Penktadienį grasinta susprogdinti oro uostą, tačiau specialiosioms tarnyboms patikrinus visus tris šalies oro uostus, sprogmenų nerasta.

Penktadienį grasinta susprogdinti oro uostą, tačiau specialiosioms tarnyboms patikrinus visus tris šalies oro uostus, sprogmenų nerasta.

NAUJIENŲ PABIROS

2015 02 02

Grasinimai susprogdinti: penktadienio vakarą, apie 20.23 val. Vilniuje, informaciniu telefonu į įmonę, kuri aptarnauja oro uostus, paskambino vyriškis, kuris grasino susprogdinti oro uostą. Jis nenurodė konkretaus oro uosto, todėl buvo patikrinti Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai, tačiau nieko įtartino nerasta, pranešė Policijos departamentas.
Šią savaitę buvo gauti bent du pranešimai apie sprogmenis. Vienas jų sukėlė ant kojų ne tik specialiąsias tarnybas, bet ir Klaipėdos uostą bei suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalą – kaip įtariama, psichiškai nesveika moteris iš Mosėdžio pranešė, kad padėtas sprogmuo po laivu-saugykla „Independence“, tačiau sprogmenų nebuvo nerasta. Klaipėdos policija dėl šio įvykio žada pradėti ikiteisminį tyrimą.
Be to, ketvirtadienį pranešta apie bombą Šilalės rajono Kaltinėnų miestelio mokykloje, policija nustatė ir sulaikė nepilnametį įtariamąjį.
Po šių atvejų kai kurie politikai siūlo sugriežtinti baudžiamąją atsakomybę dėl melagingų pranešimų apie sprogmenis.

Susitikimai: Palangos miesto policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, siekdami, kad kuo daugiau vietos gyventojų prisidėtų prie saugesnės aplinkos kūrimo, penktadienio vakarą organizavo susitikimą su J. Janonio gatvėje esančio daugiabučio namo gyventojais. Gyventojai paraginti bendrauti su kaimynais, pasikeisti kontaktiniais duomenimis, elgtis atsakingai ir būti budriais. Aptartos įvairios sukčiavimo formos, išdalinti informaciniai lankstinukai su patarimais, kaip netapti sukčių auka.
Gyventojams primintos pėsčiųjų ir dviratininkų pareigos kelyje, diskutuota dėl automobilių statymo kieme problemos. Apylinkės inspektorius pasidžiaugė aktyviu dalyvavimu, paragino gyventojus bendradarbiauti, nelikti abejingais daromiems teisės pažeidimams.

Rusiškos prekės: Lietuvos prekybos tinklai pernai sumažino rusiškų prekių asortimentą – nors palyginti su 2013-aisiais, konditerijos gaminių iš cukraus ir kakavos, miltų pernai iš Rusijos importavome 20-30 proc. mažiau, vaisių, riešutų, arbatos ar javų į Lietuvą įvežama kur kas daugiau, rodo Statistikos departamentas.
Pernai Baltijos šalių mažmeninės prekybos lyderės „Maxima“ lentynose buvo galima rasti 1226 skirtingų Rusijos gamintojų pavadinimų prekes – penktadaliu mažiau nei 2013 metais, tačiau paklausesnės nei anksčiau buvo kai kurios Ukrainoje pagamintos prekės, pavyzdžiui, ukrainietiškų saldainių ir kitokių saldumynų pardavimas tinkle pašoko net 44 proc.
„Iki“ parduotuvėse Rusijoje pagamintų produktų dalis praėjusiais metais irgi šiek tiek sumažėjo, o ukrainietiškų atsirado daugiau, užtat tiek rusiškų, tiek ukrainietiškų prekių pasirinkimas „Norfoje“ nėra labai gausus – pajamos iš šių šalių produktų sudaro vos 1 proc. viso tinklo apyvartos, o 2014 metais, palyginti su 2013-aisiais, jų pardavimas sumažėjo apie 5 proc. „Rimi“ tinkle rusiškų prekių paklausa pernai irgi traukėsi, tačiau jos ir taip sudarė vos procentą viso asortimento.
Anot pardavėjų, iš rusų produkcijos labiausiai mėgstama degtinė ir ikrai, iš ukrainietiškų – padažai ir saldumynai.

„Palangos tilto“, ve.lt, delfi.lt inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Dažnai girdime, kad verslas kurorte neišsilaiko dėl nepastovaus klientų srauto: vasarą jų – labai daug, žiemą – vienas kitas. Greičiausiai, verkšlena tik tie, kam nepasisekė, o kas užsispyręs laiko „vadžias rankoje“, tiems iššūkiai nėra baisūs. Vienas tokių – grožio centras „Sakura“ Palangoje.Šių metų lapkričio 8-17 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje buvo vykdomas integruotas projektas „Kelionė po Šiaurės šalių salas“, skirtas Šiaurės šalių bibliotekų savaitei.Šiemet šios savaitės tema – Šiaurės salos, todėl ir projektą pavadinome „Kelionė po Šiaurės šalių salas“.


Palangos pulsas

2017 11 16 | Rubrika: Miestas

Šventosios moksleiviai paminėjo Sveikos mitybos dieną Lapkričio 8-oji visoje Europoje žinoma kaip Sveikos mitybos diena: šią dieną daug dėmesio skiriama tam, kad visi susimąstytų apie tai, ar teisingai maitinasi. Tądien visa mokykla labai skaniai kvepėjo, ir per antrąją pertrauką visi – ir mokiniai, ir mokytojai – buvome pakviesti pasivaišinti...


Šalies savivaldybės pagal 2012 metais Seimo patvirtintą Lietuvos pažangos strategiją iki 2020 m. įpareigotos bent 15 procentų savo teikiamų viešųjų paslaugų palaipsniui perduoti nevyriausybinių organizacijų (NVO) sektoriui. NVO ir biudžetinės įstaigos turėtų konkurencinėmis sąlygomis dirbti švietimo, kultūros, sporto bei socialinėje srityse. Kaip tam ruošiasi...


Praėjusią savaitę Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje buvo svarstomas klausimas dėl Palangiškio kortelės. Palangiškiams tai – naujiena, tačiau, kaip juokavo „Palangos tilto“ pašnekovai, dviračio išradinėti nereikėjo – tokia kortele naudojasi kiti miestai jau keletą metų.


Palangos kultūros ir jaunimo centras kviečia bendruomenę pasidalinti savo šiltais prisiminimais ir gerumu, prisijungiant prie labai jaukių ir šeimyniškų akcijų – „Padovanok šilumą“ bei „Mano vaikystės Kalėdos“.


Palangos pulsas

2017 11 02 | Rubrika: Miestas

Paskaita „Gamtos dovanos – mūsų maistui ir sveikatai“ Lapkričio 10 d. (penktadienį) 16 val. Palangos viešojoje bibliotekoje vyks susitikimas su visuomeninio sveikatos klubo ,,Žolinčių akademija” lektore, garsia Žemaitijos žolininke Janina Danieliene. Buvusios pedagogės sveikatos atgavimo ir meilės augalams istorija stebina ir verčia tikėti, kad gamta...


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius