Palangos mašinvagių gauja stos prieš teismą

Klaipėdos apygardos prokuratūros, „Palangos tilto“ inf. , 2013 12 09
Palangos mašinvagių gauja stos prieš teismą

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai nustatė įtariamuosius, kurie birželį Palangoje pasikėsino pagrobti didelės vertės svetimą turtą.
Ikiteisminis tyrimas pradėtas gavus Palangos gyventojo pareiškimą. Nukentėjusysis pranešė, kad naktį, sugadinus gyvenamojo namo kambario lango rėmą, pasikėsinta pagrobti jam ir kitiems asmenims priklausančius daiktus: laikrodžius, juvelyrinius dirbinius, kompiuterinę įrangą, pinigus bei alkoholinius gėrimus.
Taip pat nustatyta, kad įtariamieji pasikėsino pagrobti du namo kieme stovėjusius automobilius – „Toyota Corolla“ ir „Toyota Land Cruiser“, kurių raktus surado name. Vagystės atveju pareiškėjui būtų padaryta didesnė nei 100 tūkst. litų turtinė žala.
Nukentėjusysis užklupo įtariamuosius tuo metu, kai šie krovė pagrobtus daiktus į vieno automobilio saloną. Tačiau vyriškiai spėjo pasprukti – nusikaltimo vietoje jų sulaikyti nepavyko.
Tyrėjai nustatė šio sunkaus nusikaltimo padarymu įtariamus asmenis. Įtarimai dėl pasikėsinimo pagrobti didelės vertės svetimą turtą pareikšti dviem kelis kartus teistiems ir niekur nedirbantiems palangiškiams. Abu vyrai suimti, įtariama, kad jie yra susiję su organizuotomis nusikalstamomis grupuotėmis.
Be to, šių metų spalį Klaipėdos apskrities pareigūnai užbaigė dar vieną ikiteisminį tyrimą byloje, kurioje tie patys asmenys įtariami neteisėtu disponavimu didelės vertės nusikalstamu būdu įgytu turtu. Pernai pavasarį Plungės rajone buvo pavogtas 40 tūkst. litų įvertintas automobilis „Audi Q7“. Nepraėjus nė dienai, Kretingoje Plungės rajono policijos komisariato pareigūnai, surengę pasalą, prie pagrobto automobilio vairo sulaikė 1981 metais gimusį teistą ir nedirbantį Palangos miesto gyventoją, kuris, tyrimo duomenimis, turėjo pergabenti automobilį iš Kretingos į Palangą.
Spėjama, kad prisidėti prie nusikaltimo jį sukurstė kiti įtariamieji. Įtariama, kad šiuo metu suimtas vyriškis įvykdė ir daugiau nusikaltimų.
Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Šiaulių rajono pareigūnų užbaigtame ikiteisminiame tyrime jam pareikšti įtarimai dėl pasikėsinimo apvogti gyvenamąjį namą Šiaulių rajone. Baudžiamoji byla šiuo metu nagrinėjama teisme.
Spalį Klaipėdos miesto apylinkės teismo baudžiamuoju įsakymu šiam palangiškiui ir 1977 metais gimusiam Klaipėdos rajono gyventojui paskirtos laisvės apribojimo bausmės už prieš trejus metus uostamiestyje įvykdytas šešias vagystes iš gyvenamųjų namų. Įtariamieji buvo sulaikyti po to, kai pasikėsino išgryninti lėšas, buvusias nukentėjusiųjų banko sąskaitose.
Baudžiamasis kodeksas už didelės vertės svetimo turto vagystę numato laisvės atėmimą iki 8 metų.

Jūsų komentaras:

CAPTCHAAburigenai... 2013-12-11 11:42 (. / IP: 86.100.63.40)
-Kur tie sergėtojų "nuopelnai" ? jei šitiek metų, net prieš 3 metus - vogė, plėšė, plėšikavo visoje Lietuvoje...Na ir kas kad BK numato laisvės atėmimą iki 8 metų? Garantija,- kad šitie, kaip ir visi tokie plėšikai, žudikai, iškrypėliai yra ir bus laisvėje!..Praktika įrodyta!.., Teismai - nebe teismai, šias įstaigas reikia pervadinti...

Taip pat skaitykite

Kovo 7-ąją Klaipėdos apskrities policijos pareigūnai rungėsi Vyriausiojo policijos komisariato dziudo varžybose. Vyrų kategorijoje iki 100 kg pirmavo ir laimėjo Kelių policijos tarnybos viršininkas Mindaugas Džermeika, o virš 100 kg – Palangos m. PK viršininkas Algirdas Budginas.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato atstovai antradienį pakvietė kurorto visuomenę į ataskaitinį susirinkimą Kurhauze. Policijos pareigūnai atskleidė, jog nusikaltimų kurorte mažėja, įvardijo su kuo tenka kovoti dažniausiai, – pats didžiausias darbymetis, kaip įprastai, būna vasaromis. Taip pat pasidžiaugta, jog auga visuomenės...


Palangos policijos pareigūnai trečiadienį, sausio 25 dieną, visuomenei pristatė praėjusių metų rezultatus. Jie susirinkusiųjų nenuvylė, pareigūnai išgirdo daug gražių žodžių už kasdien atliekamą sunkų darbą. O tai, kad jų darbas būtų atliekamas tinkamai, Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato Reagavimo skyriaus viršininkas...


Trečiadienį į Kurhauzo salę rinkosi palangiškiai, garbūs svečiai iš įvairių teisėsaugos institucijų, miesto vadovai ir, žinoma, policijos pareigūnai bei policijos rėmėjai: čia buvo pristatyta praėjusių metų Palangos miesto policijos komisariato ataskaita, apžvelgta veikla ir brėžiamos gairės šiems metams. Auga pasitikėjimas policija Veiklos apžvalgą ir ataskaitą...


Nuo šiandien tiek Palangos policijos pareigūnai, tiek į Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Palangos miesto policijos komisariato pastatą eisiantys ar važiuosiantys palangiškiai bei miesto svečiai nebeturės nusiskundimų dėl to, kad pastatas yra net už trijų kilometrų nuo miesto centro, ir pasiekti jį, kai prošal nevažiuoja joks visuomeninis...


Penktadienį, iškilmingai perkirpus darbų pradžią simbolizuojančią juostelę ir atidengus būsimojo Palangos miesto policijos komisariato iškabą, prasidėjo ilgai lauktoji pastato Ganyklų g. 30 rekonstrukcija. Laukiama, kad gruodžio mėnesį į naujas, visus šiuolaikinius reikalavimus atitinkančias patalpas jau galės persikelti visi kurorte dirbantys policijos pareigūnai....


Palangos mašinvagių gauja stos prieš teismą  1

Klaipėdos apygardos prokuratūros, „Palangos tilto“ inf. , 2013 12 09 | Rubrika: Miestas

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Autotransporto priemonių grobimų tyrimo skyriaus pareigūnai nustatė įtariamuosius, kurie birželį Palangoje pasikėsino pagrobti didelės vertės svetimą turtą.


Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Organizuoto nusikalstamumo tyrimo biuro (VPK ONTB) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus (ONKTS) pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl didelės vertės svetimo turto pasisavinimo ir kitų nusikaltimų.


Prieš teismą stos jaunuoliai kurortuose platinę narkotikus

"Palangos tilto" informacija, 2012 02 02 | Rubrika: Kriminalai

Klaipėdos pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl narkotinių medžiagų platinimo kurortinėse Klaipėdos apskrities vietovėse 2011 metų vasaros sezono metu.


Vakar Klaipėdos apskrities vyriausiajame policijos komisariate (AVPK) įvyko konkursas Palangos policijos komisariato viršininko pareigoms užimti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas