PALANGIŠKIAI ĮVEIKĖ PRAĖJUSIO SEZONO NKL PIRMENYBIŲ ČEMPIONUS

Palangos tiltas, 2015-12-28
1162

Valanda vėliau prasidėjusios rungtynės Klaipėdoje atnešė pergalę „Palangos“ klubui, Virginijaus Sirvydžio vadovaujama komanda 78:68 įveikė praėjusio sezono NKL čempionus Klaipėdos „Nafta-Uni-Akvaservis“ krepšininkus.
Pirmuosius devynis „Palangos“ taškus pelnė abu klubo legionieriai, o po pirmojo ketvirčio komandas skyrė aštuonių taškų barjeras (13:21). D.Matutis pataikė tolimą metimą, R.Simsas tuo pačiu pridėjo du taškus iš po krepšio, taip sukurdami sėkmingą atkarpą 7:2 (20:23). 16-ąją minutę po P.Šakinio tritaškio rezultatas tapo lygos (29:29), o ketvirčio pabaigoje, po to paties P.Šakinio taiklių baudų palangiškiai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami minimalią persvarą (33:32). Iš rūbinės grįžę palangiškiai po ilgosios pertraukos demonstravo gražesnį bei sėkmingesnį žaidimą, M.Juciko vedama „Palanga“ trečiojo ketvirčio pabaigoje įgijo dviženklį pranašumą (57:46). V.Sirvydžio auklėtiniai ir toliau laikė rungtynių kontrolę, 36-ąją minutę skirtumas tarp komandų siekė 15 taškų (64:49). Klaipėdiečiai dar bandė kabintis, bet pergalę dviženkliu pranašumu pavyko iškovoti palangiškiams – 78:68. Rungtynėms registruotas jau buvo A.Urbonas, tačiau aikštėje trenerio sprendimu nepasirodė.
„Palanga“: M.Jucikas 20 (10 atk.kam), R.Simsas 17 (5 rez.perd), P.Šakinis 13, K.White 10, D.Matutis 7, M.Reminas 5, D.Anužis 4.

„Nafta-Uni-Akvaservis“:V.Chodosovskis 16, R.Nacius 13 (9 atk.kam), A.Einikis 7, M.Stašys ir R.Biliartas po 6.

Didžiausią sezono pergalę iškovojęs Palangos „Olimpas“ atsidūrė per žingsnį nuo „7bet-NKL“ finalo.

Spalio 8 dieną Garliavoje vyko pirmos šio sezono karatė kyokushin varžybos – penktasis „Let‘s Join the Fight Together“ paramos turnyras, skirtas prisidėti prie vaikų, sergančių onkologinėmis ligomis kasdienės kovos.

STINTŲ ORDINAS bei Palangos viešbučių ir restoranų asociacija kviečia visus į stintų valgymo sezono atidarymą "PALANGOS STINTA 2021"

Lietuvos dailės muziejus gegužės 4-5 d. kviečiaį Klasikos sezono pradžios renginius Palangos gintaro muziejuje (Vytauto g. 17, Palanga).

Palangos mieste rengiamos didžiosios šventės padeda kurortui „neužgesti“ ne sezono metu ir palaikyti vasaros sezono šurmulį. Taip pat ir šį savaitgalį vykusi šventė „Palangos stalas 2010“ pritraukė daug žmonių, kurie „suko galvas“, kaip pasistatyti automobilį, kaip nepatekti į didelę spūstį. Toks žmonių antplūdis naudingas ne tik smulkiesiems verslininkams, bet ir miesto savivaldybei. „Mes...

Paplūdimio futbolo sezono atidarymo taurė iškeliavo į Vilnių

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 08 | Rubrika: Miestas

Savaitgalį Palangoje pirmą kartą šiemet virė aistros paplūdimio futbolo aikštelėse. Tradicinį 2010 metų sezono atidarymo turnyrą laimėjo Vilniaus „Rings“ futbolininkai.