Palanga rengiasi vasarai – intensyviai tvarkomi paplūdimai

2016 05 05
Palanga rengiasi vasarai – intensyviai tvarkomi paplūdimai

Palanga intensyviai rengiasi artėjančiai vasarai – kurorto komunalininkai kasdien triūsia paplūdimiuose, kad jūra pasimėgauti nusprendę palangiškiai ir kurorto svečiai čia, kaip ir kasmet, jaustųsi jaukiai bei patogiai.
„Šiuo metu intensyviausi darbai vyksta jūros tilto prieigose ir kopose, kitose paplūdimio vietose pasirengimo vasarai darbai jau baigti. Atliekos iš pajūrio išvežamos du kartus per savaitę, tačiau šylant orams šie darbai intensyvės“, – sakė UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus.
Vizitinė Palangos kortelė neabejotinai yra jūros tiltas, kasdien net ir žiemą viliojantis pramogautojus. Tad artėjant šiltajam metų sezonui tilto ir jo prieigų priežiūrai skiriamas išskirtinis dėmesys. Šiuo metu „Palangos komunalinio ūkio“ darbuotojai tilto prieigose kloja naują dangą, taip pat bus pakeista 150 kvadratinių metrų medinių trinkelių, jungiančių medinį taką link jūros tilto bei Jūratės ir Kastyčio skverą.
Kartu su šiais darbais, miesto tvarkytojai vytelių pynimais stiprina ir kopas – tai kasmečiai darbai, būtini, norint išlaikyti gerą kopų būklę, ypač tose vietose, kur sulaukiama didelio poilsiautojų skaičiaus.
Netrukus prie tilto bus įrengti po žiemos atnaujinti, perdažyti suolai, į paplūdimius vežamas reikiamas inventorius – suolai bei šiukšlių dėžės. Šią savaitę pajūryje atsirado ir pirmosios persirengimo kabinos. „Iš viso Palangos paplūdimyje jų bus įrengta 80, Šventojoje – 36. Pajūryje poilsiautojų patogumui bus pastatyta beveik 250 suolų, paplūdimiuose, jų prieigose ir kopose – maždaug 600 atliekų konteinerių“, – vardijo „Palangos komunalinio ūkio“ direktorius.
Rengtis artėjančiai vasarai miesto tvarkytojai pradėjo dar kovą. Jau ankstyvą pavasarį imtasi valyti, kur reikia – atnaujinti ar pakloti naujus medinius pajūrio takus.
Jau du kartus buvo išpurentas ir paplūdimių smėlis, ir šie darbai, pasak „Palangos komunalinio ūkio“ direktoriaus, bus atliekami dar ne kartą. „Visus pasirengimo vasarai darbus paplūdimyje baigsime iki Kurorto šventės – gegužės 20 dienos“, – sakė K. Skierus.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Palangos girininkijoje bus tvarkomi rekreacinės paskirties miškai

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 09 | Rubrika: Miestas

Spalio mėnesį VĮ Valstybinių miškų urėdijos Kretingos regioninio padalinio Palangos girininkija pradeda miško tvarkymo darbus miške prie Ošupio tako. Tvarkant 3,9 ha miško plotą bus išrenkami sausuoliai, krūmai, iškirsti netinkamai augantys medžiai, trukdantys geriausiai išsivysčiusiems medžiams.


Kurorte intensyviai vyksta miesto tvarkymo darba  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 09 23 | Rubrika: Miestas

Kurorte intensyviai vyksta miesto tvarkymo darbai – remontuojami kurorto šaligatviai bei gatvės. Teigiamus pokyčius vairuotojai ir pėstieji pajus dar šiais metais, tačiau kol kas teks susitaikyti su kai kuriais laikinais eismo apribojimais, pavyzdžiui, savaitę dėl remonto darbų laikinai uždaryta Kalgraužių gatvės atkarpa nuo Liepojos pl. iki „Darbos“ sodų, su...


Pasibaigus aktyviajam kurortiniam sezonui Palangos komunalininkų darbymetis tęsiasi – miesto tvarkytojai intensyviai darbuojasi daugiabučių gyvenamųjų namų kiemuose. Darbo netrūksta ir paplūdimiuose, kitose miesto viešosiose erdvėse.  


Palanga intensyviai rengiasi artėjančiai vasarai – kurorto komunalininkai kasdien triūsia paplūdimiuose, kad jūra pasimėgauti nusprendę palangiškiai ir kurorto svečiai čia, kaip ir kasmet, jaustųsi jaukiai bei patogiai.


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus kartu su Klaipėdos meru Vytautu Grubliausku bei Neringos vadovu Dariumi Jasaičiu antradienį dalyvavo tiesioginėje LRT radijo laidoje, kurios metu diskutavo apie prasidedantį kurortinį sezoną bei visų trijų pajūrio miestų pasirengimą vasarai.


Į Lietuvos kultūros sostinės 2013 – Palangos – kultūrinį gyvenimą originaliai įsiliejęs kurorto jaunimas, „Palangos stalo“ šventės metu palangiškiams ir svečiams pristatęs jaunųjų miesto bendruomenės narių pajėgomis išleistą laikraštį „Aš esu kultūra“, ties tuo nesustojo. Susibūręs į neformalią grupę „Aš esu...


Palanga rengiasi jubiliejinei Stintų šventei  2

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 02 07 | Rubrika: Miestas

Lietuvos kultūros sostinė Palanga intensyviai rengiasi kitą savaitę, vasario 16 d. vyksiančiai žvejiškai šventei „Palangos stinta“. Organizatoriai žada – jau dešimtą kartą į didžiausią šalies kurortą pramogautojus sukviesiantis renginys šiais metais bus išskirtinis, tad nekeista, jog dalyje kurorto viešbučių laisvų nakvynės...


Palangos komunalininkai jau rengiasi artėjančiai vasarai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 02 | Rubrika: Miestas

Palangos komunalininkai intensyviai rengiasi artėjančiam vasaros sezonui, tad kurorte verda miesto tvarkymo darbai. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, daugelis jų miestiečiams kol kas nematomi, tačiau vos atšilus orams šie darbai taps pastebimi.


Palangos apgyvendinimo įstaigos, tik dabar pradedančios tuštėti po praūžusio renginiais gausaus Kalėdų ir Naujųjų metų laikotarpio, intensyviai rengiasi naujam svečių antplūdžiui. Jau dabar aišku, kad daugybė pramogautojų ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kaimyninių valstybių – Latvijos, Rusijos, Švedijos, Vokietijos bei Baltarusijos – vasario 13...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas