NAUJIENŲ PABIROS
Stirnos: pirmadienio vakarą, apie 20 val., Palangoje, Liepojos plente, ties oro uostu, į kelią išbėgo trys stirnos. Vengdamas susidūrimo su jomis, „Renault Safrane“ vairuotojas nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė.
Atvykus ugniagesiams-gelbėtojams, automobilis „Renault Safrane“ buvo apsivertęs ant stogo. Ugniagesiai mašiną atvertė ant ratų.
Avarijos metu tik sugadintas automobilis. Nei vairuotojas, nei kartu važiavęs šuo, nei stirnos nenukentėjo.
Atšvaitai: siekdami sustiprinti pėsčiųjų ir dviratininkų saugumą kelyje, Palangos miesto policijos komisariato prevencijos padalinio pareigūnai mokyklose ir miesto gatvėse eismo dalyviams dalija atšvaitus ir šviesą atspindinčias liemenes.
Antradienio rytą pareigūnai lankėsi Šventosios pagrindinėje mokykloje, kurioje vaikams dalijo atšvaitus. Tokių susitikimų metu moksleiviai mokomi teisingai ir atsakingai elgtis gatvėje, jiems pasakojama apie atšvaitų svarbą. Pareigūnai atsakinėja į vaikų pateiktus klausimus, diskutuoja apie susidariusias pavojingas situacijas kelyje.
Pratybos: gruodžio 2 ir 9 dienomis Palangos lopšelyje-darželyje „Gintarėlis“ vyko priešgaisrinės ir civilinės saugos evakavimo pratybos bei praktinis gesintuvų naudojimo mokymas. Pratybomis siekta išmokyti evakuoti vaikus, auklėtojus, personalą, tobulinti evakuacijos organizavimą bei veiksmų koordinavimą, mokyti darželio bendruomenę, kaip reikėtų naudotis pirminėmis gaisro gesinimo priemonėmis.
Evakuacija prasidėjo darželio direktorei įjungus pavojaus signalą. Visi evakavosi organizuotai, drausmingai, laikydamiesi evakuacijos plane numatyto išėjimo iš darželio maršruto ir rinkosi už įstaigos kiemo ribų, kur atsakingas asmuo žymėjo išėjusiųjų skaičių. 125 vaikai ir 36 suaugę žmonės buvo evakuoti per 10 min. Evakavimo pratybas vertino ir komentavo Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos Valstybinės priešgaisrinės priežiūros poskyrio vyresnioji inspektorė Sandra Vasiliauskaitė.
Po savaitės vyresnioji inspektorė S. Vasiliauskaitė darželio „Gintarėlis“ kolektyvui pravedė praktinius mokymus, kaip naudotis pirminėmis gesinimo priemonėmis. Mokymai ir pratybos sulaukė didelio darželio bendruomenės susidomėjimo ir buvo naudingi ne tik darbuotojams, bet ir mažiesiems, kurie pirmąkart mokėsi evakuotis ir sužinojo, kaip reikėtų elgtis kilus gaisrui.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Teismui pateiktas ieškinys dėl neteisėtų statybų Palangoje
2023 02 23 | Rubrika: Miestas
Kauno apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyrius teismui pateikė ieškinį dėl galimai neteisėtos pastato Palangoje rekonstrukcijos, rašoma Prokuratūros pranešime žiniasklaidai.
Išaugus energetinių išteklių ir būsto šildymo kainoms, dalis žmonių susiduria su finansiniais sunkumais. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija primena, kad sunkiau besiverčiantys šalies gyventojai gali pasinaudoti būsto šildymo išlaidų kompensacijomis nepriklausomai nuo to, kokiu kuru jų būstas yra šildomas.
Nelinksma žinia iš SAM – nuo lapkričio 2 d. iki lapkričio 8 d. imtinai Palanga kaip ir dar 12 šalies sanvivaldybių įtraukiama į RAUDONĄJĄ COVID-19 zoną
"Palangos tilto" redakcija, 2020 10 31 | Rubrika: Miestas
Šeštadienio, spalio 31 rytą, miesto meras Šarūnas Vaitkus pasidalino nelinksma žinia savo Facebook paskyroje - Palanga, kaip ir dar 12 šalies savivaldybių, dėl palyginus aukšto koronaviruso epidemiologinio lygio savivaldybėje, yra įtraukiama į raudonąją COVID-19 zoną.
Seimo narys Mindaugas Skritulskas: „Šarūnui Vaitkui manęs tempti „už ausų“ į viršų nereikėjo“ (SKAITYKITE "PALANGOS TILTAS" LAIKRAŠTYJE)
Linas JEGELEVIČIUS, 2020 10 29 | Rubrika: Miestas
Praėjusį sekmadienį, spalio 25 d., visoje šalyje, ir Palangoje, vyko rinkimų į Seimą antrasis turas. Vienmandatinėje Mėguvos rinkimų apygardoje, į kurią įeina visa Palanga, varžėsi Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas Mindaugas Skritulskas ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas Romandas Žiubrys. Paaiškėjo, kad mandatą...
Tinklinio turnyras Palangos senojoje gimnazijoje
"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Sportas
Tinklinio turnyras „Geltona, žalia, raudona”, skirtas Vasario 16-ajai paminėti, vyko Palangos senojoje gimnazijoje. Tapo tradicija, jog sportinius renginius, kuriuose telkiama Palangos miesto bendruomenė, organizuoja patys gimnazistai – grupė „Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui”. Jaunuoliai nori draugauti, sportuoti, būti matomais ir veikliais.
Palangiškiai nusileido Joniškio "Delikatesui"
"Palangos tilto" informacija, 2019 02 17 | Rubrika:
Joniškio „Delikatesui“ (18-18) NKL rungtynėse vasario 16 d. pavyko atsirevanšuoti „Palangos Kuršiams“ (23-13) už diena anksčiau patirtą pralaimėjimą minimaliu skirtumu. Namuose žaidę Roberto Giedraičio auklėtiniai 90:84 (24:19, 15:21, 21:21, 30:23) įveikė palangiškius.
Vincas Nesteckis atleistas nepažeidžiant įstatymų 1
2017 01 30 | Rubrika: Miestas
Praėjusių metų balandį iš pareigų atleistas VRM Palangos „Pušynas“ direktorius Vincas Nesteckis praėjusių metų pabaigoje šventė mažytę tarpinę pergalę – pasiekė, jog jo atleidimo teisėtumo klausimas teismuose būtų nagrinėjamas iš naujo.
„Gintarėlio“ vaikučiai gerumo akcijai padovanojo ir medaus, ir kruopų
2014 12 11 | Rubrika: Miestas
„Palangos tilto“ redakcijos duris, artėjant Kalėdoms, vis dažniau praveria geraširdžiai, žinantys, ką reiškia meilė ir dėmesys kitam, palangiškiai- redakcijoje gausėja Kalėdinių dovanų, paaukotų laikraščio gerumo akcijai „Padovanokime vaikui mažą Kalėdų stebuklą.“
Naujienų pabiros 1
2014 01 20 | Rubrika: Miestas
Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.
Naujienų pabiros
„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas
Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.
