Palangoje iš kavinės pavogti arbatpinigiai

***, 2020 01 01

Palangos policininkai aiškinasi, kas iš baro pavogė indą su arbatpinigiais, skelbia www.15min.lt Pirmadienio vakarą, apie 21 val. 50 min. kavinėje, J.Basanavičiaus gatvėje, pasigesta ant baro stovėjusio indo su arbatpinigiais. Teigiama, kad inde iš viso galėjo būti apie 260 eurų. Pradėtas vagystės tyrimas. Klaipėdos policijos pareigūnai pradėjo tyrimą dėl kito incidento prie baro. Pirmadienio naktį Jūreivių gatvėje nukentėjo 26-erių vyras. Trys nepažįstamieji jį sumušė ir atėmė telefoną „Xiaomi“. Nuostolis – 500 eurų. Pradėtas plėšimo tyrimas.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangos policininkai aiškinasi, kas iš baro pavogė indą su arbatpinigiais,


Palangoje, J. Basanavičiaus gatvėje, antradienio naktį vyras išdaužė kavinės langą ir pasipriešino policijos pareigūnams. Kaip pranešė Klaipėdos policija, 1994 metais gimęs vaikinas konfliktavo su kavinės darbuotojomis ir metė alaus bokalą į langą, po to pasišalino iš įvykio vietos. Sulaikymo metu pažeidėjas pasipriešino policininkams ir...


Lapkritis – pats niūriausias mėnuo, kuomet visa Palanga tarsi užmiega giliu miegu, ruošdama jėgas netrukus prasidėsiančiam šventiniam šurmuliui. Tą patvirtino ir kalbinti palangiškiai, įprastai lapkritį uždarantys savo kavines ir restoranus. Tuomet jiems atsiranda proga kai ką reikalingo pasiremontuoti, o ir vasarą plušėjusiems darbuotojams suteikti...


Tradicinis „Palangos tilto“ kavarytis šią savaitę kaip niekada atitiko savo pavadinimą, nes buvo kalbama būtent apie... kavą. Tiksliau kalbant, kad jos puodeliu nemokamai galėtų pasivaišinti neįgalintis jos kavinėje nusipirkti miesto senjoras ar bet kuris kitas miestelėnas, gyvenantis su susiveržtu diržu. Ar gali miesto kavinės parodyti, kad jos yra socialiai...


Parduotuvių lentynos, skirtos šią savaitę prasidėsiančiam Europos krepšinio čempionatui, lūžta nuo suvenyrų, bet dauguma kurorto viešbučių bei restoranų krepšinio atributikos didžiausiam metų sporto renginiui šalia Palangos durų, regis, neįsigijo.


Ieškote darbo Palangoje vasaros pabaigoje? Jus dar mielai priims padavėjos, pagalbinės virtuvės darbuotojos ar administratorės pareigoms, tačiau tik iki spalio mėnesio. Tiesa, didelio atlyginimo jau nesitikėkite.


Vasaros sezono metu vidaus kavinės tampa nebeįdomios kurorto svečiams, visus traukia gaivus oras ir pietavimas lauko kavinėse. „Tokiai karštai vasarai, kaip praėjusiais metais, vidaus kavinės praktiškai neegzistavo, galiu pasakyti, kad kažkur 95 procentai kavinės pelno sudaro lauko kavinės pinigai“,- pasakojo „Baras 21“ savininkas Audronius Macius.


Palangos kavinės vilioja krepšinio sirgalius

Ugnė RAUDYTĖ, 2010 09 01 | Rubrika: Miestas

Vyrų krepšinio pasaulio čempionatas Turkijoje Palangos verslininkams padeda pratęsti sezoną ir ...  pinigų byrėjimą į kasą. Nemažai Palangos kavinių bei barų, vykstant čempionatui, skelbia akcijas maistui ar gėrimams. Tikslas akcijų aiškus: pritraukti kuo daugiau krepšinio žiūrovų.


Dviračio pavogti nepavyko

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 06 06 | Rubrika: Kriminalai

Visą Lietuvą užliejusi dviračių vagysčių banga ritasi ir per Palangą. Kurortiniame mieste dviratis – puiki transporto priemonė, itin mylima poilsiautojų pramoga. Dviračių takai, besidriekiantys gražiu kraštovaizdžiu, plati nuomojamų dviračių pasiūla – ši transporto priemonė Palangoje iš tiesų populiari.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas