Neišskiriamas duetas, Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius, kviečia į koncertą

2018 04 02
Neišskiriamas duetas, Česlovas Gabalis ir Jeronimas Milius, kviečia į koncertą

Neišskiriamą duetą su Č. Gabaliu sukūręs J. Milius atskleidė, kodėl jis iki šiol dėkingas scenos partneriui

Charizmatiškojo atlikėjo Jeronimo Miliaus gyvenime muzika užima ypatingai daug vietos. Dainininkas visas savo jėgas atiduoda miuziklams, spektakliams, pasirodymams su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Laisvadienius jis taip pat skiria ne poilsiui, bet koncertams. Vienas įdomesnių muzikinių projektų, kuriam aktyviai ruošiasi Jeronimas – akustinis roko baladžių koncertas, kuriame įprastą gitarų ir būgnų skambesį pakeis fortepijonas.

 Projekto „Gražiausios baladės“ idėja Jeronimui Miliui ir jo scenos partneriui Česlovui Gabaliui gimė dar prieš porą metų. Atlikėjai garsiausius roko kūrinius sugalvojo atlikti kamerinėje aplinkoje ir visiškai kitaip nei visi buvo įpratę girdėti. Balandžio 14 dieną Klaipėdos koncertų salėje visiems gerai žinomas roko balades Č. Gabalis ir J. Milius atliks akustiškai, scenoje su fortepijonu jiems talkins Feliksas Zakrevskis.

 „Feliksas Zakrevskis yra fantastiškas pianistas, drauge koncertuojame jau daugybę metų ir jis visada puikiai jaučia scenos partnerius bei puikiai interpretuoja bet kurį žanrą, tad jis padėjo įgyvendinti kitokio koncerto idėją“, - pasakojo J. Milius.

 Žinomas atlikėjas pastebi, kad kolegos Č. Gabalio išskirtinis tembras suteikia jųdviejų duetui papildomų „spalvų“, o ir įspūdingas diapazonas suteikia galimybę drauge atlikti tikrai sunkius kūrinius. Koncerte Klaipėdoje vyrai atliks geriausius Rodo Stewarto, Stingo, „Scorpions“, Bryano Adamso, „U2“, „Queen“, „Bon Jovi“, „Whitesnake“ visų laikų hitus.

 „Aš augau klausydamasis seno gero roko, mane ir dabar jis veža labiausiai. Greičiausiai todėl ir su „Soul Stealer“ grojome senojo skambesio hard-rock/heavy metal, nes man visada imponavo plataus diapazono ir stipraus vokalo savininkai, o ne stenėtojai ar šnabždėtojai į mikrofoną“, - sakė rokui meilę nuo jaunystės išpažįstantis Jeronimas.

 Beje, turbūt ne daugelis žino, kad Č. Gabalis buvo pirmasis J. Miliaus vokalo mokytojas. Būdamas verslo vadybos ir logistikos studentu Jeronimas pats susirado žinomo atlikėjo kontaktus. Nežinia, kaip viskas būtų dabar, jei Jeronimas nebūtų paskambinęs Česlovui su prašymu pamokyti jo vokalo. Vyrai netrukus susidraugavo ir tapo scenos partneriais.

 „Česlovas nuo pat pažinties pradžios sukūrė itin šiltą bendravimo atmosferą ir toks jausmas, kad beveik iškart tapome draugais. Gal dėl to, kad nebuvau visai niekam tikęs, Česlovas jau  po metų mane pastūmėjo į didesnę sceną ir pasiėmė kartu dainuoti „Bike Show” festivalyje, grupės „Pelenai“ atliktame „U2 projekte” – tai man buvo svarbi patirtis ir nemenkas impulsas stengtis atsirasti didelėje scenoje dažniau. Tiesą pasakius, net pirmajame savo miuzikle aš atsidūriau Česlovo dėka, mat jis mane rekomendavo ir supažindino su atranką vykdžiusiu prodiuseriu, o po perklausos gavau vaidmenį. Tad ir už mano mylimų miuziklų kelio pradžią jam dar kartą sakau viešą ačiū”, – kolegai dėkojo J. Milius.

 Jis pabrėžia, kad scenoje Česlovas yra absoliutus profesionalas, turintis ilgametę patirtį bei idealiai jaučiantis partnerius, tad dainuoti drauge – visada tik malonumas! „Apskritai, mūsų trio smagiai leidžia laiką tiek ant scenos, tiek kelionėse į koncertus, tad vien teigiamos emocijos reiškia, jog komanda surinkta puiki”, - džiaugėsi atlikėjas, nekantriai laukiantis susitikimo su Klaipėdos publika.

 Pastaraisiais metais uostamiestyje Jeronimas yra dažnas svečias, nes čia daug laiko praleido kurdamas vaidmenis Klaipėdos muzikiniame teatre. Artimiausiu metu pajūryje jam teks praleisti dar daugiau laiko. Bet apie tai daugiau gerbėjai išgirs artėjant vasarai.

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Kurorto muziejus kviečia į koncertą „Advento šviesoje“

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 26 | Rubrika: Kultūra

Gruodžio 1 d. (sekmadienį), 15 val. muziejuje skambės muzika džiaugsmingam laukimui. Šventiniame šių dienų šurmulyje, tarp pirkinių, dovanų ieškojimo kurorto muziejus kviečia stabtelėti ir visiems kartu pasiklausyti puikios muzikos.


Metų atlikėjo titulą „M.A.M.A.“ apdovanojimuose laimėjęs „Daddy Was A Milkman“ skelbia apie naują koncertą. Paskutinį 2019 m. sekmadienį populiarusis atlikėjas surengs išskirtinį koncertą Lietuvos pajūryje. Gruodžio 29 d. savo gerbėjus „Daddy Was A Milkman“ pakvies į Palangos koncertų salę, kur skambės ne tik gerai žinomi hitai, bet ir iki šiol...Neišskiriamą duetą su Č. Gabaliu sukūręs J. Milius atskleidė, kodėl jis iki šiol dėkingas scenos partneriui.  Charizmatiškojo atlikėjo Jeronimo Miliaus gyvenime muzika užima ypatingai daug vietos. Dainininkas visas savo jėgas atiduoda miuziklams, spektakliams, pasirodymams su Lietuvos valstybiniu simfoniniu orkestru. Jubiliejaus proga dovanojo koncertą

Rasa GEDVILAITĖ, 2017 07 20 | Rubrika: Kultūra

Trečiadienį žinomas operos solistas Eduardas Kaniava, atšventęs liepos 1-ąją savo jubiliejų, pats įteikė palangiškiams ir miesto svečiams išskirtinę dovaną –koncertą su savo mokiniais Palangos Kurhauze. Kodėl būtent Kurhauze įvyko šis koncertas, dainininkas atskleidė: būtent šioje vietoje jis jaučiąs didžiulius sentimentus, nes čia įvyko pirmasis jo...Saulėtą sekmadienį mūsų miestui nuostabų koncertą dovanojo palangiškis Maestro prof. Eduardas Kaniava (baritonas). Tai buvo antrasis ciklo „Palangiškiai – Palangai“ koncertas.Artėjant gruodžio 12-ajai, kuomet bus atidaryta ilgai laukta naujoji Palangos koncertų salė, miestelėnai vienas kitą tampo už skvernų, teiraudamiesi, ar pakliuvo tarp išrinktųjų – gavo savivaldybės pakvietimą į grandiozinį atidarymo renginį? Kai kurie „nepastebėtieji“ piktinasi, kad savivaldybininkai tik pagal jiems žinomus kriterijus sukvies rinktinę publiką į...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas