Netoli Palangos įvykusioje avarijoje nukentėjo šeši žmonės. Reidas.tv nuotr.

Netoli Palangos įvykusioje avarijoje nukentėjo šeši žmonės. Reidas.tv nuotr.

NAUJIENŲ PABIROS

2015 02 09

Avarija: sekmadienį, apie 15.15 val., Kretingos policija gavo pranešimą, kad kelyje Palanga–Darbėnai, šalia Joskaudų kaimo, įvykus avarijai yra daug sužeistų žmonių, tarp jų du 7 ir 10 metų vaikai.
Į įvykio vietą išvyko dvi medikų brigados.

Avarija įvyko susidūrus dviems automobiliams – „Volvo“ ir „Fiat Lancia Lybra“. Pastarasis, važiuodamas nuo Darbėnų Palangos link, lengvame posūkyje išvažiavo į priešingą eismo pusę ir kaktomuša rėžėsi į automobilį „Volvo V40“. Keturi žmonės iš šio automobilio išvežti į ligoninę, tarp jų vienas vaikas. Ligoninėje atsidūrė ir „Fiat Lancia Lybra“ keleivis ir vienas vaikas. Apie jų būklę kol kas žinių nėra.
Per avariją nenukentėjo tik ją sukėlęs vyriškis, kurio automobilis po susidūrimo perskrido net per pakelės griovį. Vyriškis buvo blaivus ir kaltę dėl incidento pripažino.
Sekmadienį pajūryje protarpiais snigo, keliai provėžuoti ir slidoki. Avarijos metu Kretingos rajone smarkia snigo ir pustė.

Euras: Valstybinė ne maisto produktų inspekcija prie Ūkio ministerijos sausio mėnesį atliko 369 ūkio subjektų (240 miestų savivaldybėse ir 129 rajonuose) prekių ir paslaugų dvejopų kainų nurodymo atitikties patikrinimus. Patikrinti 46 ūkio subjektai, kurie yra pasirašę geros verslo praktikos, įvedant eurą, memorandumą, t.y. 12,5 proc. visų tikrintų inspekcijos ūkio subjektų.
Gauti 22 pranešimai iš vartotojų dėl prekių ir paslaugų dvejopų kainų nurodymo atitikties pažeidimų. Atlikti 361 pirminiai ir 8 pakartotiniai patikrinimai. Patikrinimų su pažeidimais procentas pirminiuose patikrinimuose – 14,4 proc. (52 patikrinimai), pakartotiniuose pažeidimų nenustatyta. Dėl rastų pažeidimų 52 ūkio subjektams (pardavėjams, paslaugų teikėjams) paskirti įspėjimai.
Didžiųjų miestų apskrityse atlikti 187 patikrinimai, t.y. 50,7 proc. visų patikrinimų. Šiose apskrityse atliktuose patikrinimuose – 12,8 proc. patikrinimų su nustatytais pažeidimais (iš 187 atliktų patikrinimų – 24 nustatyti pažeidimai). Inspekcijos duomenimis, daugiausia pažeidimų nustatyta Klaipėdos apskrityje – iš 40 patikrinimų – 37,5 proc. patikrinimų su pažeidimais. Situacija nesikeičia, Klaipėdos apskritis lieka „pirmaujanti“ pagal nustatytus pažeidimus. Mažesnių miestų apskrityse atliktuose patikrinimuose – 15,4 proc. patikrinimų su nustatytais pažeidimais (atlikti 182 patikrinimai ir iš jų 28 nustatyti pažeidimai).

Patalpos: nuo pirmadienio Klaipėdos universitetinės ligoninės (KUL) pacientai bus operuojami naujose moderniose operacinėse patalpose. Trylikos operacinių renovacija atsiėjo, skaičiuojant senąja valiuta, 12,26 mln. litų.
Pasak ligoninės vadovo prof. Vinso Janušonio, per metus KUL atliekama per 27 tūkstančius operacijų, tačiau tikimasi, kad jau kitąmet arba 2017-aisiais bus atliekama ir po 30 tūkst. operacijų per metus. Pasak KUL Anesteziologijos ir reanimatologijos klinikos vadovės Renatos Paškevičiūtės, pokyčius ligoninėje pajus ir pacientai, mat dabar bus galima atlikti daugiau operacijų ligoniams, kurie laukia eilėse.
„Atidarytas mūsų ligoninėje didžiausias 13 operacinių blokas, kuriame atliekamos pačios sudėtingiausios planinės ir visos skubios operacijos pacientams, patyrusiems daugybines traumas, galvos traumas. Dabar turėsime daugiau operacinių ir galėsime aptarnauti daugiau ligonių, kuriems reikia operacinio gydymo“, – sakė R. Paškevičiūtė.
Ligoninės atstovai pabrėžė, jog nuo 2007-ųjų, kai buvo pradėta KUL operacinių renovacija, buvo ne tik įrengtos šiuolaikinius reikalavimus atitinkančios operacinės, bet iš dalies atnaujinta ir medicininė įranga: operaciniai stalai, narkozės, dirbtinio plaučių ventiliavimo aparatai, medicininių dujų sistema, pacientų būklės sekimo monitoriai, operaciniai šviestuvai, mikroskopai ir kt.

„Palangos tilto“, ve.lt inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite


Palangiškis teisiamas už žmogžudystę

"Palangos tilto" informacija, 2019 07 14 | Rubrika: Kriminalai

Į Vilniaus apygardos teismą ginkluoti konvojaus pareigūnai pristatė itin pavojingais laikomus suimtus nuteistuosius – keturiolika kartų teistą Darių Eriksoną ir šešiolika apkaltinamųjų nuosprendžių išgirdusį Palangoje gimusį Armandą Gontą. Už tai, kad praėjusių metų gruodžio 4 d. Lukiškių tardymo izoliatoriuje-kalėjime (TIK) pasmaugė dėl sukčiavimo dar...


Palangoje kišenes patuštins maisto ir pramogų kainos

"Palangos tilto" informacija, 2019 07 07 | Rubrika: Verslas pinigai

Susiruošę į Palangą pailsėti savaitgalį ar praleisti visas savo atostogas turėtų nusiteikti ir plačiai atverti pinigines. Pavyzdžiui, kavinėje ant jūros kranto prie pat Palangos tilto už kavą teks paploti nuo 2 – 2,5 euro. Tiek pat ir už mineralinio vandens ar limonado 0,5 l buteliuką. Burgeris atsieis 7-10 eurų. Pilstoma gira šalia fontano – nuo 1 iki 1,5 euro....Palangos literatų klubo „Takai per kopas“ narė, pedagogė Alma Viskontienė pristatė savo naująją poezijos knygą „Kukučio draugai“, skirtą mažiesiems skaitytojams.


Praėjusį šeštadienį, birželio 1 dieną, palangiškiai buvo pakviesti į iškilmingą renginį – buvo įteiktas Mero ženklas Palangos miesto merui Šarūnui Vaitkui, taip pat inauguruoti du nauji Palangos miesto garbės piliečiai. Šis vardas suteiktas Mikeliui Balčiui bei Vidmantui Griciui. Iškilmingame renginyje dalyvavo daug svečių, atvykusių...


Palanga įamžino Stasio Povilaičio atminimą

"Palangos tilto" informacija, 2019 06 02 | Rubrika: Kultūra

Palangoje gyvenusio žinomo šalies estrados grando Stasio Povilaičio atminimas šeštadienį, birželio 1 dieną, pagaliau buvo įamžintas: atidengta lentelė su dainininko autografu ant Palangos koncertų salės fasado. Savivaldybės konkursą pagerbti maestro atminimą laimėjo architektė Gerda Antanaitytė ir dalininkas-skulptorius Romas Klimavičius, kurie pasiūlė tokią idėją.


Vakar, gegužės 30 dieną, įvykusiame Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdyje socialdemokratė Svetlana Grigorian kartu su kolege socialdemokrate Renata Surblyte ir visuomeninio komiteto „Palangiškiai“ atstovu Eugenijumi Simučiu pranešė, kad veiklą Palangos miesto savivaldybės Taryboje vykdys susivieniję į opozicinę „Jungtinė Socialdemokratų ir komiteto...


Plėšikai: sekmadienį Palangoje du plėšikai per langą pateko į Žemdirbių gatvėje esantį namą, kuriame gyvena 1937 m. gimusi moteris G. R. Nepažįstami vyrai moterį mušė ir reikalavo pinigų, vėliau iš nusikaltimo vietos pabėgo. Garbaus amžiaus palangiškė po šio įvykio gydoma reanimacijos skyriuje.  


Naujienų pabiros

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 10 14 | Rubrika: Miestas

Vizitas: penktadienį Palangoje lankėsi bei su miesto vadovais susitiko Jaltos (Ukraina) meras Sergej Ilaš bei Jaltos savivaldybės administracijos specialistai. Šios viešnagės tikslas – užmegzti glaudžius bendradarbiavimo ryšius su Palanga.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius