Palangoje pasiekti jėgos dvikovės rekordai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 13

Sekmadienį Palangos sporto centre vyko tradicinis Lietuvos jėgos dvikovės čempionatas Palangos taurei laimėti. Tai jau 16-osios Lietuvos jėgos dvikovės taurės pirmenybės, kuriose trečiąją vietą iškovojo ir puikių rezultatų pademonstravo palangiškiai. Varžybose dalyvavo 107 sportininkai iš 19 Lietuvos miestų ir rajonų, pagerinusių net kelis šalies rekordus bei savo veržlumu įkvėpusių visus jėgos dvikovių gerbėjus.

 

Įvairaus amžiaus ir pasiekimų dalyviai į Palangą atvyko su vieninteliu tikslu – nugalėti ne tik kitus, bet ir save. Visi varžovai, netgi vienas dalyvis su negalia, stebino savo puikiu pasirengimu. Jauniausiajam dalyviui buvo 14 metų, o vyriausiam – 65-eri.

Pirmą vietą užleidę klaipėdiečiams, o antrąją – jonaviečiams, palangiškiai neliko nepastebėti ir garbingai pasiekė trečiąją prizinę vietą. Palangai atstovavo 14 dalyvių, sporto klubo „Atletas“ narių, treniruojamų varžybose teisėjavusio bei pasaulio čempiono titulą pelniusio Vytauto Juknevičiaus. Pirmąja vieta džiaugėsi, varžęsis vaikinų kategorijoje iki 70 kg, Tadas Ektis, dvikovėje surinkęs 220 kg, o nors ir penktąją vietą užėmęs, tačiau pasiekęs Lietuvos rekordą, spaudimo veiksme surinkęs 180 kg, maloniai nustebino Andrius Pževalskis. Ketvirtąja pasiekta vieta džiaugėsi Arvydas Vygontas. Varžybose dalyvavo ir jaunimui pavyzdį rodė 65-erių metų palangiškis Viktoras Razgaila, virš 60 metų kategorijoje užėmęs pirmąją vietą. Jis nuo krūtinės atkėlė 120 kg, o pritūpė su 130 kg sveriančia štanga. Palangiškis Sigitas Užemeckas, varžęsis virš 40 metų kategorijoje, užėmė trečiąją vietą.

Daug įspūdžių visiems paliko Lietuvos galiūno V.Blekaičio, sveriančio 150kg, pasirodymas. Jis gulomis spaudė 220 kg, o pritūpė su 370 kg štanga, iš viso surinkęs 590 kg pagerino sau priklausantį rekordą. Daugelį labai nustebino vilniečio Tomo Mačionio, sveriančio 124 kg, pasiekti rezultatai. Jis gulomis spaudė 235 kg ir šioje rungtyje įveikė V.Blekaitį, tačiau susumavus rezultatus Lietuvos galiūnas savo pozicijos neužleido. Trečiąją vietą, šioje kategorijoje – virš 105 kg – užėmė palangiškis Tomas Serapinas, surinkęs 455 kg.

Dalyvių gausa ir puikiais rezultatais pasižymėjusios varžybos paliko neišdildomų įspūdžių, kuriais dar ilgai dalinsis tiek varžovai, tiek juos stebėję žiūrovai.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Šių metų kovo 9-12 dienomis Olandijos mieste Dalfsene įvyko 27-asis atviras Olandijos SAMBO čempionatas. Jau antrus metus iš eilės į šį prestižinį sambo renginį vykstantį Olandijoje išvyksta ir Palangos sambo akademijos sportininkai.


Savaitgalį Kėdainiuose vyko Lietuvos karatė kiokušin federacijos didžiausias metų renginys – Lietuvos moksleivių taurės finalinės varžybos, į kurias susirinko daugiau nei 700 dalyvių iš 43 Lietuvos klubų. Varžybose dalyvavo moksleiviai nuo 10 iki 18 metų, kurie kovojo ne tik asmeninėje įskaitoje, bet ir komandinėje.


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Liepos 2-3 dienomis Palangos stadione vyko tradicinis vaikų futbolo 9x9  turnyras kepyklos „Kimba“ taurei laimėti. Šiemet turnyras buvo jubiliejinis, surengtas jau dvidešimtą kartą.


Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 08 | Rubrika: Sportas

Šių metų liepos 13 – 20 dienomis Palangoje startuoja 23 – asis tarptautinis, III kategorijos, ITF serijos senjorų lauko teniso turnyras „Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti“.


Gimęs bei augęs  Palangoje, nuo pat vienuolikos metų propaguojantis aktyvų gyvenimo būdą  sportuojant, „Gintarinė Palanga 2011“ jėgos dvikovės  iki 80 kilogramų 2 vietos laimėtojas, laisvalaikiu žaidžiantis futbolą, Senosios gimnazijos dešimtokas Edvinas Simė.


Praėjusį savaitgalį, spalio 15-16 dienomis Palangos miesto V.Jurgučio pagrindinės mokyklos ir Senosios gimnazijos sporto salėse vyko buvusio sporto mokyklos tinklinio trenerio Eduardo Švanio atminimo taurės varžybos. Šiame turnyre dalyvavo 10 komandų, viso net 114 dalyvių, pademonstravusių puikų pasiruošimą, uždegantį norą siekti pergalės, taip suteikdami malonių akimirkų ir...


Liepos 12-ąją Palangos centriniame stadione gausus būrys sportininkų iš visos Lietuvos susitiko Lietuvos mokinių lengvosios atletikos taurės varžybose. Jose savo jėgas išbandyti panoro net 26 miestų ir rajonų komandos. Palangiškių komandai atstovavo 5 sportininkai.


Palangoje pasiekti jėgos dvikovės rekordai

„Palangos tilto“ informacija, 2009 12 13 | Rubrika: Miestas

Sekmadienį Palangos sporto centre vyko tradicinis Lietuvos jėgos dvikovės čempionatas Palangos taurei laimėti. Tai jau 16-osios Lietuvos jėgos dvikovės taurės pirmenybės, kuriose trečiąją vietą iškovojo ir puikių rezultatų pademonstravo palangiškiai. Varžybose dalyvavo 107 sportininkai iš 19 Lietuvos miestų ir rajonų, pagerinusių net kelis šalies rekordus bei savo veržlumu įkvėpusių visus...


Palangos „Naglio“ komandoje – naujos jėgos

Rasa GEDVILAITĖ, 2009 09 19 | Rubrika: Miestas

Ketvirtadienį sporto mokykloje prasidėjo pasirengimas artėjančiam krepšinio sezonui. Draugiškose rungtynėse susikovė Palangos „Naglis“ ir Klaipėdos „Neptūnas“. Puikų pasirengimą pademonstravęs „Naglis“ nugalėjo klaipėdiškių komandą žymia taškų persvara.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius