankstyvą spalio 1-osios rytą Klaipėdos AVPK Palangos m. policijos komisariato pareigūnai, siekdami užtikrinti, kad būtų užkardyti teisės pažeidimai bei išvengta skaudžių eismo nelaimių, organizavo policinę priemonę dėl dviratininkų kontrolės prie bendrojo lavinimo įstaigų.

Reido metu nustatyti 24 dviratininkai (16 iš jų – nepilnamečiai), kurie nesilaikė Lietuvos Respublikos saugaus eismo kelyje įstatymo 17 str. 2 d. nurodytų reikalavimų ir padarė pažeidimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso 131 str. 5 d.

Primename, kad, vadovaujantis Lietuvos Respublikos saugaus eismo kelyje įstatymo 17 str. 2 d., dviračio vairuotojui leidžiama važiuoti keliu tik tvarkingą stabdį ir garso signalą turinčiu dviračiu. Dviračio gale turi būti raudonas šviesos atšvaitas arba raudonas šviesos žibintas, iš abiejų šonų – oranžiniai šviesos atšvaitai, pritvirtinti prie ratų stipinų. Važiuodamas važiuojamąja kelio dalimi, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba dviračio priekyje turi degti baltas šviesos žibintas, o gale – raudonas šviesos žibintas. Važiuojant keliu tamsiuoju paros metu arba kai blogas matomumas, dviračio priekyje turi degti baltas šviesos žibintas, o gale – raudonas šviesos žibintas, dviračio vairuotojas privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais. Dviračio vairuotojai (keleiviai) iki 18 metų, važiuodami (vežami) keliu, privalo būti užsidėję ir užsisegę dviratininko šalmus.

 

Originaliausi: savaitgalį Klaipėdos AVPK Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai, bendradarbiaudami su Klaipėdos AVPK Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus pareigūnais, dalyvavo Palangoje vykusioje Tūkstančio stalų šventėje.

Šventės metu ne tik palangiškiai, bet ir svečiai iš visos Lietuvos buvo supažindinti su nusikaltimų prevencijos programa „Saugi kaimynystė“, pažymėti du fotoaparatai, 9 mobiliojo ryšio telefonai. Ne vieną apsilankiusįjį policijos palapinėje maloniai nustebino dalinami lipdukai, raginantys nerūkyti laiptinėje bei įspėjantys apie budrius laiptinės gyventojus.

Mažiesiems šventės dalyviams buvo dalinamos knygutės „Susipažinkime: Policija“, o daugiausiai džiaugsmo suteikė vietoje nenustygstantis policijos bičiulis Amsis, kuris su kitais šventės dalyviais į dangų paleido 100 balandžių, vaišino saldainiais.

 

„Palangos tilto“, Palangos PK inf.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite


Po beveik 15 metų vėl miestą pradėjusios šildyti UAB „Palangos šilumos tinklai“ pirmoji savaitė, paleidus šilumą, praėjo be netikėtumų ir rimtesnių išbandymų. „Išties, pirmąją savaitę jokių netikėtumų ar trikdžių neužfiksavome. Visas procesas vyko sklandžiai, pagal planą. Galima sakyti: tiesiog įprastas šildymo sezonas, –...


Nesuklysime sakydami, kad apie sausų akių ligą teko girdėti kiekvienam. Taip pat daugelis žino, kad ligai įveikti rekomenduojami specialūs akių lašai. Tačiau ar visi akių lašai vienodi? Kaip kito sausų akių ligai gydyti skirtų lašų sudėtis? Ką šiandien mūsų akims siūlo pažangiosios technologijos?


„Palangos“ klube – daugiau gerų naujienų. Komandoje žais 22 metų, 1 metro 85 centimetrų įžaidėjas Deividas Anužis. Praėjusį sezoną jis jau atstovavo Palangos komandai, NKL čempionate įmesdavo vidutiniškai po 10,8 taško, atlikdavo po 3,5 rezultatyvius perdavimus, atkovodavo po 4 kamuolius.


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Antrus rinkimus Seimo mandato siekusi ir antrą kartą be jo likusi „darbietė“ Genoveita Krasauskienė dėl nesėkmės rinkimuose dabar, regis, kaltina Konstitucinį teismą.


Palangos šventės – tarp įdomiausių Lietuvoje  1

"Palangos tilto" informacija, 2012 11 15 | Rubrika: Miestas

Palanga pelnytai turi kuo didžiuotis – VšĮ „Terra Publica“ išleistoje pažintinėje knygoje „Lietuva. 100 renginių, kuriuos verta išvysti“, atsirado vietos ir dviem Palangos renginiams – „Palangos stalas“ ir „Palangos stinta“. Būtent šie renginiai paminėti tarp 100 įdomiausių ir aktualiausių renginių...


„Nykštuke“ – meninės kūrybos patirtis

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 05 05 | Rubrika: Miestas

Praėjusios savaitės antradienį lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ vyravo meniškų atradimų sukeltos emocijos, mat auklėtojos supažindino susirinkusias koleges su meninėmis idėjomis, išbandytomis meninę-estetinę kultūrą propaguojančiame darželyje, o ir pačios šeimininkės išgirdo puikių patarimų.


Palangoje atšvęstos Jurginės

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 04 28 | Rubrika: Miestas

Praėjusį šeštadienį Palangoje netrūko šurmulio, kurį sukėlė po atviru dangumi iš visos Lietuvos atvykusių ansamblių švenčiamos Jurginės. Tradicinė pavasario šventė šiemet suteikė galimybę išgirsti įvairiausių liaudies instrumentų muziką, skambėjusią gražiausiuose Botanikos parko kampeliuose. Susirinkusiems ansambliams pritarė pati gamta, pasiryžusi drauge „švęsti“ pavasarį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius