Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr.

Palangoje sulaikyti plėšikai iš Latvijos

2015 02 02

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos bei Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai sulaikė asmenis, įvykdžiusius apiplėšimą Latvijos Respublikoje.
Sausio 30 d. iš Latvijos Respublikos Kuržemės regiono valdybos kriminalinės policijos gautas pranešimas, kad Latvijoje, Liepojos mieste, apie 17 val. įvykdytas lombardo apiplėšimas, kurio metu buvo sužalota lombardo darbuotoja bei pagrobti juvelyriniai dirbiniai.
Latvijos pareigūnai informavo, kad šiuo nusikaltimu įtariami Latvijos piliečiai V. L., gimęs 1986 m., bei A.S., gimusi 1993 m., vyksta į Lietuvos Respubliką ir su pagrobtais juvelyriniais dirbiniais ketina išvykti į užsienį per Palangos oro uostą.
Gavę šią informaciją, apie 21.20 val. Klaipėdos aps. VPK pareigūnai sustabdė automobilį „Audi A6“, kuriuo važiavo nurodyti įtariami asmenys bei dar vienas Latvijos Respublikos pilietis.
Apžiūros metu pas A. S. buvo rasti apiplėšimo metu iš lombardo pagrobti juvelyriniai dirbiniai. Be to, pas šią merginą buvo aptikta augalinės kilmės narkotinių medžiagų. Dėl jų pradėtas atskiras ikiteisminis tyrimas.
Po apžiūros V. L. ir A. S. uždaryti į areštinę.
Pagal Latvijos Respublikos generalinės prokuratūros 2015 m. sausio 31 d. išduotus Europos arešto orderius, vasario 1 d. Klaipėdos miesto apylinkės teismas šiems asmenims skyrė kardomąją priemonę – dviejų mėnesių suėmimą.
V. L. ne kartą teistas už įvairius nusikaltimus, be to, jo bei A. S. atžvilgiu šiuo metu Latvijos Respublikoje atliekamas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės iš patalpų.

„Palangos tilto“, Klaipėdos AVPK inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite


Palangos viešbučių ir restoranų asociacija (PVRA) kartu su miesto savivaldybės Vaikų teisių apsaugos skyriaus specialistėmis gruodžio 22-ąją kavinėje-boulingePub „Riviera“ surengė labdaros vakarą mažas pajamas gaunančių Palangos šeimų vaikams. Kaip papasakojo PVRA prezidentas Darius Miklovas, vakare dalyvavo daugiau kaip 50 vaikučių iš 30 šeimų.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos bei Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai sulaikė asmenis, įvykdžiusius apiplėšimą Latvijos Respublikoje.


NAUJIENŲ PABIROS

2015 01 15 | Rubrika: Miestas

Pasivažinėjo : sekmadienio naktį, apie 3 val., ant jūros tilto Palangoje lengvuoju automobiliu užvažiavo bei medinius turėklus apgadino girta arba nežinia nuo ko apsvaigusi mergina. Incidentą matė ne tik tuo metu ten buvę žvejai, bet ir pasižiūrėti siaučiančio uragano „Felikso“ nepatingėję ateiti palangiškiai bei miesto svečiai. Nuo J. Basanavičiaus gatvės atlėkęs ir net...


Penktadienį apie apsisprendimą pasitraukti iš Palangos tarptautinio oro uosto pranešė beveik ketverius metus jam vadovavusi direktorė Jolanta Jucevičiūtė. Dabartinėse savo pareigose ji liks iki spalio 31 dienos. 


Penktadienio naktį padėti kolegoms sulaikyti J. Basanavičiaus g. prie naktinio klubo „Laukinių vakarų salūnas“ muštynes sukėlusių viešosios tvarkos pažeidėjų skubėjęs Viešosios saugumo tarnybos pareigūnas sukėlė eismo įvykį.


  Generalinis konsulas Karaliaučiuje Vaclavas Stankevičius gali lengviau atsikvėpti – pačiame Palangos centre pirmadienį pavogtas naujutėlis konsulo visureigis BMW X5, priklausantis Užsienio reikalų ministerijai ir kuriuo naudojosi Palangoje gyvenantis V.Stankevičius, vakar buvo rastas. Buvo sulaikyti ir automobilio vagys.   Daugiau informacijos – vėliau...


Į Europos Sąjungos (ES) Regionų Komiteto surengtą konferenciją „EuroKom“, kitaip tariant Europos Komunikacija, šio didžiausio ES komiteto kvietimu, atvažiavo daugiau kaip 700 žurnalistų ir redaktorių iš visos Europos Sąjungos. Konferencijoje lankėsi ir šių eilučių autorius.


Mašinvagiams sučiupti prireikė geriau paruoštų pareigūnų pajėgų

„Palangos tilto“ informacija, 2011 03 30 | Rubrika: Miestas

Pastarosiomis dienomis Palangoje itin aktyviai buvo vagiami automobiliai. Per šiuos metus mieste pavogta 12 automobilių, kai praėjusiais metais per visus metus buvo dingę 13. Šią savaitę pareigūnai ėmėsi iniciatyvos ir sujungę jėgas sulaukė teigiamų rezultatų – sulaikyti du vagystėmis įtariami asmenys.


Sėkmingas palangiškės startas Korėjoje

Romualdas RIMA, 2009 01 07 | Rubrika: Miestas

Senosios gimnazijos dešimtokė Emilija Rukšėnaitė vis dar gyvena įspūdžių, kuriuos parsivežė iš Pietų Korėjos, nuotaikomis. Praėjusių metų gruodžio pradžioje mergina dalyvavo  Pietų Korėjoje  Changwon mieste vykusioje 5 – ojoje tarptautinėje jaunimo mokslo olimpiadoje. Palangiškė buvo viena iš šešių šalies moksleivių, atstovavusių Lietuvą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius