Palanga kol kas laikosi ant kojų: Palanga suvaldė situaciją: visus šįvakar atskridusius iš Londono sutiko apgyvendinti „Vyturys“

"Palangos tilto" informacija, 2020 03 24

Dar dieną Palangos meras Šarūnas Vaitkus pareiškime žiniasklaidai nuogąstavo, kad neįmanoma per kelias valandas Palangoje karantinuoti šį vakarą iš Londono į Palangą parskrisiančius keleivius, tačiau, kaip meras Šarūnas Vaitkus informavo antradienio vakare „Palangos tiltą“, vienintelį kurorto laikraštį, situaciją pavyko išspręsti: keleivius priėmė poilsio namai „Vyturys“.

Šįvakar iš Londono į Palangą atskrido 95 keleiviai, iš ryto skrydžiui buvo užsiregistravę 165. Delf.lt žurnalistai turėjo galimybę fotografuoti tik iš tolo – policija juos besiartinančius prie jų vijo šalin.

Į poilsio namus juos nuvežė Palangos "Vlasava" autobusai.

Tokiu būdu Palanga, kaip ir kitos šalies savivaldybės, įgyvendina Sveikatos apsaugos ministro Valstybės lygio ekstremaliosios situacijos valstybės operacijų vadovo Aurelijaus Verygos sprendimą dėl asmenų izoliavimo savivaldybių administracijų numatytose patalpose.

Pagal jį, savivaldybės, kurių teritorijose yra tarptautiniai sienų kirtimo punktai (oro ar jūrų uostai) – taigi ir Palanga - yra įpareigos pasirūpinti ne tik savo savivaldybės gyventojais, bet ir užtikrinti asmenų, grįžusių iš užsienio (nepriklausomai, kurioje savivaldybėje jie yra registruoti), pervežimą, maitinimą ir saugumą laikinojo karantino vietose.

Dieną Š.Vaitkus kreipėsi į sveikatos apsaugos ministrą prašydamas atidėti vakar vėlų pakarą pasirašytą sprendimą ir duoti Savivaldybei bent keletą dienų pasirengti.
19 val val. meras Š.Vaitkus „Palangos tiltui“ teigė, jog situaciją pavyko suvaldyti.
„Labai gerai, kad skristi atvyko 95 asmenys, o ne 165 keleiviai, kurie buvo pateikę išankstinę registraciją“ – sakė Š. Vaitkus.
Anot jo, jau artimiausiu metu keleivius pasiims savivaldybių, kuriose jie yra registruoti, autobusai.

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Dar dieną Palangos meras Šarūnas Vaitkus pareiškime žiniasklaidai nuogąstavo, kad neįmanoma per kelias valandas Palangoje karantinuoti šį vakarą iš Londono į Palangą parskrisiančius keleivius, tačiau, kaip meras Šarūnas Vaitkus informavo vakare „Palangos tiltą“, vienintelį kurorto laikraštį, situaciją pavyko išspręsti: keleivius...


Po dienraščio "Klaipėda" publikacijos "Dėl sklypo Palangoje – mūšis" (2020 02 11) Nacionalinė žemės tarnyba jau švelnina situaciją dėl ketinimo nutraukti žemės nuomos sutartį su įmone "Klaipėdos viešbutis".


Prezidentas Gitanas Nausėda Naujuosius metus su žmona pasitiko Palangoje. Su šalies vadovu ir jo žmona didžiausiame šalies kurorte Naujųjų metų naktį bendravo Palangos meras Šarūnas Vaitkus su šeima.


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Palangos kaip miesto politiką vykdo miesto Taryba ir jos pirmininkas, miesto meras, tačiau, vaizdžiai tariant, darbščiosios bitutės yra savivaldybės administracijos darbuotojai, kurie politikų sprendimus įgyvendina praktiškai. Joms jau septintus metus vadovauja Akvilė Kilijonienė, savivaldybės administracijos direktorė. Ji davė išskirtinį interviu „Palangos...


Įspūdingas šventinis fejerverkas, skambant muzikai ir ošiant jūrai – tokį reginį savo gyventojams ir svečiams pasiūlė Naujuosius pasitinkanti Palanga. Palangiškiai ir kurorto svečiai tradiciškai paskutines besibaigiančių metų minutes skaičiavo Jūratės ir Kastyčio skvere bei paplūdimyje – gruodžio 31-osios vidurnaktį nuo jūros tilto dangų...


Tešlagalvių juokai policiją sukėlė ne ant kojų, bet ant ausų

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2014 01 09 | Rubrika: Savaitės komentaras

Šią savaitę Palangą sudrebino seniai begirdėtas įvykis – kažkokie apsvaigę pašlemėkai iš Vilniaus paskambino Bendrojo pagalbos centro telefonu ir pranešė, kad kurorte esą yra užminuoti du visuomeninės paskirties pastatai.


Permainingi rugsėjo orai, kaip ir kasmet, didina sergančių peršalimo ligomis skaičių. Tiesa, iki epidemijos dar toli, tačiau jei į gydytojus kreiptųsi visi šiuo metu sergantys žmonės, dar nežinia, kokius skaičius pamatytume. Medikams bene didžiausią nerimą kelia žmonių įprotis į darbą eiti sergantiems, vesti sergančius vaikus į darželį.


Kultūros paveldas – šventi žodžiai, į kuriuos yra „velkami“ visi savivaldybės Tarybos sprendimai, pagal kuriuos yra kuriama kurorto plėtros strategija. Ir ne paslaptis, kad kultūros paveldo prievaizdai Palangoje yra dažniau keiksnojami negu kiti: Kultūros paveldo departamentas (KPD) nubraukė ne vieną kurorto plėtotojų ir kurorto valdžios grandiozinį planą. Dabartinė...


Į Palangos paplūdimius už milijonus litų smėlis gabenamas iš jūros, o kitoje pakrantės vietoje iš pliažo kasamas smėlis vežamas į privačius sklypus. Skandalas? Ne. UAB „Plungės lagūna“, pernai laimėjusi Palangos savivaldybės konkursą valyti Rąžės, Ošupio ir Žiogupio upelius, tą ir daro, o gruntinį smėlį pagal techninį projektą turėjo nuvežti ūkininkui į...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas