Penktadienį grasinta susprogdinti oro uostą, tačiau specialiosioms tarnyboms patikrinus visus tris šalies oro uostus, sprogmenų nerasta.

Penktadienį grasinta susprogdinti oro uostą, tačiau specialiosioms tarnyboms patikrinus visus tris šalies oro uostus, sprogmenų nerasta.

NAUJIENŲ PABIROS

2015 02 02

Grasinimai susprogdinti: penktadienio vakarą, apie 20.23 val. Vilniuje, informaciniu telefonu į įmonę, kuri aptarnauja oro uostus, paskambino vyriškis, kuris grasino susprogdinti oro uostą. Jis nenurodė konkretaus oro uosto, todėl buvo patikrinti Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostai, tačiau nieko įtartino nerasta, pranešė Policijos departamentas.
Šią savaitę buvo gauti bent du pranešimai apie sprogmenis. Vienas jų sukėlė ant kojų ne tik specialiąsias tarnybas, bet ir Klaipėdos uostą bei suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalą – kaip įtariama, psichiškai nesveika moteris iš Mosėdžio pranešė, kad padėtas sprogmuo po laivu-saugykla „Independence“, tačiau sprogmenų nebuvo nerasta. Klaipėdos policija dėl šio įvykio žada pradėti ikiteisminį tyrimą.
Be to, ketvirtadienį pranešta apie bombą Šilalės rajono Kaltinėnų miestelio mokykloje, policija nustatė ir sulaikė nepilnametį įtariamąjį.
Po šių atvejų kai kurie politikai siūlo sugriežtinti baudžiamąją atsakomybę dėl melagingų pranešimų apie sprogmenis.

Susitikimai: Palangos miesto policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, siekdami, kad kuo daugiau vietos gyventojų prisidėtų prie saugesnės aplinkos kūrimo, penktadienio vakarą organizavo susitikimą su J. Janonio gatvėje esančio daugiabučio namo gyventojais. Gyventojai paraginti bendrauti su kaimynais, pasikeisti kontaktiniais duomenimis, elgtis atsakingai ir būti budriais. Aptartos įvairios sukčiavimo formos, išdalinti informaciniai lankstinukai su patarimais, kaip netapti sukčių auka.
Gyventojams primintos pėsčiųjų ir dviratininkų pareigos kelyje, diskutuota dėl automobilių statymo kieme problemos. Apylinkės inspektorius pasidžiaugė aktyviu dalyvavimu, paragino gyventojus bendradarbiauti, nelikti abejingais daromiems teisės pažeidimams.

Rusiškos prekės: Lietuvos prekybos tinklai pernai sumažino rusiškų prekių asortimentą – nors palyginti su 2013-aisiais, konditerijos gaminių iš cukraus ir kakavos, miltų pernai iš Rusijos importavome 20-30 proc. mažiau, vaisių, riešutų, arbatos ar javų į Lietuvą įvežama kur kas daugiau, rodo Statistikos departamentas.
Pernai Baltijos šalių mažmeninės prekybos lyderės „Maxima“ lentynose buvo galima rasti 1226 skirtingų Rusijos gamintojų pavadinimų prekes – penktadaliu mažiau nei 2013 metais, tačiau paklausesnės nei anksčiau buvo kai kurios Ukrainoje pagamintos prekės, pavyzdžiui, ukrainietiškų saldainių ir kitokių saldumynų pardavimas tinkle pašoko net 44 proc.
„Iki“ parduotuvėse Rusijoje pagamintų produktų dalis praėjusiais metais irgi šiek tiek sumažėjo, o ukrainietiškų atsirado daugiau, užtat tiek rusiškų, tiek ukrainietiškų prekių pasirinkimas „Norfoje“ nėra labai gausus – pajamos iš šių šalių produktų sudaro vos 1 proc. viso tinklo apyvartos, o 2014 metais, palyginti su 2013-aisiais, jų pardavimas sumažėjo apie 5 proc. „Rimi“ tinkle rusiškų prekių paklausa pernai irgi traukėsi, tačiau jos ir taip sudarė vos procentą viso asortimento.
Anot pardavėjų, iš rusų produkcijos labiausiai mėgstama degtinė ir ikrai, iš ukrainietiškų – padažai ir saldumynai.

„Palangos tilto“, ve.lt, delfi.lt inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Trumpai atsipūtęs po visų teismų, kuriuos pavyko laimėti, 61 metų Raimundas Palaitis, buvęs Palangos meras ir vidaus reikalų ministras, atsiraitojo rankoves ir kibo į Savivaldybės tarybos rinkimus su visuomeninio rinkimų komiteto „Palangiškiai“, sudaryto pabirusių kurorto liberalų pagrindu, vėliava. Tačiau, barkšt, ir kova baigta: dėl tariamai skirtingų komiteto...Vis daugiau gyventojų patiria sveikatos problemų dėl netinkamo vaistų vartojimo. Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba pernai užfiksavo 22 proc. daugiau nepageidaujamų reakcijų į vaistus atvejų nei 2016 metais. Tuo tarpu pasaulinė statistika rodo, kad vienu metu vartodami skirtingus vaistus sveikatos problemų patiria apie 6 proc. pacientų.


Palangos pulsas

2015 06 29 | Rubrika: Miestas

Meras Šarūnas Vaitkus susilaukė dukros Penktadienio pavakare miesto merą Šarūną Vaitkų ir jo žmoną Vilmą aplankė „gandrai“: 16.30 val. jiems gimė dukrytė Ieva. Žinutėje „Palangos tiltui“ Š. Vaitkus parašė: „Esu laimingiausias tėtis. 16.30 val. gimė dukrytė Ieva Vaitkutė. Vilmutė ir dukrytė jaučiasi puikiai“. Anot mero, kūdikis...


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Jeigu kalbėtume apie objektus, padariusius daugiausiai žalos Palangos miesto istorinei daliai, tai visų pirma derėtų išskirti „Pajūrio rezidenciją“ – buvusius poilsio namus „Neringa“ – S. Daukanto gatvėje. „Reikia suvokti, kad Palangos istorinė dalis bei į jos teritoriją įeinanti Palangos senojo miesto vieta nėra vienalytė, –...


Ankstų trečiadienio rytą į išvakarėse suplanuotą reidą nukeldinti ne tam skirtoje vietoje stovėjusį laikiną prekybos įrenginį nuvykę Viešosios tvarkos skyriaus (VTS) specialistai bei komunalininkai apstulbo: per naktį mažiausiai dvi savaites ramiai kėpsojęs „kioskelis“, palikęs šliūžes, persikėlė kiton vieton. Kaip „įrenginukas“ suprato, kad...


Alkanos stirnos siaubia Palangos kapines

Linas JEGELEVIČIUS, 2011 04 25 | Rubrika: Miestas

Po sniegingos žiemos išalkusios stirnos suįžūlėjo: drąsiai šoka per senųjų miesto kapinių tvorą ir, mindžiodamos kapus, skabo našlaites, rožių ir tulpių žiedus. 


Jauniems žmonėms vis dar rūpi Lietuva!

Alfredas PUMPULIS, 2011 04 20 | Rubrika: Miestas

Brigita Miseliūnaitė – Palangos Senosios gimnazijos mokinė, laisvalaikiu besidominti žurnalistika, Lietuvos Moksleivių Sąjungos (LMS) tarybos narė, Palangos miesto Mokyklų Savivaldos Informacinio Centro (MSIC) pirmininkė, atrodo, turėtų verstis per galvą, kad viską suspėtų, tačiau merginai laiko užtenka viskam, net ir interviu „O man ne dzin“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius