Palangos miesto vadovai ėmėsi oro uosto keleivių aviacinio saugumo patikros

Palangos miesto vadovai ėmėsi oro uosto keleivių aviacinio saugumo patikros

2015 03 19

Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Saulius Simė bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė – Kliento dieną nustebino Palangos oro uosto keleivius, ėmęsi darbo aviacijos saugumo keleivių tikrinimo pirmojoje pozicijoje.
Miesto vadovai aviacijos saugumo patikros poste tikrino išvykstančiųjų įlaipinimo talonus bei daiktus.
„Mere, ką Jūs čia veikiate?“ – tokia buvo keleivių, susirengusių vykti į Kopenhagą, reakcija, aviacijos saugumo patikros poste išvydus kurorto vadovą Š. Vaitkų. Nuostabą, pamačius specialiais marškinėliais apsirengusius naujuosius Palangos oro uosto „darbuotojus“ buvo galima pastebėti daugelio išvykstančiųjų veiduose.
Nepamiršti Klientų dieną buvo ir atvykusieji į Palangą – iš Kopenhagos atskridusio orlaivio keleivius su pintinėlėmis, pilnomis saldainių, pasitiko kurorto mero pavaduotojas S. Simė. Atvykusiesiems į kurortą išdalinta maždaug 8 kilogramai šokoladinių gardėsių. Malonios smulkmenos visų laukė ir oro uosto kavinėje – čia visi klientai vaišinti kava.
Pasak Palangos oro uosto Operatyvinio valdymo grupės vadovės Jelenos Bartkienės, netradiciškai paminėti Klientų dieną yra įmonės „Lietuvos oro uostai“ iniciatyva. Pakviesti šią dieną oro uoste padirbėti būtent Palangos miesto vadovus nutarta, siekiant keleiviams suteikti kuo daugiau netikėtumo ir malonių įspūdžių. „Nusprendėme, jog išvykstantiesiems bus malonus siurprizas, jei juos prieš skrydį aptarnaus pats miesto meras“, – sakė J. Bartkienė.
Miesto vadovų darbą ne tik keleiviai, bet ir Palangos oro uosto atstovai įvertino gerai. „Tiek meras, tiek vicemeras, tiek Savivaldybės administracijos direktorė su naujosiomis pareigomis susitvarkė tiesiog puikiai“, – šypsojosi J. Bartkienė.
Baigęs „darbą“ Palangos meras Š. Vaitkus teigė, jog netradicinis Klientų dienos paminėjimas tapo žaisminga atrakcija ne tik Palangos oro uosto keleiviams, bet ir kurorto vadovams. „Klientų aptarnavimas, saugumo klausimai – įdomus, bet nelengvas darbas. Atkreipiau dėmesį, kad keleiviai, einantys į patikrą, būna kiek susikaustę. Tiesa, buvo ir šypsenų, ir klausimų „Mere, ką Jūs čia veikiate“, „Mere, kodėl čia dirbate“, – paprašytas pasidalinti įspūdžiais kalbėjo Š. Vaitkus.
Klientų diena – ne vienintelė atrakcija, kurią Palangos oro uosto darbuotojai pasiūlė savo keleiviams. „Esame nedidelis oro uostas, visos procedūros čia vyksta labai greitai, tad prieš kelionę ar ką tik nusileidusiems Palangoje norime pasiūlyti ir daugiau malonių, nuotaiką pakeliančių siurprizų. Artimiausias iš jų – velykinis. Planuojame balandžio 3 d. keleivius pasitikti su velykiniais personažais bei taip pasveikinti juos artėjančių švenčių proga. Šią dieną oro uoste planuojame eksponuoti ir garsųjį 2 metrų aukščio, 1,4 metro skersmens Palangos gintarinį margutį“, – kalbėjo J. Bartkienė.
Pasak Palangos mero Š. Vaitkaus, netikėtos atrakcijos, Palangos oro uoste rengiamos klientams, pakelia keleivių nuotaiką, o tai yra labai svarbu. „Puiku, kad Palanga atvykstantiems bei išvykstantiems asocijuojasi su gera nuotaika“, – kalbėjo Š. Vaitkus.

„Palangos tilto“, Palangos miesto sav. inf.

 


Jūsų komentaras:

CAPTCHATaip pat skaitykite

Palangos oro uoste šių metų pabaigoje ketinama pradėti oro uosto rekonstrukcijos darbus – perplanuoti ir optimaliai išnaudoti erdves bei padidinti terminalo pralaidumą. Tokiu būdu pajūrio oro uoste siekiama užtikrinti efektyvų ir kokybišką vis augančių keliautojų srautų valdymą. Rekonstrukcijos metu bus išplečiama aviacijos saugumo patikros zona ir...


Meras Šarūnas Vaitkus savo asmeninėje paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ vakar paliko įrašą: „Pagaliau ledai pajudėjo. Ačiū Vyriausybei, Premjerui ir kancleriui už operatyvius sprendimus siekiant Šventosios uosto atgimimo.“


Nuolat augant aptarnaujamų keleivių skaičiui, Palangos oro uostas įrengė 86 papildomas vietas trumpalaikio stovėjimo aikštelėje. Tikimasi, kad naujos stovėjimo vietos prie keleivių terminalo ne tik suteiks daugiau patogumo keliautojams, bet ir sumažins eismo spūstis piko metu.


Antradienį, sausio 30 dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė susitiko su Trečiojo amžiaus universiteto studentais ir pristatė jiems paskaitą apie Palangos miesto plėtrą. Susitikimo, kuriame dalyvavo apie 400 kurorto gyventojų, metu pristatyti šiuo metu įgyvendinami Palangos...


Kaip tėvai skaičiuoja kiekvieną naujagimio dieną, taip jas kalendoriuje pažymi ką tik iš „Litesko“ miesto šilumos tinklus į savo rankas perėmusi UAB „Palangos šilumos tinklai“. Į susitikimą su miesto vadovais – meru Šarūnu Vaitkumi ir vicemeru Rimantu Antanu Mikalkėnu – atvykę įmonės darbuotojai sulaukė patikinimo, kad miestas...


Palangos miesto vadovai – meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Saulius Simė bei Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė – Kliento dieną nustebino Palangos oro uosto keleivius, ėmęsi darbo aviacijos saugumo keleivių tikrinimo pirmojoje pozicijoje.


  Kiekvienais metais liepos mėnesio vidurio, kai turi vykti 1000 km lenktynės, vieni palangiškiai laukia su džiaugsmu bei lūkesčiais, kiti- su nerimu ir nepasitenkinimu, kad vėl reikės stoviniuoti automobilių grūstyse, su trukdžiais pasiekti savo gyvenamąją arba darbo vietą, keiksnojant vietinę valdžią. Tai kur tas aukso vidurys? Koks turi būti miesto valdžios vaidmuo, kad būtų...


Per penkis pirmuosius šių metų mėnesius Tarptautinis Palangos oro uostas (TPOU) aptarnavo 5 proc. daugiau keleivių, nei tuo pačiu 2013 m. laikotarpiu. Šiuo metu iš kurorto reguliariuosius skrydžius į Kopenhagą vykdo oro linijos „SAS“, į Rygą – „airBaltic“, į Oslą – „Norwegian Air Shuttle“.


Stabdyti Šventosios uosto statybą gali tik miesto kenkėjai  14

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2013 02 07 | Rubrika: Savaitės komentaras

Vienam Palangos valdininkui iškelta baudžiamoji byla taip susuko galvas miesto politikams, kad tarybos posėdyje vienam užteko proto leptelėti nesąmonę, o kiti, iki galo nesusivokdami už ką balsuoja, tai nesąmonei pritarė.


Saulėtą praėjusio penktadienio popietę duris atvėrė naujas Palangos oro uosto keleivių išvykimo terminalas. Oro uosto direktorė Jolanta Jucevičiūtė bei susisiekimo ministras Eligijus Masiulis perkirpo naujojo terminalo juostą bei atvėrė oro vartus ir Šengeno erdvės keleiviams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius