Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr.

Palangoje sulaikyti plėšikai iš Latvijos

2015 02 02

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos bei Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai sulaikė asmenis, įvykdžiusius apiplėšimą Latvijos Respublikoje.
Sausio 30 d. iš Latvijos Respublikos Kuržemės regiono valdybos kriminalinės policijos gautas pranešimas, kad Latvijoje, Liepojos mieste, apie 17 val. įvykdytas lombardo apiplėšimas, kurio metu buvo sužalota lombardo darbuotoja bei pagrobti juvelyriniai dirbiniai.
Latvijos pareigūnai informavo, kad šiuo nusikaltimu įtariami Latvijos piliečiai V. L., gimęs 1986 m., bei A.S., gimusi 1993 m., vyksta į Lietuvos Respubliką ir su pagrobtais juvelyriniais dirbiniais ketina išvykti į užsienį per Palangos oro uostą.
Gavę šią informaciją, apie 21.20 val. Klaipėdos aps. VPK pareigūnai sustabdė automobilį „Audi A6“, kuriuo važiavo nurodyti įtariami asmenys bei dar vienas Latvijos Respublikos pilietis.
Apžiūros metu pas A. S. buvo rasti apiplėšimo metu iš lombardo pagrobti juvelyriniai dirbiniai. Be to, pas šią merginą buvo aptikta augalinės kilmės narkotinių medžiagų. Dėl jų pradėtas atskiras ikiteisminis tyrimas.
Po apžiūros V. L. ir A. S. uždaryti į areštinę.
Pagal Latvijos Respublikos generalinės prokuratūros 2015 m. sausio 31 d. išduotus Europos arešto orderius, vasario 1 d. Klaipėdos miesto apylinkės teismas šiems asmenims skyrė kardomąją priemonę – dviejų mėnesių suėmimą.
V. L. ne kartą teistas už įvairius nusikaltimus, be to, jo bei A. S. atžvilgiu šiuo metu Latvijos Respublikoje atliekamas dar vienas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės iš patalpų.

„Palangos tilto“, Klaipėdos AVPK inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Kai ne vienas, specialioms tarnyboms sulaikius teisėjus ir advokatus, kraipė galvas, netikėdami, kad korupcija įsišaknijusi ir šalies teisėsaugoje, vienas žmogus, Evaldas Petrauskas, buvęs faktinis Palangos kredito unijos vadovas, praėjusių metų pabaigoje po beveik 10 mėnesių paleistas iš Kybartų pataisos namų, nė kiek tuo nesistebėjo: „Kol žmogus, ypač teistas už...


Kartą garsi amerikiečių rašytoja ir prodiuserė Pam Brady pasakė: „Visos tiesos yra meilėje, šilumoje ir kavoje“. Meilės Palangoje netrūksta, šilumos liepą gal ir mažiau, bet lietuviškai vasarai užtenka, o ... kavos? Sutikime, dažnas mūsų be rytmetinio kavos puodelio niekaip neįsivaizduoja savo dienos. Su kavos puodeliu ją pradėti Palangoje tikrai yra...


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos bei Palangos miesto policijos komisariato pareigūnai sulaikė asmenis, įvykdžiusius apiplėšimą Latvijos Respublikoje.


NAUJIENŲ PABIROS

2015 01 15 | Rubrika: Miestas

Pasivažinėjo : sekmadienio naktį, apie 3 val., ant jūros tilto Palangoje lengvuoju automobiliu užvažiavo bei medinius turėklus apgadino girta arba nežinia nuo ko apsvaigusi mergina. Incidentą matė ne tik tuo metu ten buvę žvejai, bet ir pasižiūrėti siaučiančio uragano „Felikso“ nepatingėję ateiti palangiškiai bei miesto svečiai. Nuo J. Basanavičiaus gatvės atlėkęs ir net...


Palangos paplūdimio aukščiausią kokybę vėl liudys Mėlynoji vėliava

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 05 22 | Rubrika: Miestas

Prasidėjus kalendorinei vasarai, birželio 1 d., Palangos Birutės parko paplūdimyje vėl suplevėsuos Mėlynoji vėliava, liudijanti, jog šis paplūdimys atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus.


Penktadienio naktį padėti kolegoms sulaikyti J. Basanavičiaus g. prie naktinio klubo „Laukinių vakarų salūnas“ muštynes sukėlusių viešosios tvarkos pažeidėjų skubėjęs Viešosios saugumo tarnybos pareigūnas sukėlė eismo įvykį.


Rūta STANIULYTĖ Gyventojai kviečiami išsirinkti, kokį paminklą, skirtą Žemaitijos karių savanorių generolo Povilo Plechavičiaus ir pulkininko Aleksandro Plechavičiaus atminimui, norėtų matyti S.Daukanto gatvėje. Maketų nuotraukos eksponuojamos Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 61, III aukštas). „Kadangi paminklas stovės...


  Generalinis konsulas Karaliaučiuje Vaclavas Stankevičius gali lengviau atsikvėpti – pačiame Palangos centre pirmadienį pavogtas naujutėlis konsulo visureigis BMW X5, priklausantis Užsienio reikalų ministerijai ir kuriuo naudojosi Palangoje gyvenantis V.Stankevičius, vakar buvo rastas. Buvo sulaikyti ir automobilio vagys.   Daugiau informacijos – vėliau...


Mašinvagiams sučiupti prireikė geriau paruoštų pareigūnų pajėgų

„Palangos tilto“ informacija, 2011 03 30 | Rubrika: Miestas

Pastarosiomis dienomis Palangoje itin aktyviai buvo vagiami automobiliai. Per šiuos metus mieste pavogta 12 automobilių, kai praėjusiais metais per visus metus buvo dingę 13. Šią savaitę pareigūnai ėmėsi iniciatyvos ir sujungę jėgas sulaukė teigiamų rezultatų – sulaikyti du vagystėmis įtariami asmenys.


Teismas patenkino E.Krasausko skundą

„Palangos tilto“ informacija, 2009 11 24 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos apygardos administracinis teismas lapkričio 24 dienos nutartimi patenkino buvusio vicemero Edmundo Krasausko prašymą dėl reikalavimo užtikrinimo priemonių taikymo ir laikinai sustabdė Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimus dėl jo atleidimo iš pareigų ir Marytės Vačerskienės paskyrimo mero pavaduotoja.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius