Palangoje – tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2009“

„Palangos tilto“ informacija, 2009 06 20

Visą savaitę Palangos viešbutyje „Žilvinas“ vyko šeštasis tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2009“, kuriame dalyvavo 209 šachmatininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.


Didžiausiame Lietuvos šachmatininkų festivalyje rungtyniavo šachmatininkai nuo 5 iki 75 metų amžiaus. Taip pat savo meistriškumą demonstravo ir du tarptautiniai didmeistriai – Viktorija Čmilytė ir Vidmantas Mališauskas.

„Tai vienas didžiausių turnyrų Baltijos šalyse. Ir pagal dalyvių skaičių, ir pagal meistriškumo lygį. Jame rungtyniavo daug vaikų, kurie atvyko kartu su tėvais. Todėl žmonių skaičius smarkiai padidėjo. Be to, norinčių dalyvauti „Žaibo turnyruose susirinkdavo po 50-70 šachmatininkų“, - „Palangos tiltui“ teigė vienas iš festivalio organizatorių, klubo „Juoda-balta“ vadovas Jonas Sidabras.

Šachmatininkų festivalyje „Baltijos taurė 2009“ buvo žaidžiama aštuoniuose turnyruose – vaikų iki 10 metų, jaunučių iki 15 metų, FIDE reitingo, FIDE meistrų turnyruose ir kiekvieną vakarą vykusiuose „Žaibo“ turnyruose.

Jūsų komentaras:

CAPTCHAGeraldine 2012-10-19 09:43 (mblaszkowiak@wp.pl / IP: 123.139.155.104)
kestukai, aš labiau sakau apie save, kad aš sutnarpu, jog reikia nusimesti, kad negalima žaisti, galiu apie tai papasakoti, pakalbėti, pasamprotauti, bet kai ateina laikas priimti sprendimą, pasidaro taip sunku, kad pradedi mąstyti, ką gali turėti varžovas, ar jis tikrai stipresnis ir t.t. Todėl ne visada pavyksta priimti teisingą sprendimą, bet tiesiog reikia eiti tolyn ir stengtis tobulinti savo žaidimą

Taip pat skaitykite


Šiandien prie Palangos kurhauzo bus atidarytas antrasis Tarptautinis pučiamųjų muzikos festivalis „AmberWind“. Pirmajame festivalio koncerte pasirodys Lietuvos muzikos ir teatro akademijos brass ansamblis bei svečiai iš Vengrijos – „InMediasBrass“.


Palangos sporto centro krepšininkės sausio 6 dieną dalyvavo tradiciniame turnyre Šiauliuose „Saulės taurė 2018“. Atkaklioje kovoje įveikusios varžoves iš Panevėžio ir Ukmergės, kurorto sportininkės dėl pirmos vietos žaidė su šeimininkėmis. Mergaitės labai stengėsi, tačiau nepataikė kelis metimus, ir penkiais taškais pralaimėjo. Visos žaidėjos...


Palangoje – pirmasis tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis

"Palangos tilto" informacija, 2014 06 27 | Rubrika: Miestas

Pirmą kartą Lietuvos istorijoje rytoj Palangoje prasidės Tarptautinis smėlio skulptūrų festivalis. Menininkai iš Danijos, Vengrijos, Lenkijos, Latvijos bei Lietuvos sukurs milžiniškas, daugiau nei 4 metrų aukščio skulptūras po atviru dangumi, kurias apžiūrėti bus galima iki rugsėjo pradžios. Smėlio skulptūrų parkas įsikurs J. Basanavičiaus gatvės gale esančiame skvere...


Rugpjūčio 7-11 dienomis Palangoje vyks jau devintąjį kartą rengiamas tarptautinis festivalis „Palangos vasara“. Per aštuonerius metus festivalyje dalyvavo atlikėjai iš Japonijos, Australijos, Kinijos, Vokietijos, Prancūzijos, Austrijos, Lenkijos, Rusijos ir daugelio kt. šalių. Festivalyje dalyvavo iškilūs šalies ir užsienio menininkai –...


Trečiadienį Palangoje prasidės tradicinis, jau devintasis tarptautinis festivalis „Palangos vasara“, dovanosiantis nepamirštamas akimirkas tiek teatro meno, tiek klasikinės muzikos gerbėjams. Festivalis vyks rugpjūčio 7-11 dienomis.


Praėjusį savaitgalį Palangoje prasidėjo tradicinis tarptautinis veteranų teniso turnyras „Palanga Open 2010“. Iš įvairių šalių atvykę tenisininkai uoliai įrodinėja savo jėgas ir jau ruošiasi finalinėms rungtynėms. Vakar vyko stipriausiųjų pusfinaliai.


Visą savaitę Palangos viešbutyje „Žilvinas“ vyko šeštasis tarptautinis šachmatų festivalis „Baltijos taurė 2009“, kuriame dalyvavo 209 šachmatininkai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos ir Rusijos.


„Palangos stinta 2009“ programa

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 01 31 | Rubrika: Kultūra

PALANGOS STINTA 2009 vasario 15 d.   ŠVENTĖS ŽVEJIŠKI MONAI


„PALANGOS STINTA 2009“

Palangos m. savivaldybės informacija, 2009 01 28 | Rubrika: Kultūra

Palanga vasario 15 dieną šeštą kartą organizuoja tradicinę šventę "Palangos Stinta 2009". Jos metu miesto svečiai galės susipažinti su pajūrio krašto žvejiškomis tradicijomis, istorija bei kulinariniu paveldu.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas