Nuo pirmadienio galima teikti prašymus Palangiškio kortelei gauti

Nuo pirmadienio galima teikti prašymus Palangiškio kortelei gauti

2018 01 11

Nuo sausio 15 d. kiekvienas kurorto gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą Palangoje, jau galės pildyti prašymus išduoti Palangiškio kortelę. Prašymai pildomi Turizmo informacijos centre (TIC), Vytauto g. 94.
Besikreipiantieji dėl Palangiškio kortelės privalo turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, ID kortelę, vairuotojo pažymėjimą, moksleivio pažymėjimą ar kt.), prie prašymo būtina prisegti kortelės mokesčio – 1 euro – mokėjimo kvitą (mokestis priimamas tik TIC kasoje). Kortelė bus išduodama ir vaikams nuo 7 metų, tačiau prašymą turi teikti vienas iš tėvų / globėjų ir pateikti moksleivio pažymėjimą.
Vardinė kortelė su turėtojo vardu ir pavarde bus pagaminta per 20 darbo dienų nuo prašymo (kartu su kortelės mokesčio kvitu) pateikimo. Ją atsiimti bus galima Palangos TIC. Kiekvienas, prašymą pateikęs palangiškis, apie kortelės pagaminimą bus informuotas asmeniškai.
Visų ilgai laukta Palangiškio kortelė suteiks miesto gyventojams ir garbės piliečiams nuolaidas įvairioms pramogoms, paslaugoms, prekėms ir kt. Jau šiandien prie nuolaidų programos prisijungė ne vienas kurorto verslininkas. Nemažai viešbučių suteiks palangiškiams nuolaidas gydomosioms, SPA procedūroms, sporto, laisvalaikio praleidimo paslaugoms. Viešint kai kuriuose prie lojalumo programos prisijungusiuose viešbučiuose, pateikus Palangiškio kortelę, bus suteikiama nuolaida ir restorano sąskaitai.
Siekiama, kad nuolaidų spektras būtų kuo platesnis, pagal kiekvieno poreikius – turėdami Palangiškio kortelę miesto gyventojai galės pigiau, tad ir dažniau lankytis ir tam tikruose kurorte organizuojamuose renginiuose. Tiesa, tai priklausys nuo renginio organizatoriaus.
Palanga – bendradarbiaujantis kurortas, tad Palangiškio kortelė suteiks nuolaidą ir kai kuriems Klaipėdoje organizuojamiems renginiams.
Pagalvota ir apie mažiausius miesto gyventojus, kurie turės galimybę kur kas pigiau naudotis aktyvaus vasaros laisvalaikio pramogomis.
Neabejojama, kad nuolaidų pasiūlymų skaičius augs ir ateityje, tad Palangiškio kortelės suteikiamų nuolaidų įvairovė vis keisis.
Kortelės suteikiamos nuolaidos bus skelbiamos Palangos miesto savivaldybės bei Palangos TIC interneto puslapiuose www.palanga.lt, www.palangatic.lt, socialiniuose tinkluose, vietinėje spaudoje bei nuolaidas suteikiančių įmonių interneto puslapiuose.

„Palangos tilto“ , Palangos m. sav. inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Vėstant orams „Sodra“ sulaukė gyventojų, kurie domisi ligos išmokomis, antplūdžio. Vis dėlto, vienintelė vieta, kur žmogui reikėtų apsilankyti susirgus – gydytojo kabinetas, o pateikti prašymą ligos išmokai gauti galima tiesiog išmaniuoju telefonu, net ir neišėjus iš namų. Tad galima ramiai sveikti.


Kodėl, anot Tarybos politinei daugumai oponuojančios Elenos Kuznecovos, savivaldybėje jau dirba net trys viešųjų ryšių specialistai? Diskusija apie tai ir kvietimas visiems palangiškiams teikti pasiūlymus dėl savivaldybės 2018-ųjų metų biudžeto buvo bene pagrindiniai vakar įvykusio Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdžio akcentai.


Nuo sausio 15 d. kiekvienas kurorto gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą Palangoje, jau galės pildyti prašymus išduoti Palangiškio kortelę. Prašymai pildomi Turizmo informacijos centre (TIC), Vytauto g. 94.


Pastarosiomis savaitėmis šalies ugdymo įstaigos atsisveikina su abiturientais – jiems įteikiami ilgai laukti ir sunkiu darbu pelnyti brandos atestatai. Tačiau kol pastarieji buvo gauti, nueitas sunkus kelias, kėlęs daug diskusijų ir nerimo. Tad galiausiai – kokie palangiškių rezultatai?


Šventosios uosto atstatymo projektui siūloma teikti prioritetą

"Palangos tilto" informacija, 2016 07 11 | Rubrika: Miestas

Šventosios valstybinio jūrų uosto atstatymo projektas yra reikšmingas ne tik Palangai, bet ir visai Lietuvai, todėl šis projektas turėtų būti prioritetinis – vienbalsiai konstatuota ketvirtadienį Palangos miesto savivaldybėje vykusiame pasitarime, inicijuotame Palangos miesto savivaldybės ir Lietuvos mokslų akademijos ekspertų darbo grupės, vadovaujamos profesoriaus...


Kodėl žiemą taip svarbu gauti vitamino D?

„Palangos tilto” informacija, 2013 02 21 | Rubrika: Sveikata

Medikai nuolat primena, koks svarbus mūsų organizmui yra vitaminas D, kurio galima gauti tinkamai maitinantis ir būnant gryname ore. Vitaminas D – tai grupė riebaluose tirpių sekosteroidų. Juos daugiausiai sudaro dvi fiziologiškai aktyvios formos: vitaminas D2, vadinamas ergokalciferoliu, ir vitaminas D3 – cholekalciferolis. Vitaminas D susidaro žmogaus odoje veikiant...


  Palangoje nėra sudėtinga gauti vadinamosios žolės. Taip kalba vietinis jaunimas. „Man mokykloje yra siūlę žolės. Sakė, kad pažįstami gali parduoti. Tačiau tokie dalykai manęs visiškai nedomina”, – pasakojo kurorte besimokanti mergina. Ji pati girdėjusi, kad žolės Palangoje galima įsigyti už 35-50 litų.


Turbūt ne vienas jaunas žmogus susimąsto: „Kaip gerai būtų gauti paskolą ir įsigyti nedidelį, tačiau savo nuosavą būstą“. Tačiau šią mintį daugelis greitai nuveja manydami, jog jų uždarbis menkas, todėl šansai gauti paskolą yra menki. Kadangi pati labai norėčiau turėti nuosavą būstą, pabandžiau pasidomėti galimybėmis gauti paskolą Palangos bankuose. Savo patirtimi norėčiau pasidalinti su...


Kokia bus pajūrio prekyba kitais metais? Kiek ir kokių bus prekybos paviljonų? Ar verslininkai galės išnuomoti dalį jiems išnuomoto ploto kitiems verslininkams? Ar koncertinės firmos, organizuojančios reginius pajūryje, galės užsiimti ir maitinimu? Į šiuos ir kitus klausimus buvo bandyta atsakyti penktadienį pirmajame viešame pliažų schemos pristatyme, kuriame dalyvavo meras Vytautas...


Miške prie Panevėžio – palangiškio lavonas

Linas JEGELEVIČIUS, 2010 07 10 | Rubrika: Kriminalai

Viename iš šalia Panevėžio miesto esančių miško masyvų,  Panevėžio apskrities policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (ONTB) pareigūnai atkasė nužudytų 26 metų amžiaus jaunuolių kūnus. Paaiškėjo, kad tai – neseniai dingusio panevėžiečio Mindaugo  Diržinausko ir palangiškio Tado Lukaičio kūnai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius