Palangiškių startas Lietuvos jaunių karate čempionate

Palangos tiltas, 2015-03-19
2373

Akvilė Laučytė antra iš dešnės

Vilniuje vykęs Lietuvos jaunių 16-18m. kyokushin karate čempionatas, kuriame garbingai kovojo karate Kretingos kyokushin karate mokyklos „Shodan“ kovotojai. Palangą atstovavo Jūratė Milašiūtė, Adelė Arcimavičiūtė, Akvilė Laučytė, Edgaras Jokubauskas.
Geriausiai kovoti sekėsi Akvilei Laučytei, kuri ketvirtfinalio kovoje įveikė varžovę iš Panevėžio, bet kovoje dėl patekimo į finalą nusileido komandos draugei iš Klaipėdos ir liko trečia. Taipogi trečią vietą iškovojo Adelė Arcimavičiūtė, o Edgaras Jokubauskas pirmoje kovoje įtikinamai įveikęs varžovą iš Kauno ketvirtfinalyje po pratęsimo turėjo pripažinti vilniečiui pranašumą. Garbingai kovojo ir Jūratė Milašiūtė deja jau pirmoje kovoje burtai suvedė su būsima varžybų nugalėtoja praitų metų Europos čempionato bronzos laimėtoja varžove iš Vilniaus.

Lukas Kubilius
„Shodan“ vadovas

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos Kiokušin Karate jaunių čempionatas, kuriame startavo 103 pajėgiausi Lietuvos jauniai, o antrąją dieną – 73 suaugusieji sportininkai iš 23-jų Lietuvos karate klubų.

Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos Kiokušin Karate jaunių čempionatas, kuriame startavo 103 pajėgiausi Lietuvos jauniai iš 23-jų Lietuvos karate klubų.

Sausio 20-ąją Kaune vyko Lietuvos Kyokushin Karatė Federacijos (LKKF) organizuojamas kvalifikacijos kėlimo egzaminas, kuriame dalyvavo ir Palangos Shodan karate mokyklos auklėtiniai.

Balandžio 16 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate jaunučių (U16), jaunių (U18) ir jaunių (U20) čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos karate klubų.

Savaitgalį Anykščiuose įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2004–2006 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“

Savaitgalį Panevėžyje įvykusiame Lietuvos vaikų, gimusių 2003–2005 m., čempionate, puikiai varžėsi Palangos karatė kiokušin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 5 medalius – 3 aukso ir 2 bronzos medalius. Čempionais savo amžiaus grupėse tapo Gustas Petrošius, Vaiva Šalkauskytė ir Motiejus Pauliukevičius.

Šį savaitgalį Lucerne, Šveicarijoje, vyks Europos jaunių ir suaugusiųjų čempionatas, kuriame varžysis ir karate kyokushin mokyklos „Shodan“ auklėtiniai. Vasario mėnesį vykusiame Lietuvos čempionate vietas nacionalinėje rinktinėje iškovojo palangiškės Beatričė Bugenytė (sv. kat. – 55 kg), Aušrinė Mažulytė (sv. kat. – 65 kg) ir Erika...

Istorinės palangiškių pergalės Europos čempionate

"Palangos tilto" informacija, 2011 12 16 | Rubrika: Sportas

Prieš savaitę Vroclave (Lenkijoje) vyko Europos jaunučių čempionatas, kuriame startavo apie 200 dalyvių iš 14 Europos valstybių. Itin sėkmingai šiame čempionate pasirodė karate mokyklos „Shodan“ auklėtiniai, kurie iškovojo net 3 sidabro ir 3 bronzos apdovanojimus – iš jų net 3 atiteko palangiškėms.

Palangos šokėjai pasaulio jaunių čempionate – šešti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 12 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį palangiškiai šokėjai Goda Zajauskaitė ir Sergejus Skripčenko, treniruojami Pauliaus ir Daivos Sangavičių, dalyvavo Pasaulio jaunių (iki 16 metų) dešimties sportinių šokių čempionate. Moldovos sostinėje vykęs čempionatas atskleidė puikų palangiškių pasirengimą, o jų pastangos nebuvo bevaisės – jie pateko į finalą ir užėmė šeštąją vietą.