Palangos komunalininkai tvarko daugiabučių namų aplinką

Palangos komunalininkai tvarko daugiabučių namų aplinką

2015 09 10

Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai ėmėsi teritorijos ties S. Nėries g. 3 ir 5 numerio namais tvarkymo darbų. Ateityje planuojama pagražinti ir kitų miesto daugiabučių aplinką, ypatingą dėmesį skiriant renovuotiems namams, kad atnaujinta infrastruktūra padėtų sukurti puikų bendrą kvartalo vaizdą.
Dviejų S. Nėries gatvėje esančių renovuotų daugiabučių kiemuose burzgia miesto tvarkytojų technika bei triūsia darbininkai. Ties 3 ir 5 numeriais pažymėtais namais artimiausiu metu bus įrengtos dvi automobilių stovėjimo aikštelės, sumontuotas kiemų apšvietimas, pastatyti suolai, dviračių stovai, sutvarkyta veja. Taip pat gyventojų patogumui naujai perklojami ties minėtais daugiabučiais esantys pėsčiųjų takai.
Ragindami gyventojus aktyviai jungtis prie daugiabučių namų renovacijos, kurorto Savivaldybės atstovai visuomet laikėsi pozicijos, kad gražiau ir patogiau norinčių gyventi palangiškių iniciatyvas palaikys ir vietos Savivaldybė – planuojant miesto tvarkymo darbus, didelis dėmesys bus skiriamas renovuotų daugiabučių aplinkai. Taip bendromis – gyventojų ir Savivaldybės – jėgomis siekiama sukurti jaukesnius bei vietos gyventojams patogesnius miesto kvartalus.
„Labai svarbu, kad Palangoje gerai jaustųsi ne tik kurorto svečiai, bet ir vietos gyventojai, todėl Savivaldybė aktyviai rūpinasi visų gyventojų gerove. Tvarkant gyvenamąją aplinką dėmesį skiriame renovuotų daugiabučių kiemams – siekiame, kad kartu su atnaujintais namais pagražėtų visa kvartalo infrastruktūra ir taip būtų pasiektas maksimalus rezultatas“, – sakė Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus.
Vietos gyventojų patogumui kurorte ne tik tvarkomi daugiabučių namų kiemai, bet ir įrengiamos modernios bei saugios vaikų žaidimo aikštelės, lauko treniruokliai, plečiamas automobilių stovėjimo vietų skaičius.
Palangos daugiabučių namų aplinkos tvarkymo darbai bus tęsiami ir ateityje.

Palangos m. sav., „Palangos tilto“ inf.


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Kviečiame į seminarą gyventojams, juos atstovaujančioms ir vienijančioms organizacijoms daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) tema. Seminaro vieta: Vytauto g. 112, Palangos miesto savivaldybė Seminaro laikas: 2019 m. rugsėjo 12 d. 9:30val. Seminare bus aptariama naujausia informacija daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) klausimais, susijusiais su statybiniu-energetiniu...


Palanga, viena iš šalies daugiabučių renovacijos lyderių, daugiabučių renovavimo patirties semiasi ne tik iš kitų šalies savivaldybių, bet taip pat ir iš vokiečių bei austrų. Nuo 2013-ųjų metų Palangoje jau renovuota per 60 daugiabučių, o po namų renovacijos rengiami projektai ir kiemų infrastruktūrai atnaujinti.


Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai tvarko teritoriją ties S. Nėries gatvės 7 numerio daugiabučiu namu. O Sodų gatvės 26, 28, 30 numeriais pažymėtų namų aplinka jau atnaujinta: padidinta automobilių stovėjimo aikštelė, pastatyti nauji elektros stulpai su elektros energiją taupančiu LED...


Vis labiau šylant orams, miesto gyventojai raginami susitvarkyti savo sklypus ir gyvenamąją aplinką, taip pat – aktyviai jungtis prie balandžio 22 d. Palangoje, kaip ir visoje šalyje, vyksiančios akcijos „Darom“. Susitvarkyti aplinką Palangos miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus specialistai miesto gyventojus ragina...


UAB „Palangos komunalinis ūkis“ administruoja daugiabučių gyvenamųjų namų atnaujinimo (modernizavimo) programą Palangoje ir Šventojoje. Pateiksime pavyzdį iš kelių namų renovacijos eigos.


Dar šį rudenį neatpažįstamai pasikeis keleto Palangos daugiabučių gyvenamoji aplinka – kurorto komunalininkai ėmėsi teritorijos ties S. Nėries g. 3 ir 5 numerio namais tvarkymo darbų. Ateityje planuojama pagražinti ir kitų miesto daugiabučių aplinką, ypatingą dėmesį skiriant renovuotiems namams, kad atnaujinta infrastruktūra padėtų sukurti puikų bendrą kvartalo vaizdą.


Palangoje startuoja daugiabučių namų renovacijos antrasis etapas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 03 24 | Rubrika: Miestas

Palangoje startuoja antrasis daugiabučių namų renovacijos etapas – penktadienį pasirašyta Savivaldybės administracijos ir UAB „Terma Consult“ sutartis dėl 58 kurorto daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) energinio naudingumo sertifikatų bei investicinių planų parengimo.


Vasaros įkarštyje komunalininkai sprendžia ne tik kurortines problemas

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 07 19 | Rubrika: Miestas

Įsibėgėjus vasarai Palangos komunalininkai dirba be atokvėpio – jie privalo suspėti išspręsti ne tik „kurortines“ problemas, bet ir nepamiršti pasirūpinti vietos gyventojų, palangiškių, poreikiais. Kurorto tvarkytojų diena prasideda labai anksti – jau 5 val. ryto komunalininkai triūsia paplūdimyje bei miesto gatvėse. Išvežamos...


Palangos komunalininkai jau rengiasi artėjančiai vasarai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2012 04 02 | Rubrika: Miestas

Palangos komunalininkai intensyviai rengiasi artėjančiam vasaros sezonui, tad kurorte verda miesto tvarkymo darbai. Pasak UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktoriaus Konstantino Skieraus, daugelis jų miestiečiams kol kas nematomi, tačiau vos atšilus orams šie darbai taps pastebimi.


„Atnaujindami daugiabutį namą sumažinsite būsto šildymo išlaidas, pagerinsite gyvenimo kokybę, aplinka taps komfortiškesnė. Investuodami į daugiabučio namo atnaujinimą didinate būsto vertę. Tai pajus ne tik visi namo gyventojai, bet ir jų šeimos nariai, vaikai ar vaikaičiai“, – miesto savivaldybės posėdžių salėje susirinkusiems penktadienį...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius